Ocak ,şubat ve Mart ayı gebelik planlayanlar toplaşın canlar buraya

Eklentiler

• EFF39AF9-2410-467D-9E51-401B90DEACA8.jpeg
    EFF39AF9-2410-467D-9E51-401B90DEACA8.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar ovulasyonu geçip test gününü bekleyen var mııı?
Bir gün bir ömür gibi geçiyor sanki test günü gelmek bilmiyo bugun ovulasyon sonrası 5. Günümdeyim siz de durumlar nedir konuşalım dertleşelim 😅

Bir gün bir ömür gibi geçiyor sanki test günü gelmek bilmiyo bugun ovulasyon sonrası 5. Günümdeyim siz de durumlar nedir konuşalım dertleşelim 😅
Benim 9 gün gecti gebelik testi aldım.kaset olandan ama yapmadım sabretmeye çalışıyorum ☺️

Bende ilk kez ovulasyon kullandım regl e kadar resmen gün satıyordum maalesef olmadı bu ay :KK43: regl bitince sıfırdan başlicaz önce yumurtlama sonra günleri geçirme :KK43:

Kızlar bugun yumurtlamanın 10. Günü sabah ilk idrarla test yaptım miratech markanın erken gebelik testini yaptım negatif çıktı bata 4 gün var daha pozitife döner mi sizce umudumu kesmeli miyim bu ay 😓

4 yıllık evliyim ilk defa bu ay denedik tecrübelerinizi okuyorum iyiki var bu program birçok yaşanmış bilgi var Allah hepinizin gönlüne göre versin

Kızlar bugun yumurtlamanın 10. Günü sabah ilk idrarla test yaptım miratech markanın erken gebelik testini yaptım negatif çıktı bata 4 gün var daha pozitife döner mi sizce umudumu kesmeli miyim bu ay 😓
Yaptınız mı test acaba sonucunuz nedir?
Bende yarın kontrole gidicem çatlatma iğnesi vericek doktor

Bende 1 yıldır korunmuyorum ekimde bir kimyasal gebelik yaşadım ocak ayında da kontrole gittim kadın doguma adetlerim düzenli olur ama doktor yumurta tembelliği var dedi picossas diye bir takviye edici verdi ovulasyonu yakalıyorum ama bu ay farklı o takviyeyi kullandım bakalım bu hafta adet olmam gerekiyor inşallah olmamda bebiş vardır😅 Ama olacakmısın gibi akıntım var ve kasık agrım batmalar var hamileliktede benzer belirtiler olabiliyormuş kimyasal gebelikte hissetmemiştim birşey belki o kimyasal oldugu içindir bilemiyorum inşallah hepimiz bebişleniriz tez zamanda

X