ocuk istiyorum ama...

bu arada handecim dualarım seninle:)
senacım sen de sıkma canını,doğum öncesi hayatına dönmen için değer bence.
portakal nurfeza suur wylma pelly ve ismini yazamadığım herkese selamlarrr:)

nasipte ne zaman varsa geliyo kuzular ama şunu da bilmekte fayda var bende 30lu yaşlara giderken ve bebeği en azından şimdilik düşünmezken bi anda çark ettim. ve hiç pişman değilim. iğneye bile bakamazken şimdi tahlillerde kuzu gibi açıyorum kolumu, morarsa bile bebeğim için diyorum. ve hatta hiç hastanede yatmamış, serum nedir bilmeyen biri olarak çok korkarken şimdi normal doğum diye can atıyorum.. annelik acayip bi şi.. insana amaları karşısında cesaret veren bi şi.. e olmuyo mu arasıra oluyo amalar yine ve olsa da çabuk geçiyo.. onun bi tekmesi, bi ben burdayım demesi dünyayı tekrar pespembe yapıyo.. bebek bence her kadının yaşaması gereken harika bi tecrübe.. ve yaş çok ilerlemeden şansları değerlendirmeli bence.. çünkü bebeklikle bitmiyo iş.. hala sağlıklı iken ve hala gençken onun büyümesine şahit olmalı diyorum..

sena anneciğin bi sözü vardı yapıp pişman olmak yapmayıp pişman olmaktan iyidir gibi bi şi... bence de öyle yerimseniben

tubaa hadi kız sana geldi sıra.. sonra da benle kuzumaaa... :kedi: çok çabuk geçiyo çookk...

sibelcim yaa acayip bi yapıları var bu erkeklerin.. duygularını dillendirmeyi bilmiyorlar.. bi de bizim gibi herşeyini paylaşan, anlatan hatunları deli edip bırakıyorlar.. içlerinden geçeni çözene kadar harap oluyoruz.. sinirlenip kendini yıpratma.. gerçekten istediğine eminsen üstüne gitme.. biliyorum senin gibi deli olsun, içinde kelebekler uçuşsun felan istiyorsun ama yok anam bunlarda o kapasite.. sen bi kaç gün oluruna bırak herşeyi.. bende aynılarını yaşadım. konuştuk anlaştık başladık ama adam ruh gibi.. ben hergün bi şi araştırıyorum bi sürü bilgi getiriyorum okumuyordu bile.. nasıl sinir olmuşumdur sen gibi. ama sonra bıraktım. bi kaç gün ilişki için ısrar etmedim, popoya yastık koymakmış, ayakları kaldırmakmış hiç yapmadım. hemde yumurtlama günlerimde düşün yani.. felan filan derken baktım bu bi gayrete geldi.. beni yönlendiriyo şunu yap bunu yap felan. sonra anladım ki biz adamlara laf, iş bırakmıyoruz ki.. sonra anladım ki o hep beni dinlemiş. herşeyi biliyormuş ki.. diyorum ya birazda biz panik yapıyoruz galiba.. bu hormonlarla kendimizi frenlemek zor ama sen yine de bi dene.. hatta konuşmayı dene çünkü onlarında bizim amalarımız gibi kaygıları oluyo.. ve iş ciddiye binince korku onları da kaplıyo.. yerimseniben

Feyzuscum tesekkür ederim cnm, icime su serptin diyebilirim..
aynen dedigin gibi hayatim...benim gibi olsun, icinde kelebekler ucsun onunda istiyorum ama yok...bir bilgi ögreniyorum , paylasiyorum sanki hic orali degil, baska seylerle ilgileniyor vs.....sinirlerim kalkiyor benimde..istemiyor desem bebek istedigini dile getirmez, arkadasimin bebegiyle saatlerce vakit gecirmez, onu yedirmez, icirmez...bir altini degistirmiyor yani o derece....dedigin gibi onunda korkulari, amalari var ama pay-las-mi-yooooor malesef..lmaz:
bu ay da bebis olmazsa bende senin gibi davranacagim önümüzdeki ay... kararim kesin..spontane olsun bir de bakalim..tanistigimizdan beri herseyi spontane yapariz zaten, belki bebis de bu spontaneligi bekliyorduryerimseniben

tugbiscim merhaba cnm,
ugrasip duruyoruz iste benim kocisle bu aralar, okumussundur belki..kafamçokkarıştı

sinem i merak ediyorum, dün aksamdan beri aklimda...kizcesine kavusmusmudur dersiniz???:uhm:

january 79 aramıza hoşgeldin. umarım topic imiz sana da uğurlu gelir.

tubacım ya senin 30. haftada olduğuna inanamıyorum zaman gerçekten su gibi geçiyor yahu, portakalcım da sıraya girmiş bile. maşallah size, inşallah herşey böyle yolunda gitmeye devam eder.

sibelcim sen de kocana takılma. erkekler duygularını göstermeyi bilmiyorlar, hatta duygularını açığa vurmayı zayıflık olarak görüyorlar. ben micro sırasında eşimin nasıl bir çocuk özlemi duyduğunu o kadar iyi anladım ki. gözlerindeki parıltı benimkini bile bastırıyordu =)

sinemcim doğumu gerçekleştirmiştir diye düşünüyorum ben, hayırlısıyla sağlıkla gelmiştir didemciğimiz inşallah =)

beni sorarsanız transfer sonrası 7. günümün içindeyim ve heyecanlıyım, endişeliyim, korkuyorum karmakarışığım. bebeğim umarım benimledir. dualarınızı eksik etmeyin şekerlerim, sizler hep dualarımdasınız. kocaman öpüyorum.

günaydın kızlar,

ah suur cum bende aynı durumdan muzdaripim benim de eşim hiç bebek lafı etmez, hiç fikrini söylemez portakalın dediği gibi hep ben uğraşırım araştırım yat yastık koy bilmemne of of evet gerçekten keşke onlar da bizim gibi hevesli olsalar keşke bu yolda beraber yürüsek
sinemcim minik kızın oldu mu güzel haberlerini ver bize inşallah şu an kucağındadır :)
atk senin yazın çok hoşuma gidiyor inşallah bir gün ben de "hoşgeldin dünyama" yazabilirim :)
hande cim kalbim seninle dört gözle senden gelecek iyi haberleri bekliyorum bana da moral olsun
benden sonra ne kadar çok kişi geldi bu ara, ayağımı sürüdüm galiba :) okurken kafam karışmaya başladı:) herkese hoşgeldiniz diyorum :)
ben hala aynıyım eşim ist da , yarın zonguldak a gidiyoruz annemlerle kuzenimin yanına geçekrken ist dan eşimi de alcaz. artık pazartesi gelince eşim doktora gider herlade bakalım ne diycek ameliyat mı yoksa direk gidin tüp bebek mi yaptırın diycek, of of beklemek çok zorboshayallersmile

ya nur hocam nasılsın? bebeğine kavuştuğundan beri uğramaz oldun, sende arada gel haberler ver bize minik oğlunu da öp bizim için sevgiler

mellekcim vallahi de sürdün ayaginiyerimseniben
cnm benim esim bazen duygularini gösterir, bazen de hic ilgilenmiyormus gibi tavri oluyor, o tavir beni kizdiriyor aslinda...bende ne istedigini tam olarak anlayamiyorum dolayisiyla..
neyse yapacak bisi yok güzelim..eslerimiz böyle, alisacagiz, kendimizi yiyip bitirecegimize herseyi oluruna birakacagiz ne yapalim..yerimseniben

sinem i nasil mrk ediyorum bende ...

handecim sana bol sanslar cnm, umarim bebesin seninledir ..

Sinoşşumm tatlı yanaklı kuzum, umarım Didoş da kollarında ve mis gibi emiyordur annesini şu an. Eğer koynuna geldiyse tüm AMA ların bittiğini, gözlerin yaşararak anlayacaksın.. Bunun başka bir öğrenme biçimi yok zira.. Aramıza hoşgeldin demek için sabırsızlanıyorum kuzuna :)))

O basamakları önce adım adım sonra koşarcasına çıkacaksınız, o zaman sizler de bizim yazdıklarımızı kuvvetle savunur ve başkalarına yazar hale geleceksiniz inşallah.. Şansınız bol olsun.

Saol tatlım, inşallah öpüyorum

Ben dün çocukluk arkadaşımın, trioid hastası olan ve aşırı kilolarından dolayı hamile kalması çok zor denen bir arkadaşımın, 11 yaşından beri her türlü hayalini, umudunu, planını, fantazisini, sorunlarını, mutsuzluklarını bildiğim hem hayat hem okul arkadaşımın 1. gebelik denemesinde ( ilk ay sonu ) hamile olduğunu öğrendim. Ağzım bir karış açık hala, hem şaşkınız hem çok mutluyuz. Maddi durumları da çok iyi değildi bu aralar ama 33 yaşında ve daha fazla ertelemek istemiyorum diyerek başlamıştı. Günde 1 paket sigara içen, 2-3 akşamda bir şarap keyfi yapan bu dostum 15 gündür ağzına hiçbir şey sürmemiş. Üstelik de en ufak bir araması yok. ışte annelik bu, bundan öncesi var da sonrası yok bence..Saçımızı süpürge ettik demeye gerek yok, kendi hayatından ve kocanın hayatından da vazgeçmeye gerek yok, salla pati olmaya, ğaçoz gibi dolanmaya da gerek yok, Ama senden evvel hep bir varlık olduğunu hatırlasan yetiyor her şeye zaten..

Dileyip de uğraşan, bekleyip de umutlanan herkese nasip etsin Allah. Sizlerin de dualarınız gerçek olsun inşallah hanımlar..

Handemm ilk aşamada sen varsın, ve ben senden çok umutluyum...Kuzucuğun önce ışık tanesi oldu, umarım şimdi mercimek olmuştur sonra fındık sonra ceviz sonra elma sonra da kuzu olsun gelsin yanımıza:))))))))))

Merhaba herkeslereeee zaman nasılda su gibi yahuuuuuuuu sinem abla doğum yapcek inanamıyorum belkide doğduuuuuu :))) Güzel haberleri dört gözle bekliyorummm... Sonra da hande den bekliyoruzzz sonra sibelden sonra yeni gelen arkadaşlardan anam bir sürü hamiş yaaa :)))) vay annesini yaaa(sinem değişi ile:))

Senaaaa demi bazen böyle mucizeler bizleri umutlandırmalı umudumuzu hiç yitirmemizi sağlamalı paylaştığın için çok teşekkür ederim
Nur anneeee nerdeee yaaaaa

Sibel boşver kızma kocana sende feyzanın yaptıklarını dene bakalım sonuç nasıl olacak :)
kızlar yarın görrüşmek üzere sağlıcakla ve selametle kalın :))))

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşlar,
böyle hikayeler umut veriyor bana. Ne güzel, allah nazardan saklasın.
benim 3 tane yumurtam olmuş arkadaşlar, takipteyiz şimdilik. Haftaya sanırsam ilk aşılamam yapılacak. Umutlandım yine, kısmet bakalım...

Sinem den haber yok değil mi hala? Merak ettim, iyi haberlerini alırız inşallah akında.

sena cımgerçekten benim de çevremde bu tip şeyler oluyor, galiba bu bebekler gelmek isterlerse geliyolar :) kendi istedikleri zamanlarda :)

hadi sinem annecik bize bir cöö de güzel haberler ver, kızçeni öp bizim için,

ben 2 günlüğüne kuzenimin yanına gidiyorum, onun çok tatlı bir oğlu var (4 yaşında) ve 2. de yolda bu ay sonunda o da katılacak aramıza, Kuzey ciğimle oynarım biraz sositososito

herkese sevgiler

Ben haftaya tatildeyim ama bilgisayarım yanımda olacak. Mutlaka nete girerim. Sinem'i ve Didem'i çok merak ediyorum. Sanırım herşey yolunda, Didem aramıza katıldı yoksam gece kuşumuz Sinem 2 gündür yazardı.

Herkesi öpüyorum opuyorumnanaktan Kendinize çok iyi bakın...

sinem anneden ses yook... hali hazırda meleği kucağındadır umuyorum ve ikisini de kocaman kocaman öpüyoruumm..

pelincim sana da güzel tatiller canım..

benden şimdilik bu kadar kızlar..

hepiciinize sevgiler saygılar.. ben yine gelireemm.. görüşürüükk

kizlar selam,
hafta sonu tatiline girmeden bir selam edeyim dedim sizlereopuyorumnanaktan

aman aman tatillere gitmeler basladi desenize iyi tatiller Pelincim, iyi dinlenmeler sizeyerimseniben

feyzuscum seni ve bebisini de öper, iyi hafta sonlari dilerim simdiden..

umarim bende hft a size güzel haberler verebilirim, sabirsizlikla beklemedeyim.Kafama ne kadar takmasam da olmuyor kizlar ...kafamçokkarıştı

Hepiciginize iyi hafta sonlari.opuyorumnanaktan

merhaba benim bir oglum var ve 30 devirdim 2.için o kadar karasızım ki bazen olsun bazen olmasın diyorum rahata alıştım düzenimi kurdum ve bu karasızlıım yüzündem olum kardeş yüzüznden net cevap veremiyor eşim bana bıraktı düşünün halimi ve yaşım ilerledikcede üzülğyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…