Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Oğlak erkeğiyle bu 21 ocak yakın doğan kovaları çok benzetiyorum, ketum Nemrut erkekler :))) sen onun için nee fedakarlığı yap bir anda bırakır gider ler, merhametsiz ler bnce kesinlikle uzak dur... Dışardsn çok efendi dürüst görünürkü şaşar kalırsın.... Aman Allahım. Aman.

Oğlak erkeğiyle bu 21 ocak yakın doğan kovaları çok benzetiyorum, ketum Nemrut erkekler :))) sen onun için nee fedakarlığı yap bir anda bırakır gider ler, merhametsiz ler bnce kesinlikle uzak dur... Dışardsn çok efendi dürüst görünürkü şaşar kalırsın.... Aman Allahım. Aman.
benim beyin insanlara güven sorunu var vefa bilir dürüstlük de önemlidir, kendisini oturup dinleyince bile teşekkür etmeyi ihmal etmez çünkü saatlerce oturup dinleyecek onu başka kimsesi yok. ama morali bozulunca alakam olmamasına rağmen benden çıkarmasına üzüldüm resmen yabancı gibi davrandı şu an sessizliğimi koruyacağım

Benim eşim de oğlak. Ama küsme falan yapmaz hiç. hiç de zorlamaz sağolsun. Nettir aynı zamanda. Bence burcuyla alakalı değil. Üstüne gitmeyin belki içinde halletmek istiyordur. Benim eşimde yansıtmayı sevmez pek. Içinde halleder.
teşekkürler zaten değil üstüne gitmek bi süre kendisine görünmeyeceğim bile

ay benim sevgilim de oğlak. tam bir drama queen var ya olumsuz ufacık bir şey olsa sanki dünya başına yıkılmış gibi triplenir. oyunda yenilse bile iki saat suratı asık oturur. inat değil bununki yani deve inadı katır inadı neyse o.

ama sevgili olunca sizi sevdiğini hissedince görürsünüz gerçekten dünyada sadece sevgilisi varmış gibi davranıyorlar tanıdığım çoğu oğlak erkeği öyle yani.

Benim de başımda bir tane var şu an. Ben de ne yaptığını anlamıyorum. Sanki satranç oynuyoruz. Her adımında delirtiyor beni.

canım çok teşekkürler açıkçası bu da öyle dersini veremed
ay benim sevgilim de oğlak. tam bir drama queen var ya olumsuz ufacık bir şey olsa sanki dünya başına yıkılmış gibi triplenir. oyunda yenilse bile iki saat suratı asık oturur. inat değil bununki yani deve inadı katır inadı neyse o.

ama sevgili olunca sizi sevdiğini hissedince görürsünüz gerçekten dünyada sadece sevgilisi varmış gibi davranıyorlar tanıdığım çoğu oğlak erkeği öyle yani.
iğinden tüm gün morali aşırı bozuktu ben sorunlarıyla ilgilenen dertleriyle yalnız bırakmayan biriyim arkadaşlarıyla konuşmaya devam ederken benim yüzüme bile bakmaması hatta sırtını dönmesi beni çok üzdü tek isteğim kırıldığımı anlasın ondan sonra bağırsa bile alınmam desin ki karakterim budur ben de tamam diyeyim. sessiz kalmayı bi süre muhatap olmamayı hatta karşılaşmamayı düşünüyorum. sence ne yapayım

canım çok teşekkürler açıkçası bu da öyle dersini veremed

iğinden tüm gün morali aşırı bozuktu ben sorunlarıyla ilgilenen dertleriyle yalnız bırakmayan biriyim arkadaşlarıyla konuşmaya devam ederken benim yüzüme bile bakmaması hatta sırtını dönmesi beni çok üzdü tek isteğim kırıldığımı anlasın ondan sonra bağırsa bile alınmam desin ki karakterim budur ben de tamam diyeyim. sessiz kalmayı bi süre muhatap olmamayı hatta karşılaşmamayı düşünüyorum. sence ne yapayım

aa bu detayı bilmiyordum. herkesle konuşup size sırtını dönmesi çok saçma. bence siz de kendinizi çekin biraz zaten sizi önemsiyorsa gelir sorar.

Onu etkileyene kadar zordur oğlak burcu ama üstüne gidip, onu duygularınıza ikna ettikten sonra efsane aşkı yaşarsınız.

Kovalarla, oğlakları da asla benzetmeyin.
Kovalar gerçekten duygusuzdur, sevemez ama oğlak soğuk gözüktüğü halde içten içe sevilmeye, aşka ihtiyacı vardır.
Sevdiği ve sevildiğine inandığı zaman o deli, isyankar başını eğer, kul olur yoluna :)
Kovalar ise kullanır, atar. Aşka ve vefaya inancı yoktur.

Canı sıkkınken onu güldürün, bir de siz trip atmayın, sevimliliğe dayanamaz.
Siz sevimli davrandıkça o utanır hareketlerinden.

aa bu detayı bilmiyordum. herkesle konuşup size sırtını dönmesi çok saçma. bence siz de kendinizi çekin biraz zaten sizi önemsiyorsa gelir sorar.
aynen diğer iki ortak arkadaşla konuşup benle konuşmaması üzdü zaten morali bozuktu fazla sohbet etmedi ama en azından sırtını da dönmedi onlara. bence de

Onu etkileyene kadar zordur oğlak burcu ama üstüne gidip, onu duygularınıza ikna ettikten sonra efsane aşkı yaşarsınız.
Kovalarka oğlakları da asla benzetmeyin. Kovalar gerçekten duygusuzdur, sevemez ama oğlak soğuk gözüktüğü halde içten içe sevilmeye, aşka ihtiyacı vardır.
Sevdiği ve sevildiğine inandığı zaman o deli, isyankar başını eğer, kul olur yoluna :)
Kovalar ise kullanır, atar. Aşka ve vefaya inancı yoktur.
öncelikli olarak teşekkürler. biz 3-4 aydır tanışıyoruz başlarda hareketleri ters gelmişti terslemiştim tanıdıkça sevdim son 1 aydır yakınız. bu süreçte bana geçmişinden sırlarından iç dünyasından bahsetti kendimi özel hissettirdi açıkçası. birçok konuda sohbet ettik ve gayet anlaşabildiğimizi gördüm. beraber bolca esprileşiriz vakit geçiririz. son zamanlarda dışarı çıkıp şunu bunu yapalım diye bolca planlar yaptı kafasında tabi ki hay hay dedim. sorunlarıyla ilgilenmekten düşündüğümü belli etmekten asla çekinmedim. en son mesajımızda tekrar konuşalım hanımefendi yazarak mesajı tatlı bi üslupla sonlandırdı, ertesi sabah dersini veremeyince tüm gün morali aşırı çöküktü geldi bana surat yaptı. sınıfta kalma ihtimali var. ortak arkadaşlarla konuşmasına rağmen bana sırtını dönmesi beni görmezden gelmesi çok üzdü halbuki 2 gün önce karşılıklı kahkaha atıyorduk. şimdilik sessiz kalmayı düşünüyorum

X