Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tnin Cden daha koyu olması gerekirdi bence pik olmamış, üstte benim testlerim var en üsttekine bakabilirsiniz. Adetinizin kaçıncı günündesiniz ya da yumurtlama döneminde olup olmadığınızı biliyor musunuz? Herhangi bir yumurta probleminiz var mı? Yumurta yeterince gelişemediğinde pik yapmadan silikleşebiliyor.
Her hangi bir problem im yok. Bir gebenin günlüğü testlerini kullanıyorum. Cumartesinin pik olduğunu söyledi ama çatladı mı emin olamadım. Silik testlerim genelde bu siliklerden daha silik çıkardı garip geldi:)

Her hangi bir problem im yok. Bir gebenin günlüğü testlerini kullanıyorum. Cumartesinin pik olduğunu söyledi ama çatladı mı emin olamadım. Silik testlerim genelde bu siliklerden daha silik çıkardı garip geldi:)
Ha onu bilemiyorum hiç kullanmadım sadece burda o testlerin silik çıkardığını görmüştüm ama emin değilim tabi. İnşallah çatlamıştır siz de değerlendirmişsinizdir 🙏

😂 evet evet benim eşimde napıyorsun ya diyor 😂 ama ben duydum gerçekten yani böyle yapıpta hamile kalanları hurafe değil ya 😂
Geçen ay bizim ilk denememizdi ben de duydum bunu dedim 15 dk böyle durayım madem. Eşim arkasını döndü bir daha baktı napıyorsun sen iyi misin diye ahahhaahah :KK33:

kuzum ben regl oldum gümbür gümbür bu ay da olmadı :S
Ay olsun kuşum canın sağolsun. Valla ben de bu ay maşallah yani bir insan ne kadar hamile olamazsa ne kadar sökülürse o kadar söküldüm... İlk 3 gün canım gitti yani. Neyse canımızı sıkmak yok bu topic uğurlu topic olsun müjdeli haberler alacağız. BAT'a ne diyeyim sana döngüün ne zaman?

Ay olsun kuşum canın sağolsun. Valla ben de bu ay maşallah yani bir insan ne kadar hamile olamazsa ne kadar sökülürse o kadar söküldüm... İlk 3 gün canım gitti yani. Neyse canımızı sıkmak yok bu topic uğurlu topic olsun müjdeli haberler alacağız. BAT'a ne diyeyim sana döngüün ne zaman?
daha güzel tarif edilemezdi benim de öyle damarımda kan kalmadı wallahi ağrısını sızısını saymıyorum bile. Kaç aydır rahattım çok ağrılı ve kanamalı olmuyordum yine başa döndüm :/ Sat 16 Aralık Bat 11 Ocak kuzum.Kızların açtığı diğer topicteyim sen de gel irtibatı koparmayalım :)

daha güzel tarif edilemezdi benim de öyle damarımda kan kalmadı wallahi ağrısını sızısını saymıyorum bile. Kaç aydır rahattım çok ağrılı ve kanamalı olmuyordum yine başa döndüm :/ Sat 16 Aralık Bat 11 Ocak kuzum.Kızların açtığı diğer topicteyim sen de gel irtibatı koparmayalım :)
Kuşum burası zaten benim topicim aralıkta orası kapanıyor diye açtım burayı oraya da giriyorum ara ara takipteyim sizi :KK200:

Kızlar kürtajdan sonra sat ve BAT nasıl ayarlanıyor? Bazıları kürtaj günü sat sayılır diyorlar doğru mu?

Adetime son 9 gün kızlar. Yumurtlamadan sonraki iki üç gün kasıklarımda çok fazla batma hissi yaşadım. Sonrasında geçti. Goguslerde hiç hassasiyet yok şu an. Akıntım normal yumurtlama sonrası akıntı tipinde. Yani hiç bı yorum yapamıyorum kendime. 3 gebeligimde de belirtiler farklı farklıydı. Hatta bu ay olmayacak dediğim zamanlarda olmuştur hepsi de. Öyle saçma sapan bekliyorum işte ne olacağını Allah bilir 😂

Kızlar kürtajdan sonra sat ve BAT nasıl ayarlanıyor? Bazıları kürtaj günü sat sayılır diyorlar doğru mu?
Benim kürtajdan sonra ilk 3 ay düzensiz gitti. İlk 1 ayda iki adet gördüm mesela. Sonraki iki ay hiç olmadı. 3.aydan itibaren düzene girdi 4.ay hamile kaldım.

Kızlar merhaba 3 gündür ovülasyon testim böyle çatlamadı mı bu ya bugün 19. Günüm normalde sabahtan pik görüp akşam çatlardı 🤦🏻‍♀️ 3 tane havucum vardı onun suyunu çıkardım içtim inşallah çatlar

Eklentiler

• IMG_9807.jpeg
    IMG_9807.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 46
Aaa biz de izmirdeyiz. İnşallah denk geliriz bir gün. Ben de bu arada bebeğin nasibiyle geleceğine inanıyorum. Elbette yine de hazırlıklı olmak çok önemli ancak günün sonunda o da bir insan ve rızkı var ki dünyaya geliyor. İnşallah güzel olacak her şey :KK200:
Yaaa çok sevindim hemşerimi buldum sonunda 😍 inşallah karşılaşırız 🙏❤ tabi tabi hazırlık olmalı gerisi de Allahın takdiri

canım bak ne güzel demiş eşin bir kaç ay istemiyorum diye ifade etmiş şuan kendini çıkmazda hissediyor olabilir annesinin konuşmalarından etkilenmiş olabilir.hayat şartları çok zor ki sende fazlasıyla zorluk yaşamıssın zaten yıllardır alamadıklarını yeni almışşın onların keyfini çıkar elininz rahata ersin ilerde tabiki çocukta olur isterseniz. bka ne güzel evlatların varmış çok üzülme bence hayatın sonu asla değil
🥰 Yaa cansın çok teşekkür ederim ama sorunu çözdük gibi hiç konuyu uzatmadım konu hakkında konuşmadım anlık bi stresle söylediğini oda farketti inşallah bu ay güzel sonuç alıcam inanıyorum reglim yeni bitti yumurtlamayı bekliyorum 🥰 ben ovulasyon testi kullanmıyorum akıntımdan ve sancımdan anlıyorum yumurtladığımı ve çatladığını inşallah hayırlısı olsun 🤲
BATA 1 GÜN VARDI CANIM DÜNDE BAT GÜNÜ BETA 123 ÇIKTI
🥰🌸 Ay hadi gözün aydın değerin güzel inşallah sağlıkla ilerler topiğimizin ilk hamilesi mi oldun şimdi bizlerede dua et olurmu 🌸

🥰 Yaa cansın çok teşekkür ederim ama sorunu çözdük gibi hiç konuyu uzatmadım konu hakkında konuşmadım anlık bi stresle söylediğini oda farketti inşallah bu ay güzel sonuç alıcam inanıyorum reglim yeni bitti yumurtlamayı bekliyorum 🥰 ben ovulasyon testi kullanmıyorum akıntımdan ve sancımdan anlıyorum yumurtladığımı ve çatladığını inşallah hayırlısı olsun 🤲

🥰🌸 Ay hadi gözün aydın değerin güzel inşallah sağlıkla ilerler topiğimizin ilk hamilesi mi oldun şimdi bizlerede dua et olurmu 🌸
Etmem mi ya sizler her zaman dualarımdasınız rabbim en kısa sürede sizede bu mutluluğu yaşatsın❤️❤️

Gebelik belirtisi göğüs ağrısı olurmu acaba kasık ağrısı hamilemiyim acaba ayın birine kadar nasıl bekliyecm bilmiyorum
Valla kuzum her şey mümkün ben onu anladım. Yani adette ne belirti geçiriyorsan aynısını geçirebiliyorsun. Biz yine burdan bir arkadaşla aynı zamanda regl olacaktık. Aynı belirtileri yaşadık ben regl oldum o hamile kaldı öyle diyim sana :halay:

Kızlar merhaba 3 gündür ovülasyon testim böyle çatlamadı mı bu ya bugün 19. Günüm normalde sabahtan pik görüp akşam çatlardı 🤦🏻‍♀️ 3 tane havucum vardı onun suyunu çıkardım içtim inşallah çatlar
Hadi hayırlısı inşallah pike çatlamaya takılmadan bu dönemleri gün aşırı değerlendirmeye bakın :nazar:

Valla kuzum her şey mümkün ben onu anladım. Yani adette ne belirti geçiriyorsan aynısını geçirebiliyorsun. Biz yine burdan bir arkadaşla aynı zamanda regl olacaktık. Aynı belirtileri yaşadık ben regl oldum o hamile kaldı öyle diyim sana :halay:
Bende normalde belirtilerimde hep hamilelik diye heyecanlanırımm sonra hüsrann. Yumurtlama dönemlerimde de yaşadığım belirtiler var. Bu ay çok takviye aldım. Sabahları aç karnına çam kozalağı macunu. Sonra folikasit imi alıyorum. Sonra karadut özü içiyorum. Balık yağı yutuyorum yatmadan diye macunu düzenli devam ettim. Yumurtladım pik gördüm akıntıdan başka belirti yaşamadım😀 o sancılar falan gitti bakalım bu ay nolcak😀

X