Of! Ya :(

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
şıp sevdıyım böle olmak ıstemıyrm cok kotu bısey arada kalıyrsn ne yapacagını bılmıyorsun....böle olmak ıstemıyrm ne olur yardım edın nasıl yenebılırım ben cok zzoooor durumdayım anlatamamyardımmmmm bıseyler soyleyın cok ıhtoyacım var..:çok üzgünüm:benneyaptımki

• Konu Sahibi EU2
Lütfen Türkçemizi güzel kullanmaya çalışalım..
Derdimizi anlatırken biraz daha ayrıntı verelim ki diğer arkadaşlar da size yardımcı olsunlar..

• Konu Sahibi EU2
mesela anlat kimi bırakıp kime aşık oldun?
neden böylesin?
çocukluğuna inmek lazım mı?
ya tamam şıpsevdi olabilirsinde canım örnek versende ona göre yorum yapıp yardımcı olsak?

• Konu Sahibi EU2
20 yasındayım... mesela bısıyle cıkıyrken baska bırı bana hoslandgnı soylese yada ben baskasından hoslansam hemen ondan ayrılıp onla bırlıkte olmak istıyrm cok degısık bı duygu nefret edıyrm engel olmaya calısyrma ama nafile..

• Konu Sahibi EU2

yaşının gereği diyeceğim herşeyin farkındasın istemediğin bir durum...
engel olmaya çalış eğer olamıyorsan bir uzmandan yardım al bence...

• Konu Sahibi EU2

Sevginin yetememesi bence aile ile alakalı..
Ailenizle yeteri kadar iletişim kuramamışsınız bence..
Maalesef!
İnsan sevgiye ve ilgiye tok olsa dışardaki insanlarla bu kadar çok haşır neşir olmaz bence..
Yaşınız küçük değil,yaşadıklarınızın farkındasınız,bence ailenizle daha çok vakit geçirmelisiniz.O zaman daha mutlu olursunuz.

• Konu Sahibi EU2
bence sevmeyi bilmiyorsun bir gün canını birisi öyle bir yakarki sende vazgeçersin
yada acaba daha iyisini daha yakışıklısını bulabilirmiyim diye etrafına sürekli bakıyorsun
kendine yakışan kişiden emin olduğun zaman sınırlar koy hayatına ve herşey yoluna girsin

• Konu Sahibi EU2
öncelikle karşınıza çıkan insanlarda aradığınız kriterleri belirlemeniz lazım..eğer her hoşlandığınıza koşarak giderseniz bu hayat sizi çok üzer..ve eğer üzülmek istemiyorsanız biraz daha ağır başlı olmanız lazım..bunu ne ben nede bir başkası size empoze edemez..kendi kendinize yeneceksiniz bu durumu...sevginin az olduğu bir ailede büyümüşseniz size her sevgi sözcüğü söyleyen karşı cinsle bir birliktelik yaşarsınız peki bu nereye kadar devam edecek???yada o sevgi sözcükleri yada davranışları nekadar gerçek buda büyük bir soru işareti...20 yaşındasınız ve iyiyi kötüyü ayır edecek bir kafaya sahipsiniz..bunun ayrımını çok iyi yapmanız lazım...giden hep sizden gider..lütfen aklınızı başınıza alın..size bir abla tavsiyesi bunlar,üzülmemeniz için..çünkü bu hayat çok güzel ama bir okadar da kötü niyetli insanlarla dolu..allah sizi iyilerle karşılaştırsın dileğim...
sevgiyle kalın...

Canım kesinlikle SONGÜL e katılıyorum. Kriterlerini belirlemelisin. Yıpranana kaybeden sen olabilirsin. Belki doğru insanı seni mutlu eebilecek insanı bulduğun anda daha güzel daha cilalı sözler söyleyen bir çapkın çıkar gelir. Ona kanarsın bu sefer...Diğerini de kaybedebilirsin. Ayrıca illa hayatında birileri olması şart değil. Kendini geliştirmeye işe güce zaman ayırabilirsin..Vs...
Canım umarım herşey güzel olur senin için...

Bence istediğin gerçek insanı bulamamandan kaynaklanıyor.
Sevdiğin zaman insanın bırak başkasını görmesini kendi ailesini bile tanımıyor.
Takıl böyle kimsenin canını yakmadan ama!
Elbet karşına biri çıkacak ve damdan düşmüşe döneceksin :)
Daha yaşın çok genç akışına bırak ciddi düşünmek için geç kalmış değilsin.
Sevgiler...

arkadaşlar bence tarihlere bakalım önce.

konu 6 ay öncesinin.

belki konu sahibi birinde karar kılıp 6 aylık mutlu bir birliktelik yaşıyodur şimdiye kadar.hihoyyyt

arkadaşlar bence tarihlere bakalım önce.

konu 6 ay öncesinin.

belki konu sahibi birinde karar kılıp 6 aylık mutlu bir birliktelik yaşıyodur şimdiye kadar.hihoyyyt

aynı şeyi düşünmüştüm yaa ..bir garip oluyor tam fikrimi belirteyim diyorsunuzz veee 6 ay geçmiş sorunun üstünden :))):bbo:

dogru tahmın arkadaslar 6 ay olmus ve hayatımda bırısı var vardı daha once de ama sımdı sevıyorum onu baska kımseyı ıstemıyorum da nısanlıyım yaza dugun var kısmetse saolun yınede yazdıgınız ıcın:)

biini sevmeden aşık olmadan çıkma sende biriyle. ne aldatıp duruyorsun birilerini

ilk önce bir şey yazarken bazı harfleri yutmasan diyorum arkadaş.....

doğru insan çıkmamış karşına cnm.olurmu öyle biriyle çıkarken.hemen başkası aklımı çeliveriyor.gerçekten sevemiyorsun demek.sevince anlarsın.ve asla vazgeçemezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…