Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi diyorlar o markaya bakalım,regl olursam aynı gün sipariş vermeyi düşünüyorum. Creavit folic görmüştüm ama incelemedim içeriğini olmazsa onu da alırım aman zaten benimki artık mide değil caddeye döndü ne bulsam yiyiyorum içiyorum😂
😀😀😀 Ben aylardır kullanıyorum içerik bakımından da hoşuma giden bir ürün. 3 aylık olan paketlerinden aldım 3 aydır kullanıyorum bakalım 😀

Bebekler bu oncamedin testi bat 6 gun var sizce olabilirmi
20240101_093754.jpg

Kızlar 2 gün gecikmede 55 ertesi gün 120 beta hcg sizce az mı yoksa iyi bit değer mi? Yükseliş iyi ama beta hcg bana az geldi

Kızlar 2 gün gecikmede 55 ertesi gün 120 beta hcg sizce az mı yoksa iyi bit değer mi? Yükseliş iyi ama beta hcg bana az geldi
Yeni yakalamışsınız:) Önemli olan sağlıklı bir şekilde 2 katı artması ki artmış. Takip etmeye devam edin :)

Bebeğim bekle adetimizi bklemekten başka çaremiz yok stres yapma kndine bnmde var iğne batar şeklinde oldu bugün 7 Ocak bat bnm akıntim var birde göğsümde beyaz beyaz kabarcıklar çıktı hassasligida geçmedi 12 gundur
Bilemiyorum canım bata baya ağrım oldu ama regl olmadım. Şimdi ağrı kesildi gibi yani çok garip böyle olmazdı hiç bende. 1-2 gün geçikmeyle test yapacağım bakalım

Evet bekleyebilirsen daha iyi olur canım ben bekleyememiştim regl'a bir gün kala çıktı benimki 🤩 eğer farklı bir sancıysa bunu hissediyor insan sende hissediyorsun bence kuzum hayırlı haberlerini bekliyor olacağım burada 🙏🌸
İnş canım benim. Bi garip hissediyorum bu ay. Yapar yapmaz buraya yazacağım 🌺

Bence gayet iyi maşallah moralinizi yüksek tutun 🤗 bu arada sizin yumurtlama ne zamandı. Yumurtlama üzerinden kaç gün geçince pozitif görmüştünüz

İnş canım benim. Bi garip hissediyorum bu ay. Yapar yapmaz buraya yazacağım 🌺
Sizin bu ayın beşinde değil mi bat tarihiniz inşallah güzel sonuçlanır. Benim bata iki gün kaldı ama kaset testlerim negatif çıktı ben de bıraktım regl günümü bekleyeceğim gecikirse 7 ocakta yapacağım testi sürekli negatif görmekten bıktım😅

X