Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde ilk gebeliğimde çok keskin belirtilerim vardı test yaptığım nerdeyse emindim pozitif olduğuna. Bugün doktor kontrolum vardı ama galiba bu ay yumurtlamıycam doktorum umutsuzdu biraz
Canım bı andada yumurtlayabılırsın belli olmaz ınsallah doktor yanılır da mucıze olur

Kız bizimki daha bana ped alamaz dört yıllık evliyiz ha. Yani gel de delirme
Benımkı bu ara perde kovalıyor her yerı kapatıyor perdelerın ucunu kontrol edıyor yumurtlama döneminde kocam 😄 gratiste kocam. Kocam çok değişken😀

bende aynıyım canım bu ay niye bilmiyorum ama ufff bu ay çıkmazsa hiç olmayacaj gibi hissediyorum yaa
Yok kuzu niye olmasın. Bak şu an üzülüyoruz yıpranıyoruz falan diyoruz ama dünyada ne dertler var . Herkesin imtihanı farklı varsın bizim imtihanımız bu umut dolu bekleyişler olsun. Sonu hayra çıksın da

Ay bide o var. Benimki diyor ki strese sokuyosun beni. Spermlerine zeval gelmesin diye dünyanın en tatlı kadınıyım aylardır 🤣
Ahaha aynen ben ballı muz yedırıyorum kendını kanuni sultan Süleyman sanıyor adamcağız 😀 halvete hazırlık bende Hürrem sultan😀 doguracammm da doguracamm😂

Benımkı bu ara perde kovalıyor her yerı kapatıyor perdelerın ucunu kontrol edıyor yumurtlama döneminde kocam 😄 gratiste kocam. Kocam çok değişken😀
Aynı valla bizimkinin de perde takıntısı her zaman var yumurtlama ile alakasız sürekli son milimine kadar çeeker durur😂

Yok kuzu niye olmasın. Bak şu an üzülüyoruz yıpranıyoruz falan diyoruz ama dünyada ne dertler var . Herkesin imtihanı farklı varsın bizim imtihanımız bu umut dolu bekleyişler olsun. Sonu hayra çıksın da
ayy canım benimm ne güzel konuştun aynen öyle doğru söylüyorsun inşallahhh herkes güzel haberler alsn yaa

Kızlar adet gelmeyince erken gebelik yapayım dedim. Olsa çıkardı diye düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20240123_115632.jpg
    IMG_20240123_115632.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 48
Kuzu sana yağlı iğne demiştim ya hani işte bu proluton. Aslında onu hemen vurulsaydın 1 tanesi bile etkili düşük önleyici. Her doktor farklı yol izliyor şaşıyorum.
Vuruldum kuşum hemen acilde şükür sabahına kesildi kanama. Akşam acilde iğne yaptıktan sonra evde yatmadan fitili de uygula dedi. İşe yarasın da 🥹🙏🏼

Aynı valla bizimkinin de perde takıntısı her zaman var yumurtlama ile alakasız sürekli son milimine kadar çeeker durur😂
Alem bunlar ya 😀😃kuzum bısey dıycem konudan bağımsız ama kusura bakma unutmusum senın ilk gebelik mi olacaktı

X