Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

İnşallah ya forumlarda geziyorum değeri 50 çıkanlar üzülüyor düşük bı değer mi ki 50 anlamadım normalde 5 üstü pozitif degilmi
50 deger dusuk degil canim 20lerde 10kusur degerlerde bile saglikli gebelik yasayanlar var ama onemli olan 2kat yada fazla degerin 2gun sonra yukselmesi dis gebelik yada saglikli oldugunu anlamak icin gerekli benimde degerim suan iyi ama onemli olan katlamasi egerki katlamazsa bunun cokta onemi kalmaz
bence var canim benimde 8.gunde boyleydi seninde degerin bugun gidip yapsan 50den asagi gelmez bence

Evet var canım istersen yarın yine yap artar rengi. Hadi inşallah geliyor minnoş

3. Gün embriyosu benimki taze transferdi bugün 10. Günüm salı günü test istemişlerdi böyle çıktı işte bugün inşallah 2 gun sonra değerim iyi çıkar o zaman sevinebilirim herhalde
Ay deme öyle inşallah tutmuştur. Ben de ne bileyim çok ruhsuz ve duygusuzum ümidim yok yani sebebini bilmiyorum hiç
Inan bende öyleydim
Evet var canım istersen yarın yine yap artar rengi. Hadi inşallah geliyor minnoş
Yok yok yapmam 2 gün kalmıştı zaten salıya kan testi veririm artık , inanılmaz gergin bi surecmis ya elim ayağım titredi yalan yok

Ben salı günü yapacağım. Tarnsferin 12.günü olacak eğer varsa benim değerimin 100ün üzerinde çıkması lazım demi

Ben salı günü yapacağım. Tarnsferin 12.günü olacak eğer varsa benim değerimin 100ün üzerinde çıkması lazım demi
yok canim herkezin farkli cikar kiminin 30 kiminin 70 dedigim gibi onemli olan 2gunde 2kat artmasi

Evet yapanlar pozitif olanlar değerler nasıl çıkmalı bizi bi aydınlatır mısınız
5in uzeri butun rakamlar olumlu yeterki 2gun sonra 2kat artsin canim benim 100 olmasina ragmen acabalik var bendede yarinki degere gore biraz rahatlayacagim sonra kese sonra kalp atisi aslinda kucagimiza alinca acabalar bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…