Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de bi kabızlık bi ishal olup duruyor. Gaz ve şişkinlik de var. Hatta işe standart
Umarım bebislerimiz bizimledir bu ay salmıştim yumurtlama fln takip etmedim bakalım olursa 1 buçuk yıldan sonra olmuş olacak inşallah 4 gündür akşamları başıma ateşte vuruyor sizdede oluyormu

Yaşadığım şehir çok soğuk olduğu için ateş pek farkedemiyorum malesef :KK43:
Umarım bebislerimiz bizimledir bu ay salmıştim yumurtlama fln takip etmedim bakalım olursa 1 buçuk yıldan sonra olmuş olacak inşallah 4 gündür akşamları başıma ateşte vuruyor sizdede oluyormu

Kizlar 22. Gun hala pik sanirim degilmi ha gayret catlatmiyim esim pazartesi gelecek 😁 ilk 30 saniyede cikan bu alelacele yaptim

Eklentiler

• 20231230_135220.jpg
    20231230_135220.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar test yaptım çok daha koyu değişik oldum kan vermeye gideceğim inanamıyorum gerçek gibi gelmiyor
Ahh canim hep öyle olur hayatında daha önceki mutluluklarını siler geçer en tepeye yerleşir o silik çizgi🥹 bu arada silik dediysem de gayet net çıkmış seninki. Hayırlı olsun sağlıkla tutunsun inşallah. Eylül ayı anneleri sayfamıza bekliyorum seni de 💞

Yaaa çok sevindiiim 😍😍😍 Hayırlı uğurlu olsun canım benim, sağlıklı bir hamilelik diliyorum, sağlıkla kucağına al inşallah bebişini 💖 Bize de dua edersen çok seviniriiiz 🥹 Bi de bat a 8 gün kala akıntın ve belirtilerin nasıldı onu da söyler misin nolur 😂
Kuzum Allah razı olsun hep dua edicem emin ol 😍 kuşum benim 10 gündür akıntım var ve 10 gündür geçmek bilmeyen şişlik var pantolonumu kapatamıyorum ama herkeste olan meme hassasiyeti yok bende

Merhaba Ovülasyon zamanı birlikte olduk sizce hamile kalır mıyım Şuan alt karnımda ağrı var bir kaç gün önce vajinamda koku oldu Şuan yok
Kuzum ben ne zaman yumurtladım emin ol anlamadım bu ay bu testlere çok inanmıyorum benim belirtim çok şiş bir alt karın ve akıntı ama bende hiç koku olmadı

Ahh canim hep öyle olur hayatında daha önceki mutluluklarını siler geçer en tepeye yerleşir o silik çizgi🥹 bu arada silik dediysem de gayet net çıkmış seninki. Hayırlı olsun sağlıkla tutunsun inşallah. Eylül ayı anneleri sayfamıza bekliyorum seni de 💞
Ayy kuzum benim sat 20 Kasım ağustos sonu Eylül başı ne olucak doktor söyler bence ama gelirim inşallah bir beta sonucum çıksın da

X