ocuk istiyorum ama...

Bu arada tıffcım nerlerdesin kuzummm, kendi topiciğinede baktım yoksunnn.

Hamişlerim meydanı boş bırakmayın ben fena at koşturuyorum haa kaydirigubbakcemile2

valla ayda bir yağmurluksuz fikfikle hamile kalırsan ben burada düşüp bayılırım :))) Tabi en güzeli bir sorun, sıkıntı olmasın. TIFF'in dediği gibi 1 ay 30 gün ve o yumurta sadece 24 saat canlı. Onu dölleyecek spermin o gün, o saatte hazır ve canlı bulunması için biz 5 gün önce başlayıp, muhtemel yumurtlama tarihinden 2 gün sonra da devam ediyoruz. Sabahları ateş ölçmeler, ovülasyon testleri, yardımcı maddeler (örn. pre-seed), arkadan "4-5 gün kaldı, birlikte sayalım forumları" :) bir bakmışsın kırmızılar gelmiş, tekrar sil baştan... Bunlar herşeyi normal olup ta hamile kalamayanların çilesi. Bir de benim gibi rahim filmi, o test, bu test, kocana yedirdiğin macunlar vs yaşayanlar var.
Umarım sen tüm bunları yaşamadan şıp diye hamile kalırsın, cidden dileğim bu. Bu süreçleri ben düşmanıma bile dilemem çünkü.

serenanes kullanıcısından alıntı
canım benim doktorum şakacı bir tiptir, biz onunla genel olarak böyle ( çok efedersiniz ) enseye şaplak modundayız, çevremdeki 6-7 arkadaşımı da ona gönderdim zamanında adam aile doktoru gibi çalışıyor. kim nedir kimin huyu suyu nedir, kim kimle ne konuşmuş bunları anlıyor ve takip ediyor :)))) yoksa tüp bebeğimi ona borçluyum, en son anda ne karar verirse buna uyarım gibime geliyor.. zira daha önce yap dedikleri ve yapma dediklerinden hiç zarar görmedim... parasal kaygısı olan biri de değildir, net ve açık söyler kafasındakini ağzından cımbızla laf almaya uğraştırmaz adamı.. severim keratayı bu yüzden :))))

Doktorunuz benimkine çok benziyor.. Dr. Yılmaz Güzel'mi acaba yoksa ondan bir tane daha olmasına sevindim :)

hayır canım , benim doktorum farklı zemuszemus

Bu arada tıffcım nerlerdesin kuzummm, kendi topiciğinede baktım yoksunnn.

Hamişlerim meydanı boş bırakmayın ben fena at koşturuyorum haa kaydirigubbakcemile2

çok sıkıntılı durumdayım... anlatıcam bir doktora gidip geleyim saat 4 te randevum var..
bayramı berbat geçirdim, hem ishal- hem rahim kasılmaları- hem erken doğum endişesi...
berbat hissediyorum kendimi ..
gelince yazarım mafoldumben

çok sıkıntılı durumdayım... anlatıcam bir doktora gidip geleyim saat 4 te randevum var..
bayramı berbat geçirdim, hem ishal- hem rahim kasılmaları- hem erken doğum endişesi...
berbat hissediyorum kendimi ..
gelince yazarım mafoldumben

Ahhh lütfen iyi oll, bir olumsuz haberi daha kaldıramam. hoş ben senin için cidden endişelenmiyorum, herşey olması gerektiği gii sağlıklıca bitecek gidecek.

Bugün tüm günümü birilerinin doktor randevularının sonucu beklemekle geçirdim ve geçirmekteyim. Hadi hepiniz gidin en hayırlı haberlerle dönün gelin, of offffff...:Saruboceq:

bayramı berbat geçirdim !!!!! çünkü çok afedersiniz yoğun ishal olmuşum...
sinirlerim de bozuldu, önce ishal misin diyen ve ishalin erken doğum belirtisi olduğunu söyleyen doktyorum geldi aklıma 1 hafta evvel ... daha çok daraldı için. Pazar günü ilk defa dışarıdan çok bilinen ve temiz bir büfeden kaşarlı tost söyledim..Madem sıkı diyetteyim bir sefer yiyeim canım çekti dedim...düşünebiliyor musun 30 haftalık hamileyim ve ilk defa..!!! Akşama su gibi ishaldim ...Pzt - Salı günleri başlarım şeker diyetine deyip patates- muz- makarna ne bulduysam haslama yedim. Şeker tavan yaptı tabii Ama ne gelir elden... Salı yani dün akşam gayet iyi idim, doktorum ve diyetisyen şekere yüklenmeyelim normal düzenine geri dön dediler. Dün akşam bulgur pilavı ve azıcık etli pazı dolması yedim...Bu sabah kalktım Pazar günü gibiyim...Bağırmak istiyorum artık daraldım gerçekten, evladım için olmasa salıcam şekeri de ishali de...Diyet fikrine itiraz etmiyorum ama bu durumda ne yapacağımı şaşırdım, hangisine dikkat etmem , hangisine öncelik vermem lazım ?????

evdeki tartım allahtan bozuk çıktı yoksa bu sabah 4 günde 2 kg kaybetmiş görünüyordum, doktoruma gittim saat 4 te.. Olabilir genelde 1 haftaya kadar makul kabul ederiz gebelikte diyerek karşıladı beni, önce tarttı 700 gr kayıp görünüyor..O da sudan gitmiştir dedi. bebeğe baktık beraber çok şükür allaha gayet iyi durumda o..Sen normal yemene başla, sadece yağ oranını iyice kıs, bir de şekerli hiçbir şey yeme dedi..E diyabetik diyetteyim ne yiycem ki dedim?? O da doğru dedi adamcağız. Dışkı örneği verip labratuarda inceletmemi istedi, eğer mikrobik ise antibiyoik tedavisine başlayacakmışız.. Yok değilse ve 1 haftaya geçmezse o zaman başka bir doktora gitmek gerekir dedi..umarım o raddelre gelmez, bu arad aklınızda bulunsun, hem hamilelere hem normal insanlara " 1 bardak normal kola içine 1 asprin at için " diyorum, anında keser dedi... Ben de 1 tatlı kaşığı kahveye limon sık iç derdi annem onu uyguladım dedim. Kola daha etkili dedi. ama her 2 sini de yaparsan bugün geçer diye düşünüyorum ben dedi./( mikrobik virütik olmadığı koşulda imiş...)

Eve geldim, normal huzuruma kavuşmaya çabalıyorum, atlatıcaz inşallah ne biliyim...
Başka kimin doktor sonucu var , TIFF nerede bu arada ..sesi çıkmıyor ???

çok teşekkür ederim, allah hamileyken kimseye vermesin bu sıkıntıları , garip bir endişe bir türlü geçmiyor, bebeğe zarar veriyorum düşüncesi....
kaldı ki düşüncesi bile kötü...

Çok geçmiş olsun serenanes, oğlun iyiymiş ya çok şükür, sen de toparlarsın inşallah bir an önce...

tşkler hanımlar, inşallah ... elimden geleni yapmakla yükümlüyüm ne de olsa....

Çok geçmişler olsun arkadaşım, allah bir an önce ikinizide sağlıcakla buluşturur. Umarım bugün ishal derdinde sıyrılırsın, bilinçsiz bir detoks yapmışsın gibi düşün bence :KK66:

Bana gelince ben korkunç günler yaşıyorum, Allah öyle bi yerden vurduki bütün odak noktalarımı şaşırttı bana. Hayatta gerçekten herşey çok boş, öyle bir haber alıyorsunuz ki ne para ne aşk ne o ne bu hiç bi şeyin varlığı yokluğu sizi ilgilendirmiyor. uzun süredir ablamın kadın hastalıklarıyla ilgili doktorlara taşınıp duruyorduk ve sonuçta dün kötü haberi aldık, teşhis kondu. En kısa zamanda hiç bekletmeden rahimin alınması gerektiği ve ameliyat sırasında da ilerlemenin ne durumda olduğunun inceleneceğini söylediler. Dah 35 yaşındaki bir kadın için kaldırılması en ağır yüklerden biriydi ve dün bir anda omuzlarına konduruverdi bu yükü ona. Dünden beri allak bullak durumdayım. Bunları teselli almak adına değil adeta içimden söküp atmak adına paylaşıyorum, ne olur kimse kendine dert edinmesin. Herşey gerçek ve yalanlardan ibaret, ve dendiği gibi gerçekler çoğunlukla acı oluyor. Bu sabah uzun uzun evde yalnız kaldım ve düşündüm, düşündüm, düşündüm. Yapacak tek şey kabullenmek ve güçlü olmak. Moral bozmak asla ama asla yok. biz bunu atlatacağız ve en büyük sorunumuz bu olarak kalacak.

Duyan duymayan kalmasın rahim ağzı kanserinin tek korunma yolu erken teşhis, olmasına engel olan iğneler var var ama hala bence çok güvenilir değil, onun için lütfen vücudumuzun sorumluluğunu elden bırakmayıp her yıl düzenli simir testi yaptıralım.

Verdiğim kasvetli havadan ötürü çok üzgünüm. benim bir an önce kendime gelmem lazım...

Geçmiş olsun sscuba, umarım ablan çabucak iyileşir. çocuğu var mıydı ablanın?

günaydın kızlar!
ufaklık anneciğini pek sevmedi sanırım ben de onu yerinde tutmaya çalışıyorum kızlar naapim. kahverengi bir leke ile başladı herşey, doktoruma sordum devam etmediği sürece bişey olmaz, yorulmuşsundur dedi. oysa bayram temizliğini bile eşim yapmıştı.. :uhm:

bayramın 2. günü eşimin en yakın arkadaşı ve abisi birde benim erkek kardeşim geldiler gece sabahladık, accık hizmet ettim onlara dön dolaş, hoş eşim hamur bile kardı mutfakta ama gene de yorulmuşum sanırsam. sabahta kahvaltı düzen intizam derken bi arkadaşa ziyarete ordan da başka bir arkadaşa gittik, akşama kadar dışardaydım. eve geldim o meşum kahverengi leke!

doktora koştuk hemen, devam etmedi deyince bişey olmaz dedi, geri döndük gene geldi.. yorulmuşumdur dedim uzandım. annemler bizdeydi daha doğrusu bu tehlikeli durum yüzünden annecimm beni bırakamadı. gece artık onların gitmesine yakın bir de baktım ki kahverengi leke kırmızı olmuş! soluğu acilde aldık sonuç; düşük tehtidi ile yatak istirahati, rahim duvarı dökülmeye başlamış.. :çok üzgünüm:

şimdi dualarınıza ihtiyacım var ufaklık beni bırakmasın diye..
:a015:

Offfff ortalığı iyice kasvet basmışşşş. Bu ne kardeşim, hadi arkadaşlar hep beraber kendimize geliyoruz. Tıffçım yokluğun zati beni düşündürüyordu ama neyseki hala kocaman bir umudumuz var, kıpraşmak yok, uslu uslu yatıyorsun tamam mı. Herşey hepimiz için çok güzel olacak, kocaman bir yürek olup bebişlerimiz için, şifa arayan hastalarımız için dua edelim, bol bolll dua edelim...

Çok geçmişler olsun arkadaşım, allah bir an önce ikinizide sağlıcakla buluşturur. Umarım bugün ishal derdinde sıyrılırsın, bilinçsiz bir detoks yapmışsın gibi düşün bence :KK66:

Bana gelince ben korkunç günler yaşıyorum, Allah öyle bi yerden vurduki bütün odak noktalarımı şaşırttı bana. Hayatta gerçekten herşey çok boş, öyle bir haber alıyorsunuz ki ne para ne aşk ne o ne bu hiç bi şeyin varlığı yokluğu sizi ilgilendirmiyor. uzun süredir ablamın kadın hastalıklarıyla ilgili doktorlara taşınıp duruyorduk ve sonuçta dün kötü haberi aldık, teşhis kondu. En kısa zamanda hiç bekletmeden rahimin alınması gerektiği ve ameliyat sırasında da ilerlemenin ne durumda olduğunun inceleneceğini söylediler. Dah 35 yaşındaki bir kadın için kaldırılması en ağır yüklerden biriydi ve dün bir anda omuzlarına konduruverdi bu yükü ona. Dünden beri allak bullak durumdayım. Bunları teselli almak adına değil adeta içimden söküp atmak adına paylaşıyorum, ne olur kimse kendine dert edinmesin. Herşey gerçek ve yalanlardan ibaret, ve dendiği gibi gerçekler çoğunlukla acı oluyor. Bu sabah uzun uzun evde yalnız kaldım ve düşündüm, düşündüm, düşündüm. Yapacak tek şey kabullenmek ve güçlü olmak. Moral bozmak asla ama asla yok. biz bunu atlatacağız ve en büyük sorunumuz bu olarak kalacak.

Duyan duymayan kalmasın rahim ağzı kanserinin tek korunma yolu erken teşhis, olmasına engel olan iğneler var var ama hala bence çok güvenilir değil, onun için lütfen vücudumuzun sorumluluğunu elden bırakmayıp her yıl düzenli simir testi yaptıralım.

Verdiğim kasvetli havadan ötürü çok üzgünüm. benim bir an önce kendime gelmem lazım...

yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm....
dürüstçe paylaşamayacaksam aklımdakini o zaman samimiyetin ne kıymeti kalır ...?
ablanın çocuğu var ise hiç üzülmeyin , aldırsın temizletsin kurtulsun, sizle beraber yaşayacağı uzun ömürü düşünün bir hediye gibi kabul edin bu operasyonu... kuzenim yaşadı bunu , 40 yaşında idi ..üstelik doğurganlığı devam ediyordu bekardı ... aldırmak zorunda kaldı..ameliyattan 1 sene sonra hayatının aşkı ile tanıştı ve 6 ayda evlendiler.. şimdi 7 yıllık evli ve çocuğu olmadığı için önceleri çok mutsuz oldu.. keşke 1 sene evvel tanışsaydım keşke bir bebk yapıp aldırsaydım diye çok üzüldü.. ama şimdi önünde uzun bir hayat var ve mutlu hala....

eğer bebişi yoksa ablanın o zaman da söylenecek tek şey eşine, anne babasına sana , sevdiklerine sarılıp yoluna devam edebilmesi, veyahut evlat edinmesi... söylemesi kolay yapması zor biliyorum ama can sağlığı çok önemli..erken teşhis - düzenli kontrol elbette çok önemli, bu sebeple değil senede 1 , 5 senede 1 doktora görünen hanımları, hatta erkek doktor diye genelleme yapıp ultrasondan - muayeneden korkuyorum diyenleri hiç anlamadığımı belirtmek isterim. allah aşkına insan yaşamını senede 1 kontrol için riske atar mı ????

çok geçmiş olsun sscuba cım.. hiç dağılma, hiç üzüldüm , şoktayım falan deme.. ablan için güçlü olacaksın, "üzülme ve yılgınlık" hisleri size değil ona ait bu dönemde.. siz gerekirse şakjlabanı bile oynayacaksınız onu mutsuz bırakma lüksünüz yok , neşelendirmek başlıca göreviniz.. allah yardımcısı olsun, çok haklı üzülmekte, hepimize olabilir bir gün.. umarım en kısa zamanda kavuşur tertemiz bedenine :Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydın kızlar!
ufaklık anneciğini pek sevmedi sanırım ben de onu yerinde tutmaya çalışıyorum kızlar naapim. kahverengi bir leke ile başladı herşey, doktoruma sordum devam etmediği sürece bişey olmaz, yorulmuşsundur dedi. oysa bayram temizliğini bile eşim yapmıştı.. :uhm:

bayramın 2. günü eşimin en yakın arkadaşı ve abisi birde benim erkek kardeşim geldiler gece sabahladık, accık hizmet ettim onlara dön dolaş, hoş eşim hamur bile kardı mutfakta ama gene de yorulmuşum sanırsam. sabahta kahvaltı düzen intizam derken bi arkadaşa ziyarete ordan da başka bir arkadaşa gittik, akşama kadar dışardaydım. eve geldim o meşum kahverengi leke!

doktora koştuk hemen, devam etmedi deyince bişey olmaz dedi, geri döndük gene geldi.. yorulmuşumdur dedim uzandım. annemler bizdeydi daha doğrusu bu tehlikeli durum yüzünden annecimm beni bırakamadı. gece artık onların gitmesine yakın bir de baktım ki kahverengi leke kırmızı olmuş! soluğu acilde aldık sonuç; düşük tehtidi ile yatak istirahati, rahim duvarı dökülmeye başlamış.. :çok üzgünüm:

şimdi dualarınıza ihtiyacım var ufaklık beni bırakmasın diye..
:a015:

yani arka arkaya gelen bu haberlerle birbirimize moral verecek halimiz kalmadı gibi...mafoldumben

ben yaşadım bunu.. kırmızıya dönmezse endişelenme dediler bana da ikizlerden birini kaybettim kırmızya % 80 dönüyor çünkü.. ama kalan bebeğimi korumak için gerekirse bu hastaneden 1 yıl çıkmam dedim ve orada kontrol altına alındım 4 gece.. hemen gelip tek dozluk progestan iğnesi yaptılar birşey DEPOT adı.. tam anımsayamıyorum şimdi, o bebeğimi ve beni kurtardı biliyorum adım gibi... kanamam hemen kesildi, 4 gün hastanede altıma sürgü konacak şekilde yattım. sonra eve geldim 1,5-2 ay da evde yattım sadece WC için kalkıyordum..

TIFF cim yataktan kalkmayacaksın, kabızlık sorunu yaşarsan haber vereceksin ıkınmak kesinlikle yasak, eğer sorun olursa Duphalaca diye bir bitkisel şurup dayasınlar ( herkes kullanıyor merak etme ) kabızlığı kesecek..Bu arada iğne / ilaçları tam saatinde alacaksın, hep pozitif düşünüp kurtulucaz diyeceksin , birinden bir şey isterken utanıp kalkıp alayım bari demeyeceksin, çağırtıp isteyeceksin.... Biz de sana dua edeceğiz.. Eğer bebişinde kromozom bozukluğu yok ise tutunacak ve kalacak..ama eğer gider ise , hep aklında tut ileriki haftalarda gitmesi daha zor ve çok sancılı olacak...benim bebeğim 7-8 haftalıkken gitti, doktorum şöyle demişti : " bunu söylediğim için benden nefret edeceksin belki ama iyi ki gitti, doğa henüz bizim göremediğimiz mikro seviyesindeki vücut rahatsızlığını gördü bu bebkte, onu çürük elma gibi ayıkladı, kadınların % 30-40 ı , ilk hamileliğini düşükle kaybeder, neden diğer bebğin değil de bunun gittiğini düşün bir anlayacaksın "

ayrıca düşüklerin çok büyük kısmı 6- 7-8-9. haftalarda genelde oluyor , 10. haftayı bitirince kısmen yaşam şansları artıyor demişti...Etrafımdaki düşüklerin hemen hemen hepsi 7-8 haftada kaybettiler, sen lütfen bu dinlenme işini ciddiye al, ekstra önlemleriniz nedir diye doktorları sıkıştır, bu iğneden de bahset lütfen, bir sürü doktor bunu uygulamıyor ben burada çok okudum, ama uygulayanlar neden uyguluyor, onlar hastalarını önemsiyor da diğerlerinin eli armut mu topluyor???

ınşallah kurtulacak bebeğin arkadaşım, sen sakın umudunu yitirme..bebeğinin seni bırakmaması için dua edicem var gücümle....

sıkubacım ablan için çok üzüldüm inan. aynı ameliyattan annem de olmuştu henüz 40 yaşındaydı o da.. çocuğu var ya da yok hayat devam edecek. serenanesin dediği gibi daha sağlıklı devam edecek ama bundan sonra. umarım çocuğu vardır.. tez zamanda acil şifalar diliyorum ve smear testini cidden bende ihmal etmemenizi öneriyorum arkadaşlar. 6 ayda bir mutlaka vajinal muayene yaptırılmalı ve sene de bir defa mutlaka smear alınmalı.

serenenesim bayram tatilin zehir olmuş cidden seninde. çok ama çokkk geçmiş olsun tatlım. acil şifalar dilerim sana da.. tavsiyelerini tek tekk okudum ve inan elimden geleni yapacağım bunun için. çokkkk teşekkür ederim çokkkkk..

canım yaaa az önce eşim büyük bir ananası zevkle yediğimi görünce, bir de bebeğin tutunmasına iyi geliyormuş diyince kurtlar vadisine aldırmadan kalktı ananas almaya gitti yeniden. dur dedim yarın alırsın dedim ama tutamadım, koştu gitti..

dün gece o kadar üzüldü ki canım benim, yüzü ağlamaklıydı. beni delik deşik ettiler aynı tahlilleri yine yaptırdılar falan diye doktorlara çok kızdı. yatınca da bütün gece kabuslar görmüş hep hastaneler, hastalıklar.. ona sahip olduğum için o kadar şanslıyım ki!! hiçbirşeyim olmasa bile onun yanımda olması benim için dünyalara bedel..

sürekli yattığım ve progestanı deptiğim için hep uykum geliyor, az önce gözümü bir açtım ki; güne gelmiş gibiydim. mercimek köfteleri hazırlanmış, balkondan (bizim bahçemiz) taze rokalar toplanmış, göbek marul ay serenanes özür dilerim sen de hamilesin yazmış bulundum bi kere, harika bir ziyafete uyandım benim bitanemin kendi elleriyle hazırladığı. turşuyu bile o kurmuştu evvelden.
bunları gördükçe bir şey de eksik olsun diyorum hayatımda ne yapayım. o yanımda yaaa! sağlıklıyız yaaa!! yeter de artar bile..

1 hafta rapor aldık doktorumdan maarif başladı, müdürüm sabırsız sanki keyfi yatıyormuşum gibi ne zaman gelcen diye soruyor. haftanın sonunda kanama durmazsa hastaneye yatırıcam dedi doktor. ben tıp fakültesine gidiyorum canım, doktorum prof, hastane de fakülte olunca aynı tetkikler taramalar üstüste didik didik yapılıyor ve herşey protokolüne uygun olmak durumunda. kendimi doktorun güvenli ellerine teslim ettim ne gelirse allahtan diyip, önce allaha sonra doktora sonsuz güvendim. yapacak başka da şey yok zaten şu durumda yatıp beklemekten başka. haaaa o meşum leke bir kere geldi sadece o da dün gece, bugün bişiciğim yoktu. inşallah ilerde bütün bunlar sıkıcı bir hatıra olarak kalır..

sizi seviyorum kızlar..
hepimiz bütün bu zorlukları atlatacağız inşallah!!
:enbuyukkk:

Sevgili TIFF, moralinin yüksek olmasına sevindim. Doktorun da ilgili görünüyor ki bunlar en önemlisi, sevdiklerin de yanında. Olacaksa olur merak etme. Bebeişin güçlü ise sıkı sıkı tutunur annesine..

sıkubacım ablan için çok üzüldüm inan. aynı ameliyattan annem de olmuştu henüz 40 yaşındaydı o da.. çocuğu var ya da yok hayat devam edecek. serenanesin dediği gibi daha sağlıklı devam edecek ama bundan sonra. umarım çocuğu vardır.. tez zamanda acil şifalar diliyorum ve smear testini cidden bende ihmal etmemenizi öneriyorum arkadaşlar. 6 ayda bir mutlaka vajinal muayene yaptırılmalı ve sene de bir defa mutlaka smear alınmalı.

serenenesim bayram tatilin zehir olmuş cidden seninde. çok ama çokkk geçmiş olsun tatlım. acil şifalar dilerim sana da.. tavsiyelerini tek tekk okudum ve inan elimden geleni yapacağım bunun için. çokkkk teşekkür ederim çokkkkk..

canım yaaa az önce eşim büyük bir ananası zevkle yediğimi görünce, bir de bebeğin tutunmasına iyi geliyormuş diyince kurtlar vadisine aldırmadan kalktı ananas almaya gitti yeniden. dur dedim yarın alırsın dedim ama tutamadım, koştu gitti..

dün gece o kadar üzüldü ki canım benim, yüzü ağlamaklıydı. beni delik deşik ettiler aynı tahlilleri yine yaptırdılar falan diye doktorlara çok kızdı. yatınca da bütün gece kabuslar görmüş hep hastaneler, hastalıklar.. ona sahip olduğum için o kadar şanslıyım ki!! hiçbirşeyim olmasa bile onun yanımda olması benim için dünyalara bedel..

sürekli yattığım ve progestanı deptiğim için hep uykum geliyor, az önce gözümü bir açtım ki; güne gelmiş gibiydim. mercimek köfteleri hazırlanmış, balkondan (bizim bahçemiz) taze rokalar toplanmış, göbek marul ay serenanes özür dilerim sen de hamilesin yazmış bulundum bi kere, harika bir ziyafete uyandım benim bitanemin kendi elleriyle hazırladığı. turşuyu bile o kurmuştu evvelden.
bunları gördükçe bir şey de eksik olsun diyorum hayatımda ne yapayım. o yanımda yaaa! sağlıklıyız yaaa!! yeter de artar bile..

1 hafta rapor aldık doktorumdan maarif başladı, müdürüm sabırsız sanki keyfi yatıyormuşum gibi ne zaman gelcen diye soruyor. haftanın sonunda kanama durmazsa hastaneye yatırıcam dedi doktor. ben tıp fakültesine gidiyorum canım, doktorum prof, hastane de fakülte olunca aynı tetkikler taramalar üstüste didik didik yapılıyor ve herşey protokolüne uygun olmak durumunda. kendimi doktorun güvenli ellerine teslim ettim ne gelirse allahtan diyip, önce allaha sonra doktora sonsuz güvendim. yapacak başka da şey yok zaten şu durumda yatıp beklemekten başka. haaaa o meşum leke bir kere geldi sadece o da dün gece, bugün bişiciğim yoktu. inşallah ilerde bütün bunlar sıkıcı bir hatıra olarak kalır..

sizi seviyorum kızlar..
hepimiz bütün bu zorlukları atlatacağız inşallah!!
:enbuyukkk:

yavrum roka , marul falan beni kesmez zaten sen merak etme ağzımın suyu bir tek mercimek köfteye aktı delikafadulden boşver beni...
kanama dursun inşallah ama durmazsa da yalllah hastaneye, memnuniyetle kabul et bu öneriyi, evde yatmazsın , çabalasan da katı bir teslimiyetle yatalak kalmazsın adım gibi eminim ama hastanede mecbur kalırısın... müdürün de başlatmasın şimdi maarifinden , senin bebğini o mu taşıyacak doğuracak ?? :eek:lmaz:

kocana da kocaman bir alkış alkış alkış... mesela benimki onu gece gündüz bir yerlere yollarım bir şey isterim korkusundan ne yaptı biliyor musunuz 8 ay evvel ???? Adam gitti Back-up a üye oldu, 1 sefer bir şey istedim o da yiyecek falan değil nöbetçi eczane , adam gitti back up ı aradı eve getirdiler.. anlayın yani ne kadar kaprisliyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hepsi geçecek,inanıyorum.... pozitif aksiyonlar sadece lazım bize, başkası gereksiz.. ben bu gece bir keşifte bulundum ki değme doktorlara parmak ısırtır... şu gözünü sevdiğimin interneti sayesinde açıktan tıbbıyeyi bitiricem vallahi :lepi:
eğer terorim doğru ise 2 gün içinde ishal derdim bitecek, görgüsüzlük yapmamak için önerimi şimdi uygulayacağım doktoruma da anlattım haklısın deneyelim dedi, tutarsa anlatırım size... tutmazsa da anlatırım gülersiniz bana sırnaşık şey

ben de sizlere pek bir ısındım, insan böyle zamanlarda sırt verdiklerini arar dururmuş..sırtımı size yasladım a.s.

X