ocuk istiyorum ama...

hayatımın en önemli kararını vermiş GIBIYIM ne demek, en önemli kararını verdin zaten kaydirigubbakcemile3, önemli olan bunun farkındalığı, bundan sonra sen ya da kocan , o , ben diye birşey yokk... SIZ varsınız, hayırlı sağlıklı hamilelikler olsun inşallah..

hoşgeldin...
hayırlısı olsun, bekleyenler çoğalıyor yani desenize kaydirigubbakcemile3

karisik kafali ama kararlilar maratonuna hosgeldin

Çok teşekkür ederimm saolsunn...Hoşbuldummm
Çok iyi anlatmışsınız gerçekten karışık kafalı ama kararlı bende bilmiyorum bu nsıl bişey oluyorrrkafamçokkarıştı

ne aptalsın ne de kararsız... bu kadar büyük bir değişime hele hele ikiz gelselerdi tam bir kaosa hazırlanan bir savaşçısın, hepimiz öyleyiz.. unutmayın ki erkekler bunların büyük kısmını hissetmiyor ve yaşamıyor bile... elbette babalık da çok kıymetli ve büyük sorumluluk ama hamile kalıcam diye çabalayan, panikleyen, üstesinden gelen, taşıyan, ağrısını sızıssını, aşermesini kilosunu çeken, doğururken hırpalan, doğduktan sonra genelde uykusuz kalan, hırpalanan, yorgun düşen, hem dışarda çalışıp hem içerde çalışan, üstüne üstlük çocuğundan ayrı kalınca da psikolojik yükünü de taşıyan kim ??? Kim ????? BIZ..
O zaman canımız ne isterse onu olabilriz...karışık kafalı, kaotik, yorgun, pişman, kararsız, korkak..hepsi normal hepsi geçici...sen dua et bir sonraki seferde gene ikiz tutmasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Gerçi fikrimi sorarsan ikiz başlayan hamileliğinde birini kaybedip yoluna devam eden biri olarak ben ikiz hayali kuruyorum hala :lepi:

SSCUBAAA
gözleri yaşaracak kızın bugnkü sayfanın ziyaretçi ve katılımcı sayısını görünce, aahahahaaaa artık 3. sayfalara düşmeyiz şekerim :lepi:

bana kalirsa sen hala hormonlarindaki dengesizlikten kurtulamamissin. kendini aptal hissetmeni gerektiren bir durum yok yasadiklarin dile kolay yasayan bilir ancak ne kadar zor oldugunu
hemen hemen ayni seyleri yasadim. hepimizin ayni kaygilari var onlara takildikca oldugumuz yerde sayiyoruz ama zaman ayni kalmiyor maalesef

SSCUBAAA
gözleri yaşaracak kızın bugnkü sayfanın ziyaretçi ve katılımcı sayısını görünce, aahahahaaaa artık 3. sayfalara düşmeyiz şekerim :lepi:

ehehehe doru falla sayemizde hayatim kaydirigubbakcemile5

SSCUBAAA

ehehehe doru falla sayemizde hayatim kaydirigubbakcemile5

Way annesini gözlerim kamaştı bu ne şaşalı kalabalık, oh oh ohhh maşallahhhh. Durun geliyorum hepiciğinizle tek tek ilgilenmem lazım delikafadulden

uulleemmmmmmm daha 2 ay olmadı yok ACABA lar yok AMA lar, sen geeell gelllll ben senle uğraşıcam hele bir hamiş kal..:hulya: işte bööle moda sokarlar adamı :lepi:[/QUOTE]

Bnede aynennn senin dediğini diyorum annecik, diyom ki beni iki ayda araladığım kapıdan hızlıca ittinizya inşallah olurda hamiş kalırsam nazımı çekmemzlik etmezsiniz di mi :ecrin_bebek:

Aramıza hoşgeldinnn. Valla sen benden daha akıllı mısın desem ne desem, benim silkinip kendime gelebilmem 7 yılımı aldı. Hoş evlendiğimizde biz peşin peşin 5 yıllık kalkınma planında çocuk yok demiştik, bunun üstüne piyangodan ben 2 yıl daha ekledim. Kısacası hoşgeldin ortak maceramız çok heyecanlı di mi :kedi:

canım ben okadar çok istiyorum kı bebeğimin olmasını 4 yıllık evliyim 4 yıldırda istiyoruz eşimle ama rabbim istemeyince olmuyo sabırla bekliyoruz çoğu zaman sitres ve ağlamakla geçsede bekliyoruz meleğini kucağına alınca keske daha önce yapsaydık diyeceksin benim çevremdeki herkes öyle diyor rabbim isteyen herkese meleğini göndersin inşallah

Way annesini gözlerim kamaştı bu ne şaşalı kalabalık, oh oh ohhh maşallahhhh. Durun geliyorum hepiciğinizle tek tek ilgilenmem lazım delikafadulden

hahahhaaa durun geliyorrr amaninn kaçın sıkubaaaa geliyorrrrrrrrrr!! kız vallah bigün boş bıraktık topiğin şenlenmiş anacım noooluyozzz?? yeni gelen arkadaşların hepsine hoşgeldiniz diyorum ve ekliyorum; istemek başarmanın yarısıdır.:lepi:
sıkuba hep senin yüzünden! bulaştırdın bana nezleyi salya sümük dolaşıyorum şimdi. kafam bi dünya, dün gece sabahladık eşimle, onu da uyutmadım kendimi de..
burnum tıkalı nefes alamıyorum ve dolayısıyla uyuyamıyorum. en sonunda sabaha karşı 4 gibi yatakları ayırdık eşimle, kanepeye uzandım, orda sızmışım.. 2 saat sonra da mesaimin ilk günü.. amanın uyumamak için zor tuttum kendimi bir yanda da grip.. zor bi gündü, bide hamilelik eklimde unutmayın hahhahaha.
ama yeni okulum, yeni öğrencilerim, öğretmenler ve idare şeker gibiler, çok sıcaklar.. hemencecik seviverdim, bu sene yoğun ama keyifli geçeceğe benzer. artık akşamları katılırım sobbete. beni özleyin anacııımmmmmmmmmmmmmmm..

geçmiş olsun canım sen çok yorma gene de kendini...
buğuseptil yapsan işe yarar hemencecik ama hamilelikte kullanılıyor mu bilemiyorum onu bir sormak lazım doktora.. oık diyosa koy bir sicak kaba akşam yatarken odada bulunsun..

Scuba cım ben seni taciz etmeyi üstüne bir de kontrol etmeyi bırakmam korkma :)))

kızlar bende aranızdayım bende bu sayfayı sürekli takip edicem valla çok sevimlisiniz ....

hepinize günaydın,
sevimsiz bir şey oldu ama bana değil...
başka bir forum sayfasında zorlukla hamile kalmış bir hatun için uzun zamandır yazıştığı bir ortamda hamile kaldıktan sonra değiştiğini, hatta tabiri caizse " havalandığını" sadece kendi hamileliğini anlattığını yazıp çizenler olmuş.. ben okudum yazışmaları hiç de öyle abartılı gelmedi bana..bence kızcağızı kırdılar kendi sıkıntılarından, üzüntülerinden gaz alıp.....

siz de ben doğurunca bööle demeyin olur mu :sinifsinif:
ben anlatırken sizlerle paylaşıyorum, ağlasam zırlasam da sıkıntım da olsa günlük akışına göre yazıyorum, niyetim kimsenin eksik kalan gönül yarasını kaşımak değil , olamaz da....

yok canım ne alakası var ben daha evvel başka bir foruma giriyordum kadınhastalıklarıvedugum ama ne oldu ise kapandı maalesef orası daha sakindi ama burasıda güzelmiş Dilerim Sağsalim Bebeğini kollarına alırsın canıms

ay kız dedikodum geldi anacım kimmiş o kimmişşşş ben tanıyo muyum? hahahahha şaka bi yana geride kalanlar için hassas bi durum tatlım yaaa hatta bebek sahibi olanlar için bile bir başarı, bir güven söz konusu oluyor maalesef. ama doğal bir süreç bu bence. kibir falan hiç değil. kimse yanlış anlamasın ama benim gibi mütevazi bir kişilkte bile ona benzer şeyler yaşandıysa normaldir diyorum daha da bişey demiyorum. ben bile bulantılar artıncaaa pöfff yaaa erken mi davrandım keşke hamile kalmasaydım diye düşünebildim maalesef.. ama ben kimsenin kibir yapacağını sanmıyorum, çünkü veren Allah, isterse verdiğini geri alabilir. hoş bana düşük tehdidi ile iyi bir ders verdi. özet olaraktan ben seni yannış anlamam anacım, kimsede yanlış anlamasın.. sen göynünü ferah tut..:lepi:

Kızlar so sory dün alel acele çıkmak zorunda kaldım, bugünde şehir dışındaydım ve yeni geldim. Ve lafı uzatmadan nerde kalmıştık demek istiyorum zira burdaki şenlik beni çok mutlu ederek devam etmekte, ipin ucunu kaçırmamak lazım.

Pellycik tersten mersten önemli olan şu anlar değil mi. Bu arada bunca uğraşın sonrasında bile sizlerde harika bir umut ışığı görüyorum ve ne yalan söyliyeyim sanki ben bu aşamalardan sonra bu kadar hevesli ve moralli olamazmışım gibi geliyor. O nedenle sizler benim güzel örneklerimsiniz...

Hoşgeldin dertli arkadaş, ama az da olsa anlamışsındır sanırım biz aramızda olumsuz koşullandırmaları kesinlikle yaşatmamaya çalışıyoruz. Mutsuzluk senin için çok kısa süreli tecrübe olarak kalır biter inşallahhhh. Bak burada çok tecrübeli ve büyük badireler atlatmış deneyimler var eminim onlar sana ferahlık verecektir. Ben kendimi sanki geri plana atmış gibiyim ama şimdi dur ben senin sıkıntına ortak olayım diyebilecek süredir bu çalışmaların içinde değilim. Ama yüreğinin derinliklerindeki gerçek "ama" ların ne olduğu konusunda yardımcı olabilirim. Tekrar hoşgeldin akıllı bıdık a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…