ocuk istiyorum ama...

Aminnnnn...

Seni güldürmez umarım küçük bir anektot anlatmak istiyorum. Geçenlerde bir yağmurluksuz fif fik çalışmaısnda eşim gözlerimin içindeki endişei görebildiğini söyledi. Yaniii ben hala deli gibi korkmaktayım ve bunu kendime sakladığımı sansamda gizliyemiyormuşum. Seninde söylediğin gibi ben bu güzel yolculuktan gerçekten bebişin varlığını hissedince alacağım galiba

ananaammmmmm mütevazi kişilik delikafadulden
tanışıyo muyuz kızım senle :lepi:yerim senin mütevazi yapını alkisalkisalkis

Ay canım arkadaşımmmm gerçekten çok üzgünüm, acaba olabilir mi bu nezle dalgasını sana kadar uzatmış olabilir miyim, ziraaa çok kişi beni suçlamakta uvaaaaa :gitme: naniknanik Çok geçmişler olsun annecik kendine iyi bak yahuuu, hemde işede başlamış oy oy oy serenannes bu zeneatçı arkedeş pek bi koşturur oldu netcez yaw :sm_confused:

Bu arada yeri gelmişken hepinize ilginizden ötürü çok teşekkürler. Bugün sonuçlar netleşti, son temizlenen kısımlar temiz çıktı. Sancılı üç aşamadan sonra güzel neticeye ulaştık anlayacağınız, hemde rahmide korumuş olduk, hoş bu kadar kazımadan sonra organda bi hayır kamış mıdır bilemem ama amaaaaannn neyse dünya güzeli bir kızı var Allah tüm olmayanlara en kısa zamanda naip eder inşallah ne dimm :Saruboceq:[/QUOTE]

ooooo bak bu gercekten güzel haber, hem karışmayın kadının organına, çıkmayan candan umut kesilmez , yabana atmayın o gene çalışır görevini yapar opuyorumnanaktan

ya dur hala etkisi altındayım mütevazi kişiliğin:)))))))))))))
bunun bebişi ne acaba merak ettim şimdi anasının oğlu mu yoksa anası kılıklı kız mı çıkacak bundan acabaaaaa delikafadulden

kızlar bende aranızdayım bende bu sayfayı sürekli takip edicem valla çok sevimlisiniz ....

Oh be ne güzel birine iyi geldiğini bilmek pek bi bal börek tadındaymış... Ne desemki o senin sevimliliğin gibi klişe bir yanıta ne dersin. Gecenin bu saatinde bu yorgunlukla çok da edebi düşünemedim yaw lülülülülülü

Ay sen nasıl bir anneciksin böyle yaw, gözlerim buğulandı. Hiç olur mu aşkolsun hem kendine dönük yazsan ne olurki, buranın amacı bu değil mi, yazacaksın yazacaksın bir dermandaş buldun mu sende arada bir okuyanlar kervanına katılacaksın. Netekim şekil bir "a" bu topic ve diğer hepsi, biri bir derdini yazmış yazmış diğerleri onu okumuşşş en küçüğü gelmiş hani bana hani bana demiş lülülülülülü

Bu arada valla bende merak etmedim desem yalan olur kimmiş bu 360 derece dönüşen bakimmm yerimseniben

ya dur hala etkisi altındayım mütevazi kişiliğin:)))))))))))))
bunun bebişi ne acaba merak ettim şimdi anasının oğlu mu yoksa anası kılıklı kız mı çıkacak bundan acabaaaaa delikafadulden

Doğru diyorsun vallaa arkadaş tam gaz yolda sol şeritte vitesi beşe almış savulunnn bende burdayımmm demekte... Bana kalırsa yakışır demekten başka bi şey demek içimden gelmiyor. Kızlar size benden açık kart, istediğiniz kadar şımarabilrisiniz, bu her anneciğin hakkı di mi ama a.s.

Offff yoruldum valla güzellerrr benden bu gece bu kaaa, hepiciğinize tatlı rüyalarrrr...mirmirmirmir

selamlar.
2 yıllık evliyim.ilk yıl kesinlikle düşünmedik bebek.gerçi ben çaktırmadan acaba olurmu dşyordum ama,o kadar da korkuyordum bebekten :1shok:.
ne bileyim sorumlulukları fila,devamlı ilgilenmek ve bundan sonra hayatını merkezinde
onun olması.oysa eşimin annemin babamın hayatını merkeziydim ben.
korktum çok işte...sonrasında yakınlarımın,kuzenimin,yengemin birer birer hamile
kalması ile hamilleler çevremi sarmaya başladı.bende yine korkular :umursamaz:
sonra bebişler dünyaya geldiler.görmeye gittik vs.
26 yaşındaydım ve bir bebeğe hiç bu kadar yakın olmamıştım CADIARZU
abimin çocuğu,yeğenim dünyaya geldiğinde ise bambaşka oldu gerçekten
yğenim sarılık oldu hemen,ememedi ilk zamanlar,
kilo kaybetti,sivilce çıktı,vs vs...
sonra kendimi düşündüm,benim bebeğim olsa ne yapardım.
bu kez hiç korkutucu itici gelmedi...
aksine uykularımdan,rahatımdan feragat edesim var.
kokusunu duymak istiyorum çünkü o kadar tatlılar ki
hele kucakta uyumaları...opuyorumnanaktan
altını değiştirmek....zemuszemus
emzirmek...kaydirigubbakcemile2
sorumluk almak...zemuszemus
hepsi sevimli geliyor.
ama şimdi mecburen ertelemek gerekiyor...mecburen.ama umarım yavruşum
bizi bekletmez...
uzun oldu sanırım azıcık a.s.

kızlar gece gece ne güzel kaynatmışsınız, ben kaçırdığıma üzüldüm vallahi. Bu hafta çarşamba hariç her gece sokaklarda sürtmüş olmak sonucu yorgun ve bitap düşmüş haldeyim. Yarın da bir boyun bir omuz eklemi için 2 kere 30'ar dakikalık MR'a gireceğim. Boyun fıtığı başlangıcı vardı, tam fıtığa dönüştü mü ona bakıcaz. ben kocaaa 1 saati o makinenin içinde bir uğuldama sesi ile nasıl geçireceğim onu düşünüyorum. Şimdiden afakanlar bastı beni. Eve yeni geldik, uyuyasım da yok falan filan.... şimdi aklıma takıldı bu MR mereti benim bu ay yeni yeni gelişecek yumurta mı etkiler mi acep? Bugün doktoruma da gittim ama sormayı unutuum iyi mi. Yarın reglin 2. günü o yüzden normalde tehlikesiz ama bu ay da hamile kalamazsam, bahanem hazır :umursamaz: neyse çenem düştü ama bu saatte kimse beni okumaz zatii.. öptüm hepinizi

KK da değil başka bir forum sitesinde oldu bu tarz bişi...

altını değiştirmek....zemuszemus
emzirmek...kaydirigubbakcemile2
sorumluk almak...zemuszemus
hepsi sevimli geliyor.

tebrik ediyorum üstüne alkışlıyorum b ile seni delikafadulden
şu cesaret 32 hftlık hamileyim bende bile yok şekerim kaydirigubbakcemile2
allah gönlüne göre versin senin de istediğin zaman..

Bende ısrarla çocuk istiyorum ama önüme engeller çıkıyor.Belki bundada vardır bir hayır.

:)))
cahil cesareti desem,CADIARZU,biliyorum yani,gerçi ilk zamanlarda bişi yok
yani bebek 3-4 aylık olana kadar,şimdi yeğenimin altını ayaktayken değiştiriyoruz çünkü artık yatmıyor kafamçokkarıştı
ne güzel maşallah,doğmasına az kalmış.
artık en çok kıskandığım ve yerinde olmak istediğim kişiler ; hamileler...
Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin,bana ve tün isteyenlerede tez zamanda
da...:CüvCüv:
a.s.

Öncelikle günaydın güzel hanımlarrr...

Bu mr meselesinin sorunsallığını daha öncede duymuştum hanımı erkeği herkez bi öncesinde sıkıntı duyuyor, bense uyumaya acayip düşkün biri olarak uykusuz giderim uyur kalırım gibi cahilce düşüncelere dalarken eşimde bel fıtığı için girmek zorunda kaldı mr a ve anlaşıldıkı öyle uyumak falan pek mümkün değilmiş. Geçmiş olsun arkadaşım mr ı falan boşver umarım fıtık sıkıntısı yoktur ona motiv olalaım bence biz :1hug:

Dün gece benden hemen sonra gelmişsin kaçırmışım seni. Aramıza hoşgeldin şekercik de şu ertelemenin mecburiyeti ben anlamadım doğrusu, hayırdır inşallah?

Bende ısrarla çocuk istiyorum ama önüme engeller çıkıyor.Belki bundada vardır bir hayır.

SOn zamanlarda okumaya çalıştığım kitaplardan birinde "iyi telkinle iyi düşünce aynı şey değildir." yazıyordu. Galiba biz bu ikisini hep karıştırıyoruz. Herşey çok güzel olacak diye kendimize pozitif enerji vermeye çalışmak da mutlaka negatif yönlendrimeden iyidir ama bana sorarsanız herşeyin çok güzel olacağını değil olduğunu zihnimizde yaşatabilmek çok daha yararlı olacaktır. Bilmem anlatabildim mi yerimseniben

Ben diyorum işteee bazı kadınlar çok daha fazla anneliğe hazır hormonlarla donanımlı oluyorrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…