OĞLUM HAKKINDA

YOK O KADARLIK KONUSABILIYOR MESELA RENKLER SAYILAR SEKILLER İNGİLİZCE OLARAK CEVAPLANDIRDIKLARI BUNLAR

ÇOK TESEKKURLER

ÖZEL DEĞİLSE BABASINDA NE SORUN VARDI BELKİ BİZDEKİ DE AYNISIDIR O YUZDEN SORDUM UZMEK İSTEMEM

Merhaba. Bu trambolin olayının bilimsel araştırması falan var mı? Yani kanıtlı bi gerçek mi? Detaylandırabilir misiniz bildiğin ekstra bişey varsa?

Bana kreşin çocuğunuzu küçük yaş grubuna alması saçma geldi. Çocuk yaşıtlarından daha az konuşabilir ama motor beceleri yaşıtları gibidir dolayısıyla alt sınıflar için de, çocuğunuz için de uyumsuz olacaktır.
Benim oğlumun okulunda dil gelişimi geride olan birkaç çocuk vardı gayet kendi yaş grubu içindeydi bu çocuklar.

bende diger bayanla aynı fikirdeyim.
çocuk
bilemiyorum iyi bir okul evımın yanında diye kaydettırdık .hatırı sayılıda bır para odedık pesın olarak.ama nedense bi karamsarlıga dustum acaba orda dıslanır mı gideceği grup 3-4 yas grubu
daha 3.5 yaşında ne mulakatı? yarış atımı yetisiyor cocugun daha oyun yaşı.
kariyerini ana sınıf yaşından sonra planlayın derim

bende diger bayanla aynı fikirdeyim.
çocuk

daha 3.5 yaşında ne mulakatı? yarış atımı yetisiyor cocugun daha oyun yaşı.
kariyerini ana sınıf yaşından sonra planlayın derim
MÜLAKAT DEDİĞİM KUCUK Bİ KİTAPÇIK VARDI İŞTE ORDA SAYILAR SEKILLER FALAN BUNLARA CEVAP VERMESİ İSTENDİ BİR DE BOYA YAPTIRDILAR BU SEKILDEYDI

Konuşma terapistine gitmesi gerekiyor. 3.5 yaşında daha akıcı konuşması beklenir.

Kime göre normali bu. sizin çocuklar yapınca normali o mu oluyor.

Kime göre normali bu. sizin çocuklar yapınca normali o mu oluyor.
Evet, ay ay çocuk gelişimi diye bir şey var bakın bakalım 3,5 yaşındaki çocuk ya da 2 yaşındaki çocuk nasıl ne şekilde konuşmalıymış?!

Bu metne göre sizin çocukların dil gelişimi biraz ileri gibi geldi bana. O sebeple konu sahibininki Ile kıyas yapmak doğru değil diye düşünüyorum.

Öncelikle o grubun dil gelişimi seviyesi nasıl bilginiz var mı?Dil gelişimi iyi olsa bile, sorun olmayan alanlarda;sosyal duygusal ve bilişsel gelişimi gerileyebilir Davranışlarında geriye ket vurma yaşayabilirsiniz,o yaştaki çocuklar gibi davranmaya başlayabilir.
O yüzden dil gelişimi için ayrı bir terapi alın ve siz evde çalışmalar yapın.

bilemiyorum iyi bir okul evımın yanında diye kaydettırdık .hatırı sayılıda bır para odedık pesın olarak.ama nedense bi karamsarlıga dustum acaba orda dıslanır mı gideceği grup 3-4 yas grubu
İyi okuldur mutlaka ama bazı çocukların daha çok özel ilgiye ihtiyacı vardır. Benim oğlum da öyleydi,çekingen bir çocuktu. Bir köşede saatlerce tek başına bırakılsa öylece durmaya devam ederdi. Okulda açıldı,ama büyük okul değildi çok rahat etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…