Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

İyi geceler kızlar. Bu iki gündür fark ettim alnımda boynumda ve göğüslerimde böyle küçücük ufak ufak sivilceler kabarcıklar çıkmış. İçinizde böyle olan sebebini bilen var mı.

Kizlar cok acil bilen bana dönüş yapabilir mi
Bugün trabsferimin 10.gunu ve kahverengimsi akıntı gelmiş vaginal Protestan kalıntısı ile birlikte sizce ne ki
yerlesme lekesidir muhtemelen canim icini rahat tut

Kan testim de negatif çıktı. Bekleyen herkese pozitif diliyorum
rabbim hayirlisiyla en kisa zamanda pozitifi gormeyi nasip etsin canim emeklerini bosa cikarmasin yaradan

Progestan iğnesi kullanırken regli kullanırken regli olumadıgını okumustum.
Dogrulugundan emin değilim
İğne yapıyor musunuz?
Benimde bel agrım kesildi.
Evet 3 güne 1 progestan igne
Birde her gün oksapar iğne kullanıyorum
Anlamsiz şekilde karın ağrısı oluyor bazen ya
İyi geceler kızlar. Bu iki gündür fark ettim alnımda boynumda ve göğüslerimde böyle küçücük ufak ufak sivilceler kabarcıklar çıkmış. İçinizde böyle olan sebebini bilen var mı.
Benimde saçma bi şekilde yanaklarimda minik minik sivilceler çıktı, normalde adet döneminde bile sivilce olmaz yüzümde sebebini bilmiyorum belkide kullandığımız ilaçların etkisi olabilir hormonal

bendede oldu hatta az once baktim aynaya cildim puturlu gibi olmus sivilcede cikmis.bide cok fena olmus.cildim

Selam tebrikleer
Sizin belirtiniz oldu mu hiiiç?
insallah yarinki kan sonucundan sonra icim rahatlayacak eger 2kat artarsa olmussa bendeki belirti sol kasigimda.agri ve goguslerde sislik hassaslik oldu

Bnm 8.günde kan verdim 1. 20 çıktı tutmadı herhalde benim canım sıkıldı

kizlar 8.gun kan tahlilim 101 di 10.gun bugun 187 2kat yukselmemis sizce deger iyimi kafam karisti

Aradıkların da bize de söyler misin
aradilar canim tekrar test istediler yapmasam.olmazmi.diyince genelde sabah aksam test yapmak isterler hastalar siz istemezseni yapmayin haftaya ultrasona gidersiniz dedi oyle kizlar ilaclara devam gunluk yasantiya devam bakalim haftaya ins. iyiseyler gorurum

Bence iki gün sonra yine tekrarlayın. Haftaya da ultrasona gidersiniz. Kese görünür demi. Hayırlı olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…