Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım normal adet oldum bittiğinde hiç ara vermedim herkes kimyasaldan sonra sağlıklı gebelik çabuk oluyor yazmıştı bende günaşırı ilişki denedim
Canım var gibi görünüyor negatif olunca bemmmmmbeyaz çıkıyor. Hayırlı olsun tüm ay boyunca mı gün aşırı denedin?

Benim de 5 Ocak bat. Regl olacak gibi ağrım var şuan sürekli kontrol ediyorum. Normalde günü gününe olur. Bu ağrılar da bir iki gün önce başlardı ay anlamadım cidden ya. Ama bak canım metalik tat a belirti diyorlar inş pozitifi görürüz. Bende gecikme olmadan yapmayacağım test

Yumurtlama günü dışında hamile kalan arkadaşlarım var dediği için yazdım ben onu belki tek bi tarihe takılıp yumurtlama dönemi bitti ama sonrasında gebe kaldığını düşünerek yazdı diye anlayıp yorumladım cevabınız için teşekkür ederim tabi ki yumurtlama olmadan veya o yumurta sağlıklı çatlamadan gebe kalmamız mümkün değil

Yaa gecmis olsun grip neyse de beline dikkat kuzum. Bekleyecegiz artik hep birlikte kime niyet kime kismet benden beklerken kimler hamis cikacak bakalim
2 günüm kahvesiz geçti fena çarpıldım da yeni toparlayabiliyorum kendimi sağol kuzum teşekkür ederim yeni yıla güzel haberlerle girelim. Ben bu ay da olmaz diye hacamat randevusu aldım adetten iki gün önceye

2 günüm kahvesiz geçti fena çarpıldım da yeni toparlayabiliyorum kendimi sağol kuzum teşekkür ederim yeni yıla güzel haberlerle girelim. Ben bu ay da olmaz diye hacamat randevusu aldım adetten iki gün önceye
Yaa niye olmasin sen emin olmadan olma hacamat bende istiyodum aslinda cok iyi geliyor da bi nasip olmadi. Degerlendirdigim gunleri atayim bak bende daha da halim kalmadi degerlendirecek bakalim

Eklentiler

• Screenshot_20231229_005811_Calendar.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 61
kızlar selamlar hepınıze ben ekim ayında gebelik için korunmayı bıraktım o ay olmadı kasım ayında amelıyat oldum ve Aralık ayının sonuna kadar korundum adetim yeni bitti ve dün ilk defa korunmasız ilişki yaşadık Allah kısmet ederse bende bebek istiyorum bu gün aşırı ilişki denıyoruz ilk 2 günü kaçırmış olsamda umudum var Allahtan Ümit kesilmez demişler bol bol hamiş haberleri alırız inşallah

Gecmiyor bak bu saat oldu hala buralardayim
Aa canım Burdamısın sen de ben ameliyatımı oldum korunmam gerektıgı sure kadar korundum toparlandım geldim dün korunmasız ilişki oldu direk mevzuya daldım heyecandan

Yaa niye olmasin sen emin olmadan olma hacamat bende istiyodum aslinda cok iyi geliyor da bi nasip olmadi. Degerlendirdigim gunleri atayim bak bende daha da halim kalmadi degerlendirecek bakalim
Kuzum yarında değerlendir devam et belli olmaz biliyorsun burada neler gördük

Maşallah maşallah ay bizde bu kadar çok değil cocuk hastalandı şimdi ben derken görüşemiyoruz kocam beyle güzel haberlerini alırım bu ay nasipse inşallaaaahhh ❤ kuzum kendime gelemicem yoksa çocuğu düşünmekten bağışıklığım iyice düştü gribim falan çok ağır geçmeye başladı son bi senedir. Hastalanmaktan yoruldum eskiden dipçik gibiydim ama son bi senedir özellikle yataktan yorgun kalkıyorum. Hiç dinç hissedemiyorum kendimi malum sigarada var Allahım şifa olur inşallah da vücudumda biriken toksinlerden arınırım

Koca bir ayda gurur tablom adet önü bi kere olmuş sonra adet oldum bitmeye yakın oğlan havale geçirdi onu takip edicem diye günde 3-4 saat anca uyumuşluğum oldu 10 gün öyle gitti çatlamaya yakın olmuş bide çatlamadan sonra sonra koyvermişim derken grip oldum

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-29-02-39-15-893_com.meetyou.intl.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 58
İnşallah valla bu ay ,yılı kapatmadan bol bol gebelik haberleri alsak bizlerin de dahil olduğu ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…