ODTÜ de namaz kılanlara saldırı...

Eğer doğruysa çok ayıp.
Ozgurlukse herkese özgürlük. Kendi tarafına yapılanlara karşı çıkıp karşı tarafa yapilanlara alkış tutmak olmaz. İnanç özgürlüğü, dusunce özgürlüğü herkese olmalı.
Ben karsimdakinin namazına karisirsam karşımda ki benim topukluma karışır. Makyajima karışır. Tek taraflı özgürlük olmaz. Çoğu kişiye özgürlük deyince tek gözü kor tek kulagi sağır oluveriyor biranda.

Kırmızı Gülün Alı Var aman amannnnnnn
Hergün Ağlasam Da Yeri Var
Bugün Benim Efkârım Var aman a-maaaaannnnn

Ah Bu Gönül Arzular Seni Seni Yâr Seniiiiiiiiiii
Yurttan sesler Kadınlar Kulübü Korusu neyi tartışıyorsunuz bakalım:KK14:

....................................

Akşamlar olmasaydı
Dolmalar dolmasaydı
Beni böyle görünce
gözlerın kör olmasaydı

..................................

aldım elime sazı
verdim herkese gazı
odun kömür alamassam
nasıl getiririm yazı

.......................................

Akşamdan pilavı pişirdim
Gene karnımı şişirdim
Çok mani diyecektim ama
Defteri yolda düşürdüm
.....................................................

kadınlar kulubünün çok sevgili üyeleri isyan çıkaralım polemimiğize karışıyor mune :KK53::KK53::KK53::KK53:

susma sustukça sıra sana gelecek:-):-):-):-):-)

Bizim okulda bile var mescit.Gerci cocuklarin namaz kilmak icin degil dersten kaytarmak icin tercih ettikleri bi mekan :))

Anarşist tavırlarla gündeme gelen ODTÜ'nün bazı öğrencileri

Ünlü karalama gazetecilik ve haber anlayışı ile göz dolduran haber7 asparagas bir haberle daha karşımızda sayın seyirciler!
Bu üstün yeteneğini Takdir ediyoruz Ve saygıyla selamlıyoruz.
Hep böyle tarafsız Haberler yapmasi dileği ile!

Benim fakülteme de camiden çıkanlar tekbir getirip satırlarla saldırmıştı. Hatta başka bölümden bir kızı bıçakladılar o saldırıda.
Ben napayım anarşist namaz kılanlar falan mı diyeyim yani.
Oruç tutmayanlar üniversite kantinlerinde az bıçaklanmadı ,az dayak yemedi bu ülkede.

Olayları bitmeyen okulum..
Haber doğrumu bilmiyorum haber7 bazen saptırabiliyor
Umarım doğru değildir..Sonuçta herkez birbirine saygı duymak zorunda
İçerisinde mescid, camii olmasına şaşıranlara şaşırdım bende:110:
Stadyumu. avm'si, kafesi vs gibi birçok imkan varken külliye neden olmasın ki?
Ayrıca birçok üniversitede eskiden beri vardir.
Sadece dönem dönem rektör beylere göre kapısını kilit vurulduğu olmuştur.:KK12:

Ünlü karalama gazetecilik ve haber anlayışı ile göz dolduran haber7 asparagas bir haberle daha karşımızda sayın seyirciler!
Bu üstün yeteneğini Takdir ediyoruz Ve saygıyla selamlıyoruz.
Hep böyle tarafsız Haberler yapmasi dileği ile!
Haberin yalan olduğunun kanıtınıda getirde boş atmış olma:KK53:Yok tabi:KK70:

Oruç tutmayanlar üniversite kantinlerinde az bıçaklanmadı ,az dayak yemedi bu ülkede.
Bu örnekler iki taraflıda çoğaltılabilir
Benim bir hocam derste kimler oruç tutuyor diye sorup, cevap aldıktan sonra tutmayanlar çıkabilir.(ikinci öğretim ezan vakti)
Sizlerle devam edelm daha çok aç kalıp daha çok sevap kazanırsınız böyle ya inancınız diye dalga geçmişti mesela
Keşke iki yönlüde bu örnekler hiç yaşanmasa herkez inançlara, düşüncelere saygı duymayı öğrense

Haber doğruysa cehalet gider eşeklik bakii kalırın canlı örneğiymiş o canlılar

Haberin yalan olduğunun kanıtınıda getirde boş atmış olma:KK53:Yok tabi:KK70:

Doğru diyorsun elde kanıt lazım iddia etmek için.
Tıpkı senin paylaştığın haberdeki linkte iddia edilen namaz kılarken saldırı olmaması ve klasik bir kavga kaos ortamının videolanmasının haber olması gibi :KK66:

ODTÜ Öğrencileri, bugün ODTÜ'de yaşanan provokasyona ilişkin açıklama yaptı. Açıklamayı maddeleştirerek yayınlıyoruz,

AKP Provokatif Senaryolarla Üniversiteleri Kuşatıyor
Bugün ODTÜ’de yaşananlar, son zamanlarda coğrafyamızda ve ülkemiz üniversitelerinde yaşananlardan bağımsız düşünülemez. Bugün üniversiteler aynı tarzda örgütlenmeler ve oluşumlar ile gericilikle kuşatılmaya, AKP fiilen kendini var edemediği üniversitelerde bu tarz provokatif senaryolarla üniversiteler kuşatmaya baskı altına almaya çalışılmaktadır.

10 Metre Ötede Mescid Varken Neden Basketbol Sahasında Namaz
Kim olduğu belli olmayan 70 kişinin imzası bahane edilerek Hazırlık binalarının yanına, hâlihazırda var olan 16 taneyi hiç göz önüne getirmeksizin, yeni mescit yaptırmaya çalıştıktan sonra, 400’den fazla hazırlık öğrencisinin talebiyle durdurulan inşaatı sindiremeyen bu insanlar, bugün öğlen saatlerinde de mağdur tiyatrosunu sahneye koydular. Birkaç seferdir mağdur görünebilmek için Hazırlıktaki basketbol sahasında namaz kılan provokatörler, yanlarına gidilip de mescidin hemen 10 metre ötede olduğu konusunda uyarıldıklarında tehditler savurmaya başlamış, hemen arkasından kamera kayıtlarını başlatarak niyetlerinin provokasyon olduğunu ortaya koymuşlardır.

Namaza, Mescide Saldırı Yok, IŞİD Çetecilerine Karşı Savunma Var
Bugün ODTÜ’de yaşananlar yansıtıldığı gibi namaz kılan, mescidi kullanan Müslümanlara bir saldırı değildir. Kimsenin inancıyla, mezhebiyle, ibadetiyle bir ‘ilgili bir’ sıkıntı veya tartışma yoktur. AKP’nin mezhepçi politikalarını ODTÜ’de ve diğer tüm üniversitelerde gerçekleştirmeye çalışan bir grup provokatörün engellenmesidir. ODTÜ’de tehdit edilen öğrencilerin, kendini savunmasıdır!

http://muhalefet.org/haber-odtu-ogr...isid-cetecilerine-karsi-savunma-12-17884.aspx

ODTÜ Öğrencileri, bugün ODTÜ'de yaşanan provokasyona ilişkin açıklama yaptı. Açıklamayı maddeleştirerek yayınlıyoruz,

AKP Provokatif Senaryolarla Üniversiteleri Kuşatıyor
Bugün ODTÜ’de yaşananlar, son zamanlarda coğrafyamızda ve ülkemiz üniversitelerinde yaşananlardan bağımsız düşünülemez. Bugün üniversiteler aynı tarzda örgütlenmeler ve oluşumlar ile gericilikle kuşatılmaya, AKP fiilen kendini var edemediği üniversitelerde bu tarz provokatif senaryolarla üniversiteler kuşatmaya baskı altına almaya çalışılmaktadır.

10 Metre Ötede Mescid Varken Neden Basketbol Sahasında Namaz
Kim olduğu belli olmayan 70 kişinin imzası bahane edilerek Hazırlık binalarının yanına, hâlihazırda var olan 16 taneyi hiç göz önüne getirmeksizin, yeni mescit yaptırmaya çalıştıktan sonra, 400’den fazla hazırlık öğrencisinin talebiyle durdurulan inşaatı sindiremeyen bu insanlar, bugün öğlen saatlerinde de mağdur tiyatrosunu sahneye koydular. Birkaç seferdir mağdur görünebilmek için Hazırlıktaki basketbol sahasında namaz kılan provokatörler, yanlarına gidilip de mescidin hemen 10 metre ötede olduğu konusunda uyarıldıklarında tehditler savurmaya başlamış, hemen arkasından kamera kayıtlarını başlatarak niyetlerinin provokasyon olduğunu ortaya koymuşlardır.

Namaza, Mescide Saldırı Yok, IŞİD Çetecilerine Karşı Savunma Var
Bugün ODTÜ’de yaşananlar yansıtıldığı gibi namaz kılan, mescidi kullanan Müslümanlara bir saldırı değildir. Kimsenin inancıyla, mezhebiyle, ibadetiyle bir ‘ilgili bir’ sıkıntı veya tartışma yoktur. AKP’nin mezhepçi politikalarını ODTÜ’de ve diğer tüm üniversitelerde gerçekleştirmeye çalışan bir grup provokatörün engellenmesidir. ODTÜ’de tehdit edilen öğrencilerin, kendini savunmasıdır!

http://muhalefet.org/haber-odtu-ogr...isid-cetecilerine-karsi-savunma-12-17884.aspx
Yani neymiş namaz kılanlara saldırdıkları doğruymuş.......
Bu açıklamada çevşr kazı yanmasın oluyor.... Yok mescidde kılnamışlarda yok basket sahasındaymışta.. Bla bla bla

X