Popüler Konu Ödüller

Bildirimlere etiket mi yapıyorsunuz nasıl haberim olucak
Bu ay yarışma yok temmuzda olur muhtemelen. Yemek sayfasını takibe alın. Size bildirim gelecek :) genel olarak her ayın 1 2 si gibi yeni kategori açılır. Kategoriye göre Nevreste Nevreste ye yapmak istediğiniz tarifi özel mesaj atıyorsunuz. Tarif başkası tarafından alınmamış ise sizin oluyor

Bu ay yarışma yok temmuzda olur muhtemelen. Yemek sayfasını takibe alın. Size bildirim gelecek :) genel olarak her ayın 1 2 si gibi yeni kategori açılır. Kategoriye göre Nevreste Nevreste ye yapmak istediğiniz tarifi özel mesaj atıyorsunuz. Tarif başkası tarafından alınmamış ise sizin oluyor
Çok teşekkür ederim ♥️🙏hangi sayfa olduğunu bulamadım desem🙄

Çok teşekkür ederim ♥️🙏hangi sayfa olduğunu bulamadım desem🙄

Screenshot_20220606_144208.jpg

Link ekledim. Resimde işaretli yeri takibe alabilirsiniz :)

Rica ederim ❤️

Canım benim çok teşekkür ederim. Hangi sayfadan takip edeceğimi bulamadım. Bi önceki mesajında yemek sayfasını diyınce bende yemek sayfası aradım o yüzden bulamadım dedim🙊
Bu sayfayı alacaksınız. Yemekteyiz, benim mutfağım 🤭
Alışana kadar olur öyle :)

Kurabiye yarışmasında birinci olup kazandığım hediyem bugün elime ulaştı. İnanılmaz mutluyum,ben aşık oldum :rolleyes: :KK73:bir yıldır isteyip alamadığım fincanlar sayenizde artık benim 🍒🥰 iyi ki varsınız çok ama çok teşekkür ederim 🤗💜🥰🍒 beni o kadar sevindirdiniz ki allahta sizi sevindirsin :KK68::KK37: iyi ki Kadınlar Kulübü 🥰💜🍒🍒😘
Büyük patroncum @Kazen , Sevgili eşi canımız @isabel ve canım nevosumuz Nevreste Nevreste Hep var olun 🥰💜🍒🍒🤗

Eki Görüntüle 3079348
Güle güle kullan canım tam senlik 🍒🥰

Yok çokom belirtmedim sürpriz oldu💜
Valla çok iyi olmuş nokta atışı 😍❤️ Nevreste Nevreste ben bir öneri de bulunmak istiyorum. Ödüller eğer mutfak ürünü olacaksa harcanacak bütçeye göre bir seçenek sunulsa? Neye ihtiyaç varsa atiyorum fincan takımı ya da çaydanlık. Nevresim ya da bornoz takımı gibi. Bütçe dahilinde yani eşya tercih edilebilse ama model supriz olsa. Mesela asosyal i tanıdığımız için neye mutlu olur çok iyi biliyoruz böyle güzel bir nokta atışı olmuş 🍒

Valla çok iyi olmuş nokta atışı 😍❤️ Nevreste Nevreste ben bir öneri de bulunmak istiyorum. Ödüller eğer mutfak ürünü olacaksa harcanacak bütçeye göre bir seçenek sunulsa? Neye ihtiyaç varsa atiyorum fincan takımı ya da çaydanlık. Nevresim ya da bornoz takımı gibi. Bütçe dahilinde yani eşya tercih edilebilse ama model supriz olsa. Mesela asosyal i tanıdığımız için neye mutlu olur çok iyi biliyoruz böyle güzel bir nokta atışı olmuş 🍒
Nokta atisinin dibi çokom 😍🤩🥰💜🍒🍒🍒😘

X