Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Kizlar çok acil gören bilen dönüş yapabilir mi
27 Ocak transfer olmuştum bugün tuvalete gittiğimde iç camasirima değil ama peceteye hafif pembe akıntı geldi sizce ne olabilir şuan takipteyim inşallah devamı gelmez

Benim de dün idrarimi yaptım bi baktım afedersiniz klozet kan içinde çok korktum gece acile gittim aktif kanama yok dedi aspirini kesti ama sabah uyandım çok koyu kahve yine geldi dua edin ya bnada böyle bişey yaşayan var mı çok stresliyim

Çok geçmiş olsun doktorunuz ne dedi
İnşallah devam etmez kanamaniz bebeğiniz sizi bırakmaz dua edeceğim herkese

Lutinus fitil kullanıyorum. Akarken ağrı oluyor. Bir de hava çıkıyor arada sanki. Gaz gibi. Fitil koyarken hava mı kaçtı acaba diyorum. Başına gelen var mı?

Arkadaşlar merhaba bugün muayene vardı 3.gun taze tek embriyo transferi olup pozitif sonuç almıştım ve bugün ikiz olduklarını öğrendik 6 hafta üç günlük tek yumurta ikizi olmuslar

Arkadaşlar merhaba bugün muayene vardı 3.gun taze tek embriyo transferi olup pozitif sonuç almıştım ve bugün ikiz olduklarını öğrendik 6 hafta üç günlük tek yumurta ikizi olmuslar
Ayyy ne güzelllll Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsinnnnnn

Çok heyecanlısınızdır emınım şuan bende 3. Gün dondurulmuş 2 adet embrıyo transferı olmustum ikiz olsun isterdım bugün doktor kontrolüm vardı tek kese gördük buna da şükür oluşumda 1 ya da 2 onemlı degıl sağlıklı olsun Bebişleri gördünüz mü sadece kese mı gördünüz

Sormayinn çok heyecanlıyız hiç beklemiyorduk çok şaşkınız 3.gun taze tek embriyo ile mucize olmuş dedi doktorum kendi içinde bölünmüş bize büyük bir haber oldu bu :) 1 ya da 2 önemli olan sağlıklı olmaları hayırlı olsun sizinde inşallah
Ben 5.haftadamdaydim tek kese gördük bebek yoktu henüz
Bugün 6+3 keseleri ayrı ikiz gördük ikisininde kalp atışını duyduk çok şükür iyilermis sağlıkla ilerler inşallah

Transfer yaparken bılgı vermıslerdi. 3. Gün embrıyosu bölünmeye devam edebılır 2 tane koyacağız ama 4 tane de olabılır 3 tane de olabılır böyle bır surprızı de var haberınız olsun demıslerdı sızın surprızlı olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…