Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Henüz muayene olmadım kese için gün bekliyorum sen naptın.. en son HCG degerin kaçtı
En son 9 şubatta 646 çıkmıştı yarın muayenem var
Ama gariptir ki goguslerim söndü bel ağrım bitti belirti falan kalmadı anlamıyorum
1 haftadır keşke bi doktora gitseydim diyorum ama gitsem de kese görünecek miydi onu da bilmiyorum
Sende de böyle oldu mu

Benim de 11 Şubat'ta (transferinin 15.gunU) 450 idi iki kat artışı gördü Dr. Başka bakmama gerek yok dedi 10 gün yada 1 hf.sonra ultrason yapalım dedi.bekliyoruz bakalım..ama içim içimi yiyor acaba HCG artisi devam ediyormu diyorum..kasik agirilarimda azalti göğüs hassasiyet i az var yani belirtiler ilkine göre azaldi yani bu süreç bekle bekle bitmiyor hayırlısı sizin 9 Şubat kaçıncı gün du

Transferin 11.gunu 266 çıktı 13.gunu yani 9 şubat 646 çıktı artış güzel bir daha yapmayalım dedi benim doktorumda. Ama gerçekten içim içimi yiyor acaba değerim iyi mi acaba hersey iyi mi diye kendimi bitirdim.
Belirtilerimde bitti gibi olunca içimi daha çok korku sardı. İnsanlar hamile olduğunu öğrenir öğrenmez doktora gidiyor ne biliyim bu bekleme süreci beni çok gerdi ya keşke hemen bakilsaydi da içimiz rahat olsaydı
O kadar sevindik ettik inşallah hayırlısı olur

Ben hala sevinemiyorum inanamıyorum sanki olumsuz olacak ve sonra üzülecekmisim gibi hiç sevinemiyorum belirsizlik kötü.hayirlisi bakalım senin artış benimkinden hızlı o yüzden senin ultrason erken olacak.. ben ilk 55 ile öğrendim 10 gün
12.gun 96
15.gun 450

Bilmiyorum ya yarınki muayene çok geç geldi gözüme çünkü hala bi yanım inanmıyor kötü bir şey olacakmış gibime geliyor emin olmak istiyorum yani
Senin artışında çok iyi katlamis ama belkide geç dollendi o yüzden böyle çıktı strese girme hiç rabbim hayırlısını nasip eder inşallah herkese
Gerçekten anne olmaya çalışmak çok zormuş

Kesinlikle ya Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.. inşallah içimizdeki skntilar hayırlısıyla mutluluk ile sonuclanir.. yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Canm naptın gittinmi doktora
Gittim çok şükür keseyi gördük
9 milim kese oluşmuş herhangi bi problem yok dedi doktor
Bebek çok küçük olduğu için henüz göremeyiz dedi ekranda da göremedik yani bu biraz beni üzdü
Vajinal muayene yaptı 9 gün sonra tekrar gel kalp atışını duyalım bebeği de görelim dedi
İlaçlara iğneler aynen devam ediyoruz diğer muayene gününe kadar estrofemi azaltıp tamamen bırakıyoruz dediler
Diğer ilaçlar da 3. Aya kadar devam edebilir her muayenede değerlendireceğiz dediler böyle yani durum bu

Yaa çok sevindim canm hadi hayırlı olsun inşallah şimdi sıra kalp atışını duyma heycaninda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…