Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim pazar günü sabah yapamadım acelem vardı yarın mi yapsam ? Belirtin var mı senin hiç
Yok kuzu kasık ağrısı var onun da reglden farkı yok 😅 ama yarın daha iyi olur bugün çıkmazsa ilk idrarla yapmadım ondan mı oldu diyip yarın zaten tekrar yapmak isteyeceksin. Ben yarın yine yapçam😂

Yok kuzu kasık ağrısı var onun da reglden farkı yok 😅 ama yarın daha iyi olur bugün çıkmazsa ilk idrarla yapmadım ondan mı oldu diyip yarın zaten tekrar yapmak isteyeceksin. Ben yarın yine yapçam😂
Evet doğru yarın yapayım olmadı 😄 benim de karnım ağrıyor göğüslerim zaten on gundur şiş agriyolar yine regl belirtilerini yaşıyorum hiç umudum yok o yüzden bu belirtileri yaşadığım için hiç umudum olmuyor daha regl gelmeden

Yumurtlama üstünden 11 gün geçti umudum yok ama işte
Bak benim birkaç sayfa geride arkadaşlar karartmalarla zar zor bir şeyler görür gibi oldu ama internette de hayalet çizgiye aldanmayın deniliyor diye sıfır umutla yarına hazırlıyom kendimi😂

Bak benim birkaç sayfa geride arkadaşlar karartmalarla zar zor bir şeyler görür gibi oldu ama internette de hayalet çizgiye aldanmayın deniliyor diye sıfır umutla yarına hazırlıyom kendimi😂
Daha önce bende de hayali çizgi çıktı canım ve regl oldum aldanmamak lazım

Herkese selamlar ☺️ Erken başlayan bulantılarım nedeniyle buraya vakit ayıramıyorum. Zaten ayın da sonuna geldik. Gebelik haberi alan tüm arkadaşlarımın emojilerini koyacağım ancak takip yapamıyorum ne yazık ki. Bu mesajı alıntılayarak kaçırdığım bir şey varsa iletirseniz çok sevinirim. ❤️ eklememi isteyen arkadaşlarım da aynı şekilde zaten bir kaç güne haberleri alınır diye düşünüyorum onlar da iletirlerse girişlerini o esnada yapayım. 🥹
Canım nasıl gidiyor hamileliğin sendede iştah azalması halsizlik var mı ben hiç birşey yiyemiyorum öyle bir mide bulantım yok ama buzdolabını açınca midem bulanıyor kötü geliyor koku.

Hiiiç aşırı haklısın 😂😂😂 ParlayanGece ParlayanGece tekrar sormuş gibi olacam ama kaçırdım arayı. Bi bilgilerini söyle bakalım batını yumurtlamanı fln kuzum
Kuzu yumurtlama hesaplamadım ben bu ay sat 27 Aralık. 22-23 günde bir adetim dönüyor. 30 Aralık temizlendim. 31 Aralıkta 2 günde bir olacak şekilde ilişki oldu son ilişki 11 Ocakta oldu. Yumurtlama da takıl etmedim ama ayın 7 sinde yumurta akı gibi bir akıntım geldi. 2 gün önce de yumurtlama akıntısı gibi uzayan sümüksü bir akıntı geldi ama bu defa rengi kahverengi tek peçetelikti. Sonra bir daha gelmedi. Adet olurum arkasından dedim ama 2 gün oldu

Eklentiler

• IMG_20240125_104017_1.jpg
    IMG_20240125_104017_1.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20240125_103709.jpg
    IMG_20240125_103709.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 32
X