Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Embriyonun kaçıncı gün embriyosu olduğuna taze mi değil mi hatta ovitrelle iğne vurulan ile vurulmayana göre de değişiyor canım

Dün 9. Günde kaset negatif çıktı normalde yarın kan vermem lazım. Ama biliyorum ki negatif boşa gidip kan vermek de istemiyorum siz ne dersiniz yaptırmalı mıyım

Dün 9. Günde kaset negatif çıktı normalde yarın kan vermem lazım. Ama biliyorum ki negatif boşa gidip kan vermek de istemiyorum siz ne dersiniz yaptırmalı mıyım
Kaset teste güvenmeyin asla tabi ki verin geç yerlesme bile olan oluyor. O kadar hormon ilaçları vs. Gidip verin düşükse değer kasette görünmez hatta birkaç gün sonra yine verin

Ahh çok sevindim!
Tebrik ederim. Sağlıkla kucağınıza alacağınız günlerinizide görmek nasip olsun inşallah.
Belirtileriniz neydi?
Amiin çok teşekkür ederim inşallah doğrudur çıkan test hemen sevinmekte istemiyorum 2 gün sonra kan testi vereceğim
Belirti olarak goguslerim inanılmaz sis ve ağrıyor bide 1 haftadır bel Ağrım var baya kötü ağrıyor , ara sırada kasık agrim oldu o kadar
Herkeste farklı oluyormuş belirtiler yerleşme kanaması falan olmadı hiç mesela

ay tebrikleeeeerr!
Teşekkür ederim inşallah sonuç doğrudur kan testini bekliyorum

Kizlar cok acil bilen bana dönüş yapabilir mi
Bugün trabsferimin 10.gunu ve kahverengimsi akıntı gelmiş vaginal Protestan kalıntısı ile birlikte sizce ne ki

Hayırlısıyla guzel sonucunuzun kesinlestiginide görelim

Aminn inşallah kesinleştiği zaman derin bir nefes alacağım artık
Rabbim herkese en hayırlısıyla sağlıkla nasip eder inşallah
Amin inşallah
Benimde dünden beri inanılmaz bel ağrım var orda bi ağırlık var sanki yatınca hafifliyor ama ayağa kalkınca baya ağrıyor.
Beklemekten başka şansım yok tabi daha transferim 4.günü bugüb

Benimde o günlerde başlamıştı yatınca sıkıntı yok ama ayağa kalkınca çok şiddetli ağrıyor, ve 2 dk yürüsem kilometrelerce kosmusum gibi yoruluyorum soluk soluğa kalıyorum sanki, hala sıcak basmalari terlemeler devam ediyor , uyku problemi devam ediyor uykuya dalamiyorum bölük porcuk
Bol bol dua edin tesbih çekin öyle geçiyor zaman , inşallah olumlu olacak sizinde öyle hissediyorum, öncelikle hayırlı ve sağlıklı nasip etsin Allahım

ay gecmiyor gunlerrrr, saatlerrr. valla eve iyi ki test almamisim 10 kere yapmistim. bi de ben taze transfer yaptim catlatma ignesinden dolayi pozitif cikabilir diyolar. yapsam da kesin olmayacak sanki.

Suan mesela evde bi ben sıcaktan ölüyorum Kafayı yiycem iğne etkileri mi bunlar diye ama bel ağrısının iğne etkisi olmadığına eminim. Sıcak basması vs olabilirde.
Çünkü ben transferden 5 gün önce başladım zaten iğne olmaya hic belim ağrımadı. Hakkımızda hayırlısını nasip etsin rabbim. Umarım güzel haber verebilmek mümkün olur

İnşallah yaa
Gerçekten sıcak basması ilaçlarla alakalı mı bilmiyorum ama bu kış gününde hoş değil yani üşümeyi özledim aşırı sinirim bozuluyor
Acaba pozitiflikten sonra bu iğneler ne zaman bırakılıyor ya devam ediliyor mu

Hayırlısıyla guzel sonucunuzun kesinlestiginide görelim
Bende sürtünmeyle ilişki yaşadım ertesi gün hapı içtim korkudan zaten tam birleşme de olmadı defalarca test yaptım negatif, içimi rahatlatmak için beta testi yaptırdım o olaydan 3 ay sonra 23 Kasım da referans aralığında bisey yazmıyordu çizgi vardı, <1.20 negative yazıyordu diğer tarafta, 5 aydır adetimi de oluyorum ama korktum

Eklentiler

• Screenshot_20220131-182224_WhatsApp.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 40
12.haftaya kadar kullananlar var.
Doktorlarımız belirleyici olacaktır bu kısımda Ama sizdeki gebelikten dolayı sıcak basması olabilir. Bizimki varsa bile cok erkendir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…