Ocak ,şubat ve Mart ayı gebelik planlayanlar toplaşın canlar buraya

18 yıl bitti temmuz ayinda hala bekliyorum gelmesini bebegiminn her ay test yapiyorum cift cizgii bazenngiruyorum ama kimyasal sanirim sonu gelmiyor son 3 aydir adet gecikmesi yasiyorum ilk defaa hep öne gelir normalde bubayda 12 ocak bat günümdü bekliyorum test yapiyirum negatiff
Benim adetim çok düzensiz ocağın 20 sinde olmuştum en son daha adet olmadım yalnız 3 gündür simsiyah akıntım var ara ara gelen ama ortada adet yok (doktor tüm testlere baktı normal demişti)

Benim adetim çok düzensiz ocağın 20 sinde olmuştum en son daha adet olmadım yalnız 3 gündür simsiyah akıntım var ara ara gelen ama ortada adet yok (doktor tüm testlere baktı normal demişti)
Daha adet olamadım test yaptım negatif ocağın 20sinden bu yana adet olmadım hiç bu durumu yaşayan varmi bende düzenli olarak yaşanıyor genelde pko yok baktılar smear testide normal sorun ne bilmiyorum

Bende 1 yıldır korunmuyorum ekimde bir kimyasal gebelik yaşadım ocak ayında da kontrole gittim kadın doguma adetlerim düzenli olur ama doktor yumurta tembelliği var dedi picossas diye bir takviye edici verdi ovulasyonu yakalıyorum ama bu ay farklı o takviyeyi kullandım bakalım bu hafta adet olmam gerekiyor inşallah olmamda bebiş vardır😅 Ama olacakmısın gibi akıntım var ve kasık agrım batmalar var hamileliktede benzer belirtiler olabiliyormuş kimyasal gebelikte hissetmemiştim birşey belki o kimyasal oldugu içindir bilemiyorum inşallah hepimiz bebişleniriz tez zamanda
Benimde durumum bu şekilde Pikassos kullanıyorum hem yumurta tembelliği olup olmadığını nasıl anlıyorlar

Doktorunuz muayene ettikten sonra bu teşhisi koyuyor yani polikistik over oluyor bu durum yumurtalar gelişmiyor yada gelişse bile içi boş oluyor pikassosun içinde inositol var inositol yumurta sağlı için önemli bir takviye yumurtaları geliştiriyor yada hormon testinde çıkıyor

Kızlar nolursunuz bana da yorum yapın konu açmıştım baya oluyor kimseye de soramıyorum çevremde kimse yok 🥹 çok çaresiz ve endişeliyim

Sorunun nedir anlayamadim
Canım bende polikistik over var bi ara kilo verdim yine aldım bi kaç kilo sanırım şuan 65 kilo civarı olmalıyım. Benim bi kaç senedir adetim çok düzenli günü gününeydi şaşmazdı birden ne olduysa gecikti ben geçen ay rahim filmi çekildim 4 senelik evliyim adetim şuan 3 gün gecikt en fazla 1 gün gecikme oluyordu akıntım olurdu lekeli hiç bir şey yaşamadım hatta 10 gün önceden kasık ağrısı göğüs ağrısı olurdu hiç biri yok .. rahim filminden sonra akıntım başladı sarı sonra beyazlaştı böyle ara ara git gel oluyor akıntılar soluk sarı beyaz renkte.
Yumurtlama haftası da 26.04, 29.04, 01.04 ve 03.04 değerlendirdim sarı akıntıdan bahsetmiştim son ilişkimden sonra oldu kaşıntı koku yok. Son adet tarihim 15.04.24 inşallah yorumlayacak birileri görür🙏🏼

Canım bende polikistik over var bi ara kilo verdim yine aldım bi kaç kilo sanırım şuan 65 kilo civarı olmalıyım. Benim bi kaç senedir adetim çok düzenli günü gününeydi şaşmazdı birden ne olduysa gecikti ben geçen ay rahim filmi çekildim 4 senelik evliyim adetim şuan 3 gün gecikt en fazla 1 gün gecikme oluyordu akıntım olurdu lekeli hiç bir şey yaşamadım hatta 10 gün önceden kasık ağrısı göğüs ağrısı olurdu hiç biri yok .. rahim filminden sonra akıntım başladı sarı sonra beyazlaştı böyle ara ara git gel oluyor akıntılar soluk sarı beyaz renkte.
Yumurtlama haftası da 26.04, 29.04, 01.04 ve 03.04 değerlendirdim sarı akıntıdan bahsetmiştim son ilişkimden sonra oldu kaşıntı koku yok. Son adet tarihim 15.04.24 inşallah yorumlayacak birileri görür🙏🏼
Kan testi verdin mii

X