ocuk istiyorum ama...

kızlar benim çok yakın bir arkadaşım bebeği doğurdu loğsa loğsa ev işi, yemek bile yaptı, birde bunlar yetmedi ayhhh ben hep böle evde mi oturcam yetti daaa deyip 40'ı bile çıkmadan zıpladı bana geldi çocuklan. başka bir yakınım da aynen bebeğin 40'ı çıkmadan karadenize seyahate gittiler el kadar yavruyla. inşallah ben de böle deli bozuk bi anne olmayı planlıyorum, tamam şimdi herşeyime dikkat ediyorum, beslenememe yaşayışıma ama doğumdan sonra da daha az tavizler vererek dengeli bir yaşam amaçlıyorum bebikimle kendime. yani çocuk var diye kısıtlamayalım kendimizi kızlar, yapmak istediklerimize bebikleri de katarak, yolumuza devam edebiliriz bence..[/QUOTE]

ben programı yaptım bilem .. aralık başı doğursam temmuza tatile gidicem delikafadulden

Bu arada nasıl gidiyor hamilelik, cinsiyeti bellidir artık tabii, öğrendiniz mi, doğum sonrası için hazırlıklara 7. aydan sonra başlanıyor galiba di mi???? Nasıl soru bombardımanımla seni bunaltabildim mi [/QUOTE]

Erkek anası yani KAYNANA adayıyım şekerim :))))
Oda siparişi verdik sadece 27. haftada.. 2 ayda yapıp getiriyorlar, stoklu çalışma yokmuş eh peki dedik...Bugün 29. haftaya başladık , 32. haftadan sonra kıyafet ve diğer oda gereçlerini almayı planlıyorum. Henüz birşey almadım, 29-32 arasında da perde ve halı işimi halletsem ufak tefek yeter bana..Oda boyanacak bir de boyası eskimişti zaten..Acele etmeden yavaş yavaş yapıcam, zswten ağırlaşmalar başlıyor biraz hareket et nefes nefese kalıyorsun..Bir yandan da diyet devam , işte böölee

22 yaşındayım ve bundna 20 gün önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim...

evlendiğimde hatta evlenmeden önce bile bebek istiyorum bebek istiyorum diyen biriydim

ama genede hamiel kaldığımı öğrendiğimde resmen şok yaşadım korunmamıza rağmen

hamile kalmıştım naısl olur ben haızr mıyım anne olur muyum olamaz mıyım 1 hafta

bu garip şoktan kurtulamadım o kadar istememe rağmen sonra ilk kontrolde bebeğimi

gördüm öyle mutlu oldum ve gözlerim doldu ki anlatamam evet olurum dedim ve ısınmaya

başladım bu fikre sonra 9 haftalıkken gittiğim kontrolde kalbinin durdugunu öğrendim

bu kadar üzüleceğimi tahmin bile etmezdim kürtaj anestezi yapılmadan canlı canlı

yapılmıştı ama benim ne bel ağrım ne canımın acısı hiçbiri kalbimdeki acı kadar fazla değildi
bebeğimi hala çok özlüyorum günlerce ağladım aklıma geldikçe hala ağlıyorum

kaybetmeseydim benim için en kadar değerli olduğunu belkide ömrüm boyunca anlamıcktm
hamilelik hele çok güzel birşeye inşallah bir sorunnuz yokturda hamile kalırsınız :)

ve sizde tadarsınız bu güzelliği :)

bu arada azminden ötürü seni alkışlıyorum anacım, demek ilk fikfik deneyiminizi dün gece yaşadınız, ay hayırlar olaaaa, hayırlarr olaaaaaaaaaa!!alkisalkisalkis

Ay evet ya çok komiktik dün. Ama valla eşime borçluyum çünkü onun kararlı tavrı olmasa bu işe biz zor başlardık. Adamcağız ne yapsın baktıki beni acba mı, şöyle mi, böyle mi vıdı vıdılarım bitmeyecek, net ve kesin bir dillee geliyor musun deyince oluverdi işte. Ama çok komik ya bu sabah beni aradı var mı bi değişiklik diye soruyor sırnaşık şey bakalım göreceğiz bu ay olacak mı hayırlısı ...

Ayshe cim,
allah sabrını ve en kısa zamanda yeni bebeğini de versin inşallah ...
Çok zor kayıp , ben de kaybettim ama hayırlısı ve sağlıklısı o zaman değilmiş diye kendimizi avutmaktan başka çaremiz yok ...Ne mutlu ki kendiliğinden hamile kalabiliyorsun ve yaşın da genç. Güzel dileklerini senin için de diliyorum.

ay hadi bakalım..
bu arada sıkubaaaaaa CADIARZU var mı bişey?? :roflol::roflol:
hahahahhaaaa

canım yaaa Allah sabır versin çok ama çok üzüldüm. hiçbirşey seni teselli etmez biliyorum ama inşallah yeni gelecek bebeğin acını biraz da olsa hafifletebilir..

fikfik .... bu kadar net olamazdım sanırsam ben :lepi:

hahahhaaa eşimin çocuk yapmak eylemine verdiği ad tatlım = fikfik sırnaşık şey
nasıl anlamını veriyor ama di mi? çok yaratıcıdır benim kocam çokkkkk
sengözlerimebaksanab

Ahbe ay-shecim, nasılda sıkıntılar atlatmışsın. Ama ne güzelki daha çok gençsin ve sağlıkğın yerinde. Sen bu ve benzeri binlerce teselli almışsındır zaten ama içindeki boşluğu doldurmanın mümkünatı yoktur sanırım. Ama cidden yolun çok başındasın en kısa zamanda yeni bir ziyaretçi kapını çalcaktır buna eminim. valla bende yağmurluksuz fikfike opuyorumnanaktan yeni başladım, hayırlısı bakalım. kaybolma bi yerlere sevindirci haberlerini bekliyorum...

kızlar benim çok yakın bir arkadaşım bebeği doğurdu loğsa loğsa ev işi, yemek bile yaptı, birde bunlar yetmedi ayhhh ben hep böle evde mi oturcam yetti daaa deyip 40'ı bile çıkmadan zıpladı bana geldi çocuklan. başka bir yakınım da aynen bebeğin 40'ı çıkmadan karadenize seyahate gittiler el kadar yavruyla. inşallah ben de böle deli bozuk bi anne olmayı planlıyorum, tamam şimdi herşeyime dikkat ediyorum, beslenememe yaşayışıma ama doğumdan sonra da daha az tavizler vererek dengeli bir yaşam amaçlıyorum bebikimle kendime. yani çocuk var diye kısıtlamayalım kendimizi kızlar, yapmak istediklerimize bebikleri de katarak, yolumuza devam edebiliriz bence..[/QUOTE]

Aynen yüzde yüz katılıyorum. Evet hayat tamamen değişecektir ama biz yinede kendimizi delice adamamalıyız. Su gideceği rotayı kendi çizer zaten, eskiye benzer yeni bir form verilmeli hayata. Kısaca kendimizi kendimiz tanıyamaz hale gelmeyelim yeter.

Ay bu arada bakar mısınız ben neler diyorumm, sankim bi seferde işlem tamam, amanın direkt kendime aday muamelesi yaptım sory. Üst paragraftaki tüm "biz" leri "siz" olarak değiştirmeyi bir ödev bilirim, saygılar annişler...

Bu arada nasıl gidiyor hamilelik, cinsiyeti bellidir artık tabii, öğrendiniz mi, doğum sonrası için hazırlıklara 7. aydan sonra başlanıyor galiba di mi???? Nasıl soru bombardımanımla seni bunaltabildim mi

Erkek anası yani KAYNANA adayıyım şekerim :))))
Oda siparişi verdik sadece 27. haftada.. 2 ayda yapıp getiriyorlar, stoklu çalışma yokmuş eh peki dedik...Bugün 29. haftaya başladık , 32. haftadan sonra kıyafet ve diğer oda gereçlerini almayı planlıyorum. Henüz birşey almadım, 29-32 arasında da perde ve halı işimi halletsem ufak tefek yeter bana..Oda boyanacak bir de boyası eskimişti zaten..Acele etmeden yavaş yavaş yapıcam, zswten ağırlaşmalar başlıyor biraz hareket et nefes nefese kalıyorsun..Bir yandan da diyet devam , işte böölee[/QUOTE]

Hımmmm ne çok oğlan haberi alıyorum bu sıralar. kızlar sizinkilerin döneminde hatun kıtlığı yaşanacak benden demesi, Şimdiden oğlanların başını kertin bence Hamileliğinde kendine göre bir dili var sanırım, şu haftalık tabiri normalde bilmediğim bi şey sayenizde onuda öğrenmiş bulunuyorum. Allah hayırlısıyla kurtasın, maceraya devam...

ay hadi bakalım..
bu arada sıkubaaaaaa CADIARZU var mı bişey?? :roflol::roflol:
hahahahhaaaa

Valla biyolojik bi şey olması çok anarmol olurdu sanırım ama farkedileceği üzre ruh halime bir ağırbaşlılık çökmüş durumda ki sorma gitsin. Pek bi ben bilirimci konuşmaya başladım. Şimdi bide bu ay bi şey olmayacak szi o zaman görün beni dermişim Şaka şaka olaya şizofrenik bi yaklaşımım yok merak etmeyin, sadece hafif tırlatmış durumdayım kafamçokkarıştı

.Ay bu arada bakar mısınız ben neler diyorumm, sankim bi seferde işlem tamam, amanın direkt kendime aday muamelesi yaptım sory. Üst paragraftaki tüm "biz" leri "siz" olarak değiştirmeyi bir ödev bilirim, saygılar annişler...[/QUOTE]

hahhahaa yemezler anacım yemezleeerrrrrrr!!
oldun sen oldunnnnnnnnnnn galiiiiiiii, biz oldun artık geri dönemen galiiiiiiiiii!!zemuszemus:lepi:

bu arada serenanes anacım teklifim bak hala geçerli, benden bi kız çıkarsa kesin 1.80 in üstünde olur anacım maazallah anasına çekerse, manken gibin bak gel hele eyi düşün sen şu işi. sana 3 aylık düşünme zamanı veriom.. öhömmmmm

hahhahaa yemezler anacım yemezleeerrrrrrr!!
oldun sen oldunnnnnnnnnnn galiiiiiiii, biz oldun artık geri dönemen galiiiiiiiiii!!zemuszemus:lepi:

bu arada serenanes anacım teklifim bak hala geçerli, benden bi kız çıkarsa kesin 1.80 in üstünde olur anacım maazallah anasına çekerse, manken gibin bak gel hele eyi düşün sen şu işi. sana 3 aylık düşünme zamanı veriom.. öhömmmmm
[/QUOTE]

Valla ilk denemelerinde hamile kalabilen şanslı insanlardan olursam ne mutlu bana. Hoş kan değerlerim demir eksikliği hariç sorunsuz çıktı ama benim çekindiğim yaş. Burada başka konularada ara ara bakıyorum da herkeşler pek genç anne olmuş ya da olmakta. Ayol ben 20 li yaşlarımda değil annelilği evliliği bile düşünemiyordum.

Bu arada sevgili manken arkadaşım "Tıff" ne ola ki, merak ettim?

Valla ilk denemelerinde hamile kalabilen şanslı insanlardan olursam ne mutlu bana. Hoş kan değerlerim demir eksikliği hariç sorunsuz çıktı ama benim çekindiğim yaş. Burada başka konularada ara ara bakıyorum da herkeşler pek genç anne olmuş ya da olmakta. Ayol ben 20 li yaşlarımda değil annelilği evliliği bile düşünemiyordum.

Bu arada sevgili manken arkadaşım "Tıff" ne ola ki, merak ettim?[/QUOTE]

TIFF bir resim formatı, jpg, png, gif gibi.. ama özel bi anlamı da var tabe bunlardan bağımsız bizim aylede.:jeyyar:
bu arada benim yaş da 30 anacım bende aynen senin gibi geçen sene bile amaaaannn çocuk mu yok daha erken diodum. ilk denemede tutturabilmek %25 şans, valla biz 6 aydır çalışıp didiniyorduk ama bu şansın sigarayı bıraktığımın 1. ayına tekabul etmesi de düşündürücü cidden..
CADIARZU

Günaydın hanımlar, güzel anneler, nabersiniz bugün bakalım. Benim başım çok fena çatlıyor, sigaraya karşı verdiğim mücadele tüm ızdırabıyla üzerimde. Tıff bana kızıcaksın biliyorum ama kitaba başlamayı bekleyemedim, malum bizde aktivasyon başladı, hele senin şu zamanlama meselesini öğrendim ki kimseler durduramaz beni, bıraktım işte tamam mı b ı r a k t ı m... Sanki engel olan mı var deseneize, aha az kaldı ben şimci kafayı yiyeceğim yok kiloydu yok çocuktu bi de üstüne sigara aaaaaaa imdattt mafoldumben

bu arada serenanes anacım teklifim bak hala geçerli, benden bi kız çıkarsa kesin 1.80 in üstünde olur anacım maazallah anasına çekerse, manken gibin bak gel hele eyi düşün sen şu işi. sana 3 aylık düşünme zamanı veriom.. öhömmmmm [/B][/QUOTE]

şekerim eminim kızın manken gibi güzel olacaktır ama benim boyum 1.65, eşimin 1.78 bizden 1.80 oğlan çıkmazsa boy kompleksi yaşamasın benim evladım :kedi:
ayrıca ben gayet sağlamcı bir tiplemeyim Babaytwin in kıızyla oğlumu kertme yaptım bilem, kadın şeker gibi benim gibi cadaloz da değil, kızı da anasına çeker diye düşündüm hallettim bu işi, ama 2. yi yaparsam senin kıza da sulanabilirim yani, sen de pek matrak çıktın, gece gündüz sırtım yere gelmez dünürlerden delikafadulden

sakız çiğne bol bol hemi de çilekli olanından, mutluluk hormonu verip stresini düşürüyoo meyveli ve şekerli olduğu için. al sana da bilimsel bir açıklama , nasssııı buyrunnnnnnnnn

allahtan benim sigara mevum yok, bi de baktım anacım en yaşlınız ben miyim ööhhöööööööööö 31 bitiyor şubatta 32 olucemm.. bir de sallanmışım ki çocuk diye, neyime güvendiysem sanki bu yaşa kadar ... hiiiiiiiiiiiiiiiiiiişakkıdı

Hi. boşuna ağlama şekercim ocakta benim 33 bitiyor, ama işe yeni başlayan çömezlere 28 im diye yutturmuş durumdayım çaktırmayın Bu arada ağzımdan hiç sakız düşmüyor zaten, ben bu bırakma işlerini yalama ettiğim için her türlü numarasını da biliyom da sonra çektiğim eziyetleri unutum 2 ay sonra plop yakıveriyorum bi tane. Ama bu seferki bi başka yahu hani daha yok bi şey biliyorum ama artık korunmuyoruz ya, oldu da hamile kaldıysam dürtüsü bana güç veriyor... Ama yinede şu durumdayım şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…