Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Sennin artık kan test zamanın gelmedi mi kan da baksan

Benimkiyle aynı bendede böyle çok hafif belli benim 8.gunum 5.gun embriyosu çift transfer

Evet demek ki öyle ben de zateb bu testleri yaptığıma pişman oldum, kan testini o yüzden bekleyeceğim. Siz yaptınız mı idrar veya kan testi
Senle aynı testi yaptım canm bugün 8.gunum silik aynı seninki gibi çıktı başka testler denemedim acikcasi

Bende yarın sabah yapacağım test şimdiden cok heycanlıyım inşallah tutmuştur çift çizgiyi görürüm size de mutlu haberler veririm

oglene dogru su ve sivi alimina bagli olarak idrardaki hcg seviyesi duser. bu sebele hep gunun ilk idrarini kullanin derler. gun icinde koyulasma beklememek gerek. yarin ilk idrarla tekrar yapin. umarim hayirlisi olur.

oglene dogru su ve sivi alimina bagli olarak idrardaki hcg seviyesi duser. bu sebele hep gunun ilk idrarini kullanin derler. gun icinde koyulasma beklememek gerek. yarin ilk idrarla tekrar yapin. umarim hayirlisi olur.
Doğru söylüyorsunuz, erken gebelik testlerine aldandım işte, çıkar sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…