ocuk istiyorum ama...

oh be, uzun süre haber alamayaınca bayağı endişelenmiştim. Geçmiş olsun TIFF ve yeni projelerinde de başarılar.. Daha da güzel haberlerini bekliyoruz.
ınşallah sscuba ve ben de buradan güzel haber veririz sizlere

Saolun kızlar yaaa Serenanesim, Pelly'm iyiki varsınız cidden. Sıkubamı daa tosbik göbüşünden mıncırıyorum. Geri dönmek harikaaaaaaaa!! :lepi::lepi::lepi:

kızlar yaw canım çok sıkılıyor. işyerindeyim. adet olmama 4 gün var. başka şey düşünemiyorum, işi gücü bıraktım bütün gün KK takılıyorum :enbuyukkk: ne olacak benim bu halim. ışin kötüsü belirti melirti de yok. bu ay da olmadı herhal, umutlansam bir türlü . öööfffff klava:

valla bu hafta son, sonra beni ancak akşam bulursunuz.. güncelle güncelle nereye kadar lmaz:

kızlar bebişimin kime benzeyeceği anlaşıldı; bana benziyor namıssız hem inatçı hem de anası gibi güçlü çıktı! tosbik tosbağam kocaman olmuş teyzeleriiiiiii serenenes gülme vallaha oyarım, seninki kadar büyük diilse de hızla büyüyo benim de yavrum hıhhh!! :dilcikar: hehehhehee düşük tehlikesi felan yoğimiş, gönlünü ferah tut dedi yeni doktorum. sadece yürüyüşü yasakladı 1 ay daha.

1,7 cm vay vay vayyy! 1,83'lük bir anne için ne minik bir rakam fekat gelin görün ki insanlık için çokkkk büyük!! hehhehehee şımardım vallaha keyfim neşem yerinde..
alkisalkisalkisalkisalkisalkiszemuszemusnaniknanikdelikafadulden:lepi:

Ay nasıl sevindim herkeşleri mutlu mesut bulunca bana moral verdiniz güzeller.

Ablamın dün operasyonu oldu, sadece rahim ağzını almışlar, bugün heyecan ve merakla pataloji sonucunu bekliyoruz. Oldukça sarsıcı bir kaç gün geçirdik ve bunu sonucunda umarım müsbet bir haber alırız. hoş alamazsakkda ben ve ablam gözü karartık alsınlar şu rahmi diyip duruyoruz. Bende de grip tam gaz diğer insanlara bulaştıra bulaştıra meksika dalgasından beter ettim etrafı.

Buradaki hesaplanmalara göre yarında benim ovulasyon günüm ama malesef eve gidemiyorumki, eğer haberler güzel gelirse yarın bi şeyler yaparız belkim bilemiyorum, onca yıl bekledik biraz daha bekliyelim bari di mi ama pelly umarım senden mutlu haberi alabiliriz canımcım. Öpüyorum sizleri, ben bu sıralar pek olamıyorum ortalarda kendinize dikkat edin şekerler...

Çok hoşuma giden bir yazıyı paylaşayım dedim, buyrunuz...

"Hep bir yerlere, bir şeylere yetişme telaşındasınız değil mi?
Hiç vaktiniz yok, 'Fast live', 'Fast food', 'Fast music', 'Fast love'...
Dikte ettirilen 'yükselen değerler', 'in' ler, 'out' lar...
Buna benzer bir odada, şanslıysanız gökyüzünü görebilen bir pencere ardında bitecek hepsi.
Dostluğu klavyelerinde, yaşamı monitörlerinde arayanlar, Size sesleniyorum! Hangi tuş daha etkilidir ki sıcacık bir gülüşten ya da hangi program verebilir bir ağaç gölgesinde uyumanın keyfini?
Copy-paste yapabilir misiniz dalgaların sahille buluşmasını?
İçinizi ısıtan gün ışığını gönderebilir misiniz maille arkadaşlarınıza? Sevgiyi tuşlarl a mı yazarsınız?
Öpüşmek için hangi tuşlara basmak gerekir?
Ya da ger i dönüşüm kutusunda saklanabilir mi kaybolan zaman? Doğayı bilgisayarlarına döşeyenler, neden görmezsiniz bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını?
Ve ıslak toprak kokusu var mıdır dosyalarınız arasında?
Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu yaşam skalanızda?
Bilgi toplumu oldunuz da, duygu toplumu olmanıza megabaytlarınız mı yetmiyor? "

Müşfik KENTER

Doğru di mi canlar...

yavrum oy beni, kırlara yatır kaşı beni zira bayağıı güldüm alenenn ,
bir kere senden zaten en az 55 cm çıkar bu oğlan diyiverdim içimden..oolun mu olcek neeeeee zemuszemus, benim hep tutar bu tahminlerim ama gel gör ki bir kendime tutmadı, hadi bakalım çok sevindim sağlığının iyi olmasına tosbik tosbağaanın..:lepi:

sen gözünün yağını yiyiimm ortalarda fazla dolanma, ayağını dik yukarı biraz neticeyi devir yatıver...bu günler kolay geçer ama allah muhafıza acısı kolay geçmiyoo , aman dikkat et, :Saruboceq:

eee bööle kafayı takarsan vücuttaki stres hormonu mutluluk ve yumurtalama hormonunu beş kere baskılar olmaz ki neeeee, birazcık gevşek olucan, aşk filmi falan neyin seyredicen sonra da yağmursuz fikfik ..hadi bakalım şu adet dönemini gevşek bekleyelim allah aşkına ...opuyorumnanaktan

ablan atlatacak bunları hayırlısı ile şekerim , allah ona bir kapıyı kapatmadı bak aralık bıraktı çözümü ile birlikte .. güzel günleri göreceğine o da sen de inan lütfen , seni de bu ay affederiz artıkın ne yapalım, önce can sonra canan:kedi:

Allahım bu hormonlar ne şahane şeyler böyle serenanesim hepiciğimize annelik eder oldun, ayrı ayrı özel özel ilgi alaka, muhteşemsin tebrikler annecik. Sağolasın olumlu enerjini buralardan hissettirdin bana, valla iyiyiz işte, hoş daha sonuçları alamadık ama onlarda çok iyi çıkacak başka türlüsünü aklıma bile getirmiyorum. Şimdi biraz temizlenmek için eve geldim, birazdan çıkacağım yine, yarın sonuçları alabilirsek ne mutlu bize, sizleri habersiz bırakmam, beni özleyin güzeller, hep buralarda olun emi?

Bu arada tıffçığıma müthiş haberleriyle kavuştum ama pelly1 içindeki şüphelerle kayıplara karıştı. Anacım uzun süreli kaybolmayın yahuu...

ben 2 akşamdır dışarıdaydım, yarından itibaren de gündüz giremeyeceğim. neyse bu akşam kahverengi akıntı geldi. yarın da kırmızılar teşrif eder artık. yani sil baştan, hedefimiz 28 Ekim :sinifsinif:

hahahhaaa 55 cm deme kızzz çek çek çıkmazsa ondan korkuom ben, ebe demesin sonra hocam çekiom çekiom bitmio dieee hahahahhaaa du bakalım ne çıkarsa bahtımıza benimkide hep erkek die sevio ama kız çocuklarını daha çok sevio, ötesi allaha kalmış, hiiçç merak etmiom ben..

anacım aplacının bişiciği çıkmıcak çıksa bile sizde bu moral olduktan sonra hepsinin üstesinden gelirsiniz evelallah! ben ii şeyler hissediyorum çok. bu arada yumurtlama günü sandığın günde yumurtlamayabilirsin. şu testlerden al diom sanaaaaaaaaaaaa!! şansını %80 arttır anacımmmmmmmmmm aaaaaaaaaa.. zemuszemuszemuszemus
bu arada benim de burnum gıdıklanıo, grip yolda sanırsam..sıkuba pisiye çok yakın oturuon bulaştırcan hepimize yaaaaaa accık açıl, geri dur anacım geriiiiiii.. senağlama
[

aaaa geçmiş olsun anacmmmm, ovulasyon testi kullansanalmaz:

Ah be şekerim üzüldüm yaww, seni çok iyi anladığımı düşünüyorum bende geçen hafta hemde erken teşrif ettiklerinde bi kötü olmuştum ve bi de üstelik denemeye başladığımız il aydı. Ama maşallah sen dirayetlisin, bugün doktorum programında izledim, en önemlisinin umudu hiç kaybetmemek olduğu ve kesinlikle üzülmemek olduğu söylendi, yani herkezin dediği gibi. Neyse umudumuzu yitirmeyelim bak bu akşam benim gecem, bu yorgunlukla bi şeyler yapabilirsek bakalım

Ah be şekercim yorgunluk ve koşturmaca sonucunda şimdilik sonuçlarımız temiz çıktı, bi önceki pataloji preperatları bir kere daha incelenecek şüphesiz bir ohhh çekmeye biraz daha var anlayacağınız.

Ya sen hep şu testleri diyorsunda hangisi daha iyidir bilemedim ben, buradanda inceledim biraz. Hangisi daha iyidir anlaşılmıyor aslında. Çogunluk gülen yüz görünen dijitali öneriyor ama anacığım onlar pek pahalıymış. Hemde bir aylık, yani bi dönemlik, olmadı bir daha tekrar. Bende netten araştırdım, tükürükle bakılanını buldum hemde bir yıl aynı aleti kullanabiliyormuşsun, Ankarada da buldum satan eczaneyi ama işte şu ablamın işleri girince üzerine düşemedim. yani lafın özü bu ay kaldıda olmazsa önümüzdeki ay için senin tavsiyelerini bekliyorum anacım...

ya TIFF sen ne ilginç kadınsın, bilmediğin meret yok mu kızım senin ??kafamçokkarıştı[/QUOTE]

yaa tatlım bende 6 ay cebelleştim anacım çocuk çocuk die, takvim yöntemi, ateş ölçme yöntemi, ovulasyon testleri o kür senin bu kür benim felan herbişiği öğrendim valla kurcalaya kurcalaya.. en sonunda ovulasyon testleriyle başarıya ulaştım anacım. ondan sıkubama şiddetle tavsiye ediom bi de pelly'e..

anacım özelden yazıom şincik ben sana bi link göndercem başka biyere bulaşmadan ordan satın alcen, sona da gebeyim die gelirsen artık müjdemi isterim doğrusu! heheheezemuszemuslaelaelaelaelaesositososito

Anacım ,ben ezelden gevezeyim zaten ağızla konuşamadığımı elle de yazarım her bir tarafa da yetişirim sen korkma :lepi:

AY estağfurullah ben kesinlikle geveze demek istemedim annecik, öyle hepimize tek tek güzel şeyler yazınca tebriklerimi ve teşkürlerimi bildirmeden edemedim. Sen yeterki nasılsan öyle kal, buna gevezelik diyorsan o da öyle olsun kaydirigubbakcemile5

anacım özelden yazıom şincik ben sana bi link göndercem başka biyere bulaşmadan ordan satın alcen, sona da gebeyim die gelirsen artık müjdemi isterim doğrusu! heheheezemuszemuslaelaelaelaelaesositososito[/QUOTE]

Hah şekrcik sağolasın aldım özel özel bilgileri, de dedim ya bunu okumakta bazı hanımlar zorluklar yaşamış ama yinede ben takmış durumdayım, bu ay artıkın geçti önümüzdeki ay kaçmaz birinden birini mutlaka alacağım, mercilerrrr kaydirigubbakcemile5

anacım özelden yazıom şincik ben sana bi link göndercem başka biyere bulaşmadan ordan satın alcen, sona da gebeyim die gelirsen artık müjdemi isterim doğrusu! heheheezemuszemuslaelaelaelaelaesositososito

Hah şekrcik sağolasın aldım özel özel bilgileri, de dedim ya bunu okumakta bazı hanımlar zorluklar yaşamış ama yinede ben takmış durumdayım, bu ay artıkın geçti önümüzdeki ay kaçmaz birinden birini mutlaka alacağım, mercilerrrr kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

piyasada başka markalarda var onları okumak çelişkiye düşürüyor insanı. o yüzden özellikle marka verip özelinden yazdım anacım. en iisi o işdeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…