ODTÜ de namaz kılanlara saldırı...

onu sana soruyoruz işte

Ya sabır. Ne istiyorsunuz, camilerden nefret ediyorum, kimse namaz kılmasın dua etmesin dememi mi? Bana zararı yok, sıkıntı yok diyorum daha ne diyeyim.

Siz bana sen müslüman değilsin diyen şahsiyet miydiniz? Yanlış mı hatırlıyorum?

ilim bilim merkezlerini ne hale getirmişler yazık ya :KK70: oysa duvarlarda nüüü çıplak tablolar olsa şaşırmaz san at derdik belkide vardır bilemiyorum : p

Nü tablonun ne zararı olur peki? Zavalli ahlakli cocuklarin terbiyesi mi bozulur yoksa tahrik mi olurlar? Hem cami ile tablonun ne alakası var, niye iki farklı şeyi kiyasladik yine?

Ya sabır. Ne istiyorsunuz, camilerden nefret ediyorum, kimse namaz kılmasın dua etmesin dememi mi? Bana zararı yok, sıkıntı yok diyorum daha ne diyeyim.

Siz bana sen müslüman değilsin diyen şahsiyet miydiniz? Yanlış mı hatırlıyorum?

Nü tablonun ne zararı olur peki? Zavalli ahlakli cocuklarin terbiyesi mi bozulur yoksa tahrik mi olurlar? Hem cami ile tablonun ne alakası var, niye iki farklı şeyi kiyasladik yine?
bak nü tablo haberi olsa şaşıran arkadaşlr şaşırmazdı yani o bir sanattır üni ye yakışır kıyaslama yapmadım kafalar bu iken neden şaşırdık diye kendimize şaşırdım..
resimden tahrik olma değil konum..

Üniversitelerde olmaya başladı artık.Bu yapılan hareket de çok yanlış bence.Özgürlükse herkese özgürlük .İstediği ibadeti yapabilir ,üni.de var.Ayıp ya namaz kılana da karışamayız ,kiliseye gidene de .

Yahu olmayan bir şeyin olduğunu öğrendiğinizde şaşırmaz mısınız?
Üniversitelerde eskiden beri mescit olsa şimdi de kaldırıldı haberi yapılsa ona da şaşırırdım. Buluttan nem kapacak hale geldiniz.

neden sinirlendin ki şaşırmana şaşırdım sadece dedim o kadar biti gitti yani

bak nü tablo haberi olsa şaşıran arkadaşlr şaşırmazdı yani o bir sanattır üni ye yakışır kıyaslama yapmadım kafalar bu iken neden şaşırdık diye kendimize şaşırdım..
resimden tahrik olma değil konum..

Nü tablo da önceden yokken şimdi asilsa sasiririm. Ama gerçekten alakasız cami ve tablo.

neden sinirlendin ki şaşırmana şaşırdım sadece dedim o kadar biti gitti yani

Yok sinirlenmedim cicim. Yanlış anlaşıldim sadece.

Yok sinirlenmedim cicim. Yanlış anlaşıldim sadece.
hayır yazış biçiminden anladım çok sert geldi bana o_Oyanlış anlama beni sanırım çok hassasım bugün:KK22:

aman neyse çok uykum geldi benim namazı kıldım çok şükür iki bardak çay içip yatayım ben :KK36:

Son düzenleme:
Üniversitelerde olmaya başladı artık
Tesekkürler cevabin icin. gercekten bilmiyordum.
Vallahi arkadaslar bilmemek suc degil, madem soru sordum ve bana ilginc geldiyse sizde bir zahmet su arkadas gibide cevap yazabilirdiniz. Niye bu kadar alindiniz anlamadim.
Üniversitelerde mescit oldugunu su an yeni sizlerden ögrendim.

Mesela benim is yerimde namaz kilmak yasak cünkü is yeri namaz yeri degil. Üniversiteleride öyle biliyordum demekki son seneler mescit yapilmis. Ilginc :KK51:
Ben üniversitede cisimi yapmaya vakit bulamiyordum vallahi :KK48: cok yogunduk, dersler falan.

Mesela benim is yerimde namaz kilmak yasak cünkü is yeri namaz yeri degil. Üniversiteleride öyle biliyordum demekki son seneler mescit yapilmis. Ilginc :KK51:
Ben üniversitede cisimi yapmaya vakit bulamiyordum vallahi :KK48: cok yogunduk, dersler falan.
bunun öğle arası var, akşam çıkışı var varda var yani :) isteyen vakit ayırır isteyen ayırmaz. orası bir iş yeri değil sadece öğrencinin yaşadığı bir yer. ayrıca odtülü her şeye vakit ayırabilecek kapasitedir deyip öveyim biraz :)

Şu anda İst.Unv. Avcılar yerleşkesinde cami bulunuyor. Bizim zamanımızda Vezneciler kampüsünde mescit yoktu ama bir oda namaz kılmak isteyen kız öğrenciler tarafından kullanılıyordu. Ve de hiç kimse niye namaz kılıyorsunuz demiyordu.

Kırmızı Gülün Alı Var aman amannnnnnn
Hergün Ağlasam Da Yeri Var
Bugün Benim Efkârım Var aman a-maaaaannnnn

Ah Bu Gönül Arzular Seni Seni Yâr Seniiiiiiiiiii
Yurttan sesler Kadınlar Kulübü Korusu neyi tartışıyorsunuz bakalım:KK14:
Mune sana iş düştü herhal :KK45:

X