Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Ya inşallah devamı gelir kanda da çıkar cidden sizlerden pozitif haberler geldikçe mutlu oluyorum 2 de 2 gidiyor grup çok erken yorum yapmış olmak istemem ama biri tutumun gibi sanki
Hayırlısı inşallah canm inşallah kandada pozitif görürüz idrarda baya silik ya erkenden sevinmek istemiyorum hayırlısı olsun inşallah inşallah hepimiz pozitif sonuç alırız hayırlısı ile.rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah

Amin hep beraber inşallah.kan testi ne zaman bence yaptır yarın idrarda çıkanlarda kesin çıkar

Bende 8 şubatta gideceğim kan testine 27 ocakta tranferim yapıldı bende aşırı gögüs ağrısı var patlayacak gibi ayrıca kasıklarımda ağrı var

Merhaba kızlar, size içimi dökmek istiyorum 24 ocakta dondurulmuş 5. Gün embriyosu transfer edildi. Dün dayanamadım erken gebelik testi yaptım ikinci çizgiyi silik olarak gördüm, bugün sabah ilk idrarla da aynı markanın erken gebelik testini yeniledim 2-3 dk içinde silik çizgi yine çıktı. Sevindim ama öğleden sonra belki koyulaşma olur diye başka marka test denedim hiç çizgi çıkmadı. Başka bir marka daha denedim durmadım onda da varla yok arası bir çizgi çıktı. Kafam epey karışık

Sizce hangi test beni yanıltıyordur, gebe miyim değil miyim? Pazar günü kan testi vereceğim, çok korkuyorum

Niye bekliyorsunuz koşup hemen bhcg baktırın bence

Olumsuz bir sonuç görmekten korkuyorum, pazar günü doktorun dediği tarih kendimi tutup bir gün daha bekleyeceğim.
Keşke bu kararı daha önce verip idrar testi de yapmasaydınız şimdi 2 gün hep endişeyle geçecek umarım pozitiftir düşünmemeye çalışın o zaman

Yaaa çok güzel inşallah bizlere de nasip olur. Tek embriyo muydu?
son tupte 3tane vardi 3ude kalitelidediler ama.2tane yerlestireceklerini soyleyince israr ettim.3tane yerlestirttim cunku baska tedavi yaptirmayacagim bu son kursunumdu onuda sonuna kadar kullanmak istedim risk ama riskleri severim ben :)
Bende 8 şubatta gideceğim kan testine 27 ocakta tranferim yapıldı bende aşırı gögüs ağrısı var patlayacak gibi ayrıca kasıklarımda ağrı var
benimde sol kasik agrim ve gogusler bendede ayni durumda
24ocaksa 11.gun oluyor yarin bence kan ver canim 12.gun net cikar kanda stres yapmana gerek yok

Keşke bu kararı daha önce verip idrar testi de yapmasaydınız şimdi 2 gün hep endişeyle geçecek umarım pozitiftir düşünmemeye çalışın o zaman
Belirtilerim olunca dayanamadım dedim erkenden güzel haberi alırım, dün ve bu sabah aldım da ama sonraki testler moralimi bozdu açıkçası. Bir türlü sakince sabırla bekleyemiyorum

Olmadıysa bu durumu çabuk atlatabilir miyim bilmiyorum

Belirtilerim olunca dayanamadım dedim erkenden güzel haberi alırım, dün ve bu sabah aldım da ama sonraki testler moralimi bozdu açıkçası. Bir türlü sakince sabırla bekleyemiyorum
Bence pozitif. O marka testtin hassasiyeti daha fazla diğerinin ise daha düşüktür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…