Aile Planlaması offf offf. lutfen bebegim olmasinn lutfenn

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

korunmasız ilişkiden sonra ilk 72 saat içinde spiral takilirsa ertesi gün hapıyla aynı etkiyi gösteriyormuş. Aynısı gecen hafta başıma geldi ve bebeğim daha 2buçuk aylık... Ertesi gün hapini 1 hafta emzirmemem gerektigi icin icmedim kızım sadece beni emiyor çünkü. Spiral takıldı adet de oldum rahatladım.

Son düzenleme:

ucunda patlak oluşuyor
tabi içindekiler de artık içinde olmuyor :)
anlarsın yani muhakkak. gerçi her defasında kontrol etmek lazım

Ertesi gun hapini neden alamadiginizi anlamadim
çünkü kan pıgtılaşma degerlerimde hamileligimden beridir problem var. uzun yıllarda sigara kullandıgım için doktorm kesinlikle dogum kontrol hapı ertesi gün hapı vs gibi pıhtılasmayı arttıran ilaçlar kullanmamamı söylemişti

ucuzlukla kalitesizlikle alakası yok. Allah gönlünüze göre versin ne diyim

Bu kondom yirtma nasıl oluyo bende anlamıyorum...hakketten ucuz bi marka falan kullaniyosunuz herhalde...extrasafe tavsiye edim ben size diğerlerine göre tuzlu dur ama yırtılmaz...sizinde basınız agrimaz
inşallah bu ay kalmamda araştırıcam iyice. bu korku yetti bana

Eşinle aranı düzelttin mi ela? Bu kadar kesin bir şekilde bebek istememenin evliliğinle bi alakası var mı?
yok evliligimle alakaı. yetemem bi çocuga daha. pikolojik olarak.. zaten yeni kullanmaya başlamışım antidepresan. olurda hamile kalırsam bırakmak zorunda kalıcam ve her sey iyice karısık hal alıcak. kpss ye giricem bu sene. yani anlıcagın hic olmaması gereken bi zaman. gerci ben hiç bi zaman istemiyorum. anlayamıyorumki istemek zorunda mıyım? yetememki kesinlikle yetemem. ben iki cocugu idare edemem. bi taneine zor yetiyorum. 2 senede ciddi psikolojik travmalar yasadım. senin için yazmadım yanlış anlama lütfen. insanların yorumlarına karsılık yazdım.

öyle şıp diye hamile kalabiliyormusunuz peki
şimdi ilk hamileligimde istedigim ilk ay hamile kalmıştım ama onda doktor ilaç vermişti yumurtalarım tembeldi diye ve catlatma ignesi vurmuştu. bi gün verdi o gün ilişkiye girin dedi ve oldu o zaman. ama şimdi yumurtalıklarım çok iyi çalışıyo ve hemen hemen yumurtlama dönemine denk geldigi için korkuyorum açıkcası. ayın 30 unda belli olur zaten. çünkü 28 günde bir sekmeden adet oluyorum

inşallah bende rahatlarım

ahh ahhh ne diyim anlamıyoki insanlar.. psikolojim kaldırmaz diyorum nispet yapıyoun diyolar. yahu dogurup öldürüyo millet yani ne diyim artık..

yani sizin olmuyor diye ben mecbur muyum istemeye? benimki olunca siz mi bakacaksınız? neyse kırmak istemiyorum böyle bi konuda. ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

Sen beni bilmessinde belki ben seni çok iyi biliyorum.. seni konularımda görmek o kadar güzelki. her zaman mantıklısın her zaman. yorumun için tşkler. vajinal halkayı bi orayım doktoruma. zaten bu ay hamile kalmazsam doktora gidip en etkili ve kullanabilecegim yöntemler hakkında konuşmak istiyorum

yani sizin olmuyor diye ben mecbur muyum istemeye? benimki olunca siz mi bakacaksınız? neyse kırmak istemiyorum böyle bi konuda. ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

bencede öyle...isteyen çocuğu olsun diye ağlayanlar var elbet ama onlar var diye herkes çocuk istemek zorunda da değilki...Hakkınızda hayırlısı olsun

yok canım yırtılsa farkına varırsın yani. eşinde farkına varır zaten. ilişki bitince farkediyoun yalnız problem orda
hiç istemiyorum tabiki ama Allah verirse de hayırlısı olsun der geçerim yani. ama kul olarak istegim hiç olmaması. nasıl insanlar isteme haklarını kullanıyolar bende istememe hakkımı kullanıyorum dimi neden kızıyolar anlamadım gerçekten

bravo.
inanın ben de anlamış değilim insanların anlayışını.

burası ergen mi dolu yoksa diyorum bazen.

kendini gerçekleştirememiş insan zor...

empati kuramayan insan zor.....

aklı olup da mantığı olmayan insan çok zor......

aynen....................................................................................................
siteyi bir dolaşın bunlar çoğunlukta.nasıl bir şeyse ben de anlamadım.

her konuda böyleler.

kendileri ile aynı sorunu yaşayınca normal geliyor insanlara.farklı sorunları algılayamama problemler var insanların.

EMPATİ SIFIR.

cidden hayret yani..

cidden PES yani...

bu şekilde hayat doğru gitmez çünkü değerlendirmeleri,analizleri yanlış olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…