ocuk istiyorum ama...

pelincim sen de son aya girmişsin galiba. ben seni hala 6. 7. ayda sanıyordum. zaman ne çabuk geçiyor.

aslıcım ben gecen ayın 24 ünde regl olmuştum..reglilerim 26-27 günde bir oluyor.20-21 ekim bu ay ki tarihim.ama bugün regl olacakmışım gibi kasıklarım da hafif bir ağrı var...reglim gecikmeden test yapmayı da düşünmüyorum yani bende umut yok canım .:umursamaz:

insallah senden güzel haberler alırız da topiğe biraz hareket gelirhihoyyyt

kızlar bebek çok istiyorum ama bu koca şehirde bi kocam bide ben varız bide kardeşim var ama hem çalııyor hem evlenip gidecek.

kızlar ya işyerinde yeni doğum yapan 2 arkadaşım var arkadaşlarıma baktıkça yapmasammı diyorum, anneleri yanlarında olmalarına rağmen sürekli şikayet ediyorlar, çok yorulduklarından, eşleriyle aralarının bozulduğundan, bakıcı derdi, vitamindi, alışverişti hep bunlardan şikayet ediyorlar. normalde ben çok rahatımdır ev işini falan takmam, kocamda sağolsun çok yardımcı olur, çocuk oluncada yardım eder biliyorum ama çevremde olanları gördükçe acaba? diyorum

Feyzaaa doğurdun mu yoksa????

kızlaarrr ben geldimm.. tazecik, annecik ve yepyeni bi hayata başlamış gibi geldim.. opuyorumnanaktan azra prensesim 15 ekimde elde olmayan sebeplerle sezeryan doğum sonrası dünyaya geldi.. anca toparlanmaya çalışıyoruz ve şu an evimizdeyiz.. Rabbime şükürler olsun onu kucağıma aldığım anaa.. ve bana tattırdığı harika duygularaa.. opuyorumnanaktan Allahım isteyen herkese nasip etsin.. ayrıntılarla yine katılırım.. şimdilik çıkayım.. kendinize çok iyi bakın.. bekleyişte olan anneler hepiniz duamızdaydınız.. bu güzel duyguyu inş. sizlerde yaşarsınız.. yerimseniben

canım benim taptaze bi anne olarak ve belki haddim olmayarak diyorum ki aileye katılan minik bi birey, onun annesi olmak harika bi duygu ve gerçekten hayatın anlamı.. zorlukları elbette vardır ama bunun derecesi de senin hayata neresinden baktığınla alakalı.. bence bütün zorluklarına rağmen tattırdığı duygu dünyada ki hiçbişeye değişilmez..

heyy yaşasın portakalım çok sevindim sonunda kızına kavuşmuşsun bende seni merak ettim bir bakayım dedim doğurdun mu diye :) allah analı babalı büyütsün uzun ve sağlıklı ömürler versin
2 tane hamile haberi mi bekliyoruz şimdi hadi kızlar müjdeler verin bizeeee herkese sevgiler

feyzacım tebrik ederim canım,yavruna sağlıkla kavuşmana çok sevindim,Allah analı babalı,sağlıklı sıhhatli,mutlu huzurlu büyütmeyi nasip etsin...

Feyzaaa tebrikler alkisalkisalkis Allah sağlıkla, huzurla büyütmeni nasip etsin, Kızının bahtı açık, şansı bol olsun...

Feyzacım çok çok tebrik ederim.
Azra hoşgelmiş..analı babalı, sağlıklı büyüsün, şanslı olsun kızımız..

Ben de pek umut yok gibi gibi..kırmızı kartı daha görmedim ama ateşim düştü, belirti vs de yok:bbo:gerçi gecen seferde de belirti yoktu ama..

tebrikler feyzacım Dilerim hep böyle mutluve pozitif olursunuz canım sağlıcakla büyüt bebişinii :):kedi:

Aslı ve Sibel sizden güzel haberler alma umuduyla bizlerde bekleyişteyiz .. Dilerim ki hamilesinizdir....:)

kızlar iyi akşamlar,
nasıl isterdim size güzel bir haber verebilmeyi...malesef benim kırmızılar bugün geldi gibi..dün ateşim çok düşmüştü zaten..Daha henüz kırmızı olmasalar bile geldi sayıyorum..:çok üzgünüm:
Artık yeni tur yeni şans deyip umudumu önümüzdeki aya saklıyorum

aslıcım bizi merakta bırakma, insallah sen hamilesindiryerimseniben

kızlaaar günaydın...

sabah işe gelirken gözümü karartıp evden çıkmadan önce test yaptım evden aceleyle çıktım, yanlış görmediysem çift çizgi çıktı. çok mutluyum.. çok şaşkınım.. daha kimseye bişey söylemedim -eşim dahil-. eve gidince bi test daha yapıcam emin olmak için ama dayanamadım size vereyim dedim mujdeyi.

sibelcim darısı sana inşallah

Aslı'cım ne güzel bir haber bu, Bu topikte hamilesiz kalmayacağız çok şükür.. Hayırlısı diyorum ve inşallah test doğrudur ve çok sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsin. haberlerini merakla bekliyorum.

a.s.

aslı cım süper haber bu, az daha pelin den başka hamilemiz kalmayacaktı. çok sevindim canım . bende gelip bir bakayım dedim haber var mı diye çok sevindim yaaaa :)
sibel cim belki kırmızılar gelmemiştir var mı bir haber

Merhaba hanımlar...

Ne güzel bu topiciği ilk sayfada bulabilmek ve bi bakayım dediğimde Aslının müthiş haberini görmek, tebrik ederim Aslı, umarım mutlu mesut sağlıklı ve en önemlisi huzurlu bir hamişlik dönemi ve akabindede bebişine sağlıkla kavuşursun. Ayy şimdi kendi ilk test yapışlarım geldi, çok silik de olsa o ilk çift çizgiyle tanıştığm an, her anın her ayrıntının tadını çıkarmanı tavsiye ederim. Ve sanırım Sibeldende haberler bekleniyor ama gördüğüm kadarıyla o hiç bozuntuya vermeden yeni aya umutla bakabilecek gibi. Hemen söyliyeyim çok az vaktim var kız kıpırdanmakta uyandı uayanacak o yüzden geçmişe hiç bakmadan sadece bi son sayfayı inceledim, umarım herkes iyidir?

Bana gelince, hala ve hala inanılmaz bir boşluktayım hanımlar, tek neşe ve avuntum kuzucuğum, o bana gönderilmiş bir hediye ve bunun için her saniye rabbime şükrediyorum. Ve hala inkarlardayım, dün gece yine gördüm rüyamda anacığımı, sokakta evsiz adamlara yardım ediyordu, ve kangren olmuşlar kimse bunlara bakmamış diye ağlıyordu. İnanın gerçektende böyle bir kadındı benim pamuk hemşirem ve eminimki geçmişte baktığı hastaların hayır duaları onun şimdiki mekanını nurlar içinde aydınlatmaktadır. İşte böyle böyle düşünüp ruhumu aydınlık tutmaya çalışıyorum. Meğer ölüm ne büyük bir yoklukmuş, meğer ben anacığımı ne çok seviyormuşum. Ana bu sevilmez mi demeyin, biliyorum hepiniz çok seviyorsunuzdur ama işin görünen kısmı başka aslı çok başkaymış. İnsan yaşam keşmekeşinde o en sevdiğini bile çok hırpalıyor, yeri geliyo gitsede rahatlasam bile deniyor-ki ben demiştim- şimdiiiii bi saniye onu tekrar görebilmek telefonda dahi sesini duyabilmek için dünyaları feda edebilirim. Şimdi üzerimde ilk günlerin şoku gittiii tarif edilmez bir boşluk kapladı yerini, öyle bir boşlık ki bu insan kendini yıkılacak devrilecek gibi güçsüz hissediyor. Şu an hayatımda sadece eşim ve kızım var birde internet, onun dışında henüz kimsecikleri kaldıracak isteğim de yok gücümde. Aslında böylesi heyecanlar paylaşan sizlerin arasında çok bi depresif kaldığımdan yazmayım demiştim ama bazen bu gerçeklerinde varlığını hatırlamakda fayda var.

Hepinize pespembe günlerrr dilerim, topiciğimize çok iyi baktığınız beni yanlız bırakmadığınız için teşekkürlerrrr...

aslıcğım çok ama çok sevindim ..inan ki içimde senin hamile olabileceğinle ilgili bir his vardı..bazen böyle hisseder ve kimseciklere söyleyemem belki yanılırım diye....
harika bir heyecan, harika bir duygu, süper bir haber...daha ne denir ki!!!çok çok tebrik ederim canım...sağlıkla gelsin bebişin insallahopuyorumnanaktan

ben kırmızı kartı gördüm..(ama çok az geliyor) umut bu ya! kendi kendime yerleşme kanaması olabilir mi diyorum ama değil tabi ki de!

diğer ay darısı başıma olsun artık.ilk gebeliğimde bu güzel duygunun tadına varmamıştım umarım Allahım bana da nasip eder.

sinemciiim nerelerdesin, özledik seni..opuyorumnanaktan bizi buralarda yapayalnız bırakmayın, daha sırada ben varımyerimseniben

didoşun şeker mi şeker fotolarını görüyoruz,o kahkahalar , o güşücükler ....maşallah çok tatlı olmuş...

hayatım ne denir ki! Allah sana sabır versin.:Saruboceq:

teşekkür ediyorum kızlar o günün akşamı bi test daha yaptım. yine çift çizgi çıktı. c.tesi de kan testi yaptırdım. bhcg 1450. henüz dr. a gitmedim. haftasonu gitmeyi düşünüyorum. belki kalp atışlarını da duyazrız o zaman içim rahat eder. birinci gebeliğimdeki olumsuzlukları yaşamak istemiyorum bu yüzden biraz tedirginim. inşallah herşey sağlıkla ilerler..

aslıcım çok şaşkın ve mutluyum verdiğin haber karşısında.. umarım sağlıklı bi şekilde ve olumsuzluklar yaşamadan sürdürür, tamamlarsın bu gebeliği.. opuyorumnanaktan çok güzel yaaa.. haftanın en güzel haberi..

sinemcim, canım.. bi şey demek çok.. aramızda gördüğüme sevindim.. daha huzurlu günler dileğimle.. seni çok seviyorum canım..

neyse kızlar.. bugün aslının mutluluğuyla açtım sayfayı.. yine uğrarım inş. kendinize çook iyi bakın.. görüşmek üzeree....

bu arada kızçemle biz iyiyiz çok şükür.. hayatımız alt değiştirme, uyuma ve emme üçgeni arasında gelip gidiyo.. ve kızımın yüzüne her baktığımda bi kere bi kere daha şükrediyorum iyi ki bebek yapmaya karar vermişiz diye.. :kedi: Allahım isteyen herkese nasip etsin..... opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…