Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar bir süredir evlat sahibi olmak istiyoruz henüz nasip olmadı hormonlarıma baktırmak istiyorum fakat infertiliteye bakan bir doktorda yakın zamana randevu bulabiliyorum ne diyorsunuz alsam sorun olur mu? yoksa zaten benim bölümüm orası mı tabi ki de oradan mı almalıyım?

Selam H hawaii ben bu forumu kullanmayı öğrenememişim daha kusura bakma nolur :110: önce seni hamile sanıp tebrik ettim şimdi de nasıl toparlayayım bilemiyorum. Bir an öyle karıştırdım niyeyse, İnşallah Allah söyletmiştir de yakın zamanda kucağına alırsın minnoşunu :KK200::anneadayı:
Ah canım benim Allah söyletmiştir belki de nasip valla ben de yarın test yapacam belki içine doğmuştur diyelim bu ay olmazsa da yıl 12 ay 😄

Merhaba arkadaşlar bir süredir evlat sahibi olmak istiyoruz henüz nasip olmadı hormonlarıma baktırmak istiyorum fakat infertiliteye bakan bir doktorda yakın zamana randevu bulabiliyorum ne diyorsunuz alsam sorun olur mu? yoksa zaten benim bölümüm orası mı tabi ki de oradan mı almalıyım?
merhaba canım infertiliteden almana gerek yok normal kadın doğumdan alabilirsin adetinin 2 veye 3. günü gitmen lazım

5 gün sonraya alacağım için normal kadın doğumdan randevu bulamadım maalesef o yüzden infertiliteye mecburum şu an acaba alsam sorun olur mu?
merhaba canım infertiliteden almana gerek yok normal kadın doğumdan alabilirsin adetinin 2 veye 3. günü gitmen lazım

Kuzum gebeliğini hemen herkesle paylaşma önce emin ol betan yüksek çıksın ama o kısa kanama şuan hamileler grubunda da yaşanıyor yerleşme kanaması olabilir ki betan 16 çıktıysa zaten sonuç pozitif git betana baktır ve kendine dikkat et 🌺
Aslında dediğiniz gibi emin olmadan söylememek lazım ama her şey denk geldi maalesef herkes duydu bir anda.insallah oyledir yarın gidip test alıcam.teşekkür ederim 🌸

Merhaba hanımlar ben bir şey sormak istiyorum 30-31 gün arası regl döngüm var doğum kontrol hapı kullanıyordum ancak hapları 2 ay kadar önce bıraktım tabii herhangi bir bebiş denemesi olmadı sonra 10 günlük bir gecikme yaşamıştım strestendir dedim nitekim öyle de oldu sat 25 aralık bu ay düzenli ovülasyon testi yaptım umutsuzluğa kapılmıştım ki regle 1 hafta kala yani 19 ocakta pik gördüm 20 ocak 21 ocakta yapmaya devam ettim silikleşince bıraktım. Tabii bu günleri değerlendirdik. Şimdi sizce böyle bir geç yumurtlamadan sağlıklı bir gebelik elde edilebilir mi ya da gebelik mümkün müdür bir de bu tarihte yumurtladığıma göre reglim gecikecek demektir ki bugünde regl olmadım henüz birinci günü reglim gecikirse ne zaman gebelik testi yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz ?

Kızlar adete 6 gün var freely test yaptım sizce güvenilir mi
IMG_2582.jpeg

Merhaba hanımlar ben bir şey sormak istiyorum 30-31 gün arası regl döngüm var doğum kontrol hapı kullanıyordum ancak hapları 2 ay kadar önce bıraktım tabii herhangi bir bebiş denemesi olmadı sonra 10 günlük bir gecikme yaşamıştım strestendir dedim nitekim öyle de oldu sat 25 aralık bu ay düzenli ovülasyon testi yaptım umutsuzluğa kapılmıştım ki regle 1 hafta kala yani 19 ocakta pik gördüm 20 ocak 21 ocakta yapmaya devam ettim silikleşince bıraktım. Tabii bu günleri değerlendirdik. Şimdi sizce böyle bir geç yumurtlamadan sağlıklı bir gebelik elde edilebilir mi ya da gebelik mümkün müdür bir de bu tarihte yumurtladığıma göre reglim gecikecek demektir ki bugünde regl olmadım henüz birinci günü reglim gecikirse ne zaman gebelik testi yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz ?
Tabikide geç döllenmeyle sağlıklı gebelik elde edilebilir. Herkesin yumurtlama düzeni farklıdır kimisi erken kimisi geç. 19 ocak pik 20 ocak silikleşmeyse daha çok erken 31 ocakta yapsan anca sonuç alırsın. Geç yumurtlama olduysa senin tahmini bat 2-3 şubat oluyor canım

Tabikide geç döllenmeyle sağlıklı gebelik elde edilebilir. Herkesin yumurtlama düzeni farklıdır kimisi erken kimisi geç. 19 ocak pik 20 ocak silikleşmeyse daha çok erken 31 ocakta yapsan anca sonuç alırsın. Geç yumurtlama olduysa senin tahmini bat 2-3 şubat oluyor canım
Anladım çok teşekkür ederim 🌸

kızlaaaar bana bir yardım lütfen 🥹

18 Ocak beta 12,18
21 Ocak 55,80
24 Ocak 430,2
Artış nasıl sizce ? Bir de kese ne zaman görünür 🙏🙏🙏

kızlaaaar bana bir yardım lütfen 🥹

18 Ocak beta 12,18
21 Ocak 55,80
24 Ocak 430,2
Artış nasıl sizce ? Bir de kese ne zaman görünür 🙏🙏🙏
Artış gayet iyi kuzum. Kese vajinal olarak 1500-2000 civarı, karından 2500-3000 civarı gözüküyor 😇inşallah sağlıcakla kucağına alırsın 🙏

X