Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ikinci gebelikte eşim bbegi özel laboratuvar götürdü sorun çıkmadı bebekte cinsiyeti de kızmış. Eşimle benden de genetik araştırma yaptılar temiz çıktı sadece bende faktör 5 çıktı kanımda pıhtılaşma bozukluğu varmış hamile olduğunu öğrendiğinde hemengel iğne başlayacak sin dediler. Yok yere gitti iki tane bebek Allahtan hayırlısı olsun ama insan çok üzülüyor her ay test yapmaktan yıprandım elimde gebelik testi geziyorum. Adetim 3 gün gecikti dün test yaptım bişey yoktu adet olacak gibi ağrım da var stresten olamadım sanırım
Aynısını yaşadım kuzum. Bebeğe genetik, bana, eşime hepsi temiz çıktı benimki de kızdı. Kan pıhtılaşma pozitif çıktı. Çözümü kolay bi sorun. Hiç moralini bozma 1 kere gebe kalan yine kalır

Valla balım evdeki hesap çarşıya uymuyor ki gelişine sponten takılmak lazım😅 şimdi sen benim yarınki teste ne diyorsun. Erken mi sence yarın negatif görürsem kesin sonuç mudur
İstatistiklerime göre kesin sonuç. Ama bi perşembeye de fırsat vermek istiyorum. Kimisinde hemen gözüken kimisinde 2 gün sonra görünüyo. Moral bozmuyoruz 🙏

Canım ikinci gebelikte eşim bbegi özel laboratuvar götürdü sorun çıkmadı bebekte cinsiyeti de kızmış. Eşimle benden de genetik araştırma yaptılar temiz çıktı sadece bende faktör 5 çıktı kanımda pıhtılaşma bozukluğu varmış hamile olduğunu öğrendiğinde hemengel iğne başlayacak sin dediler. Yok yere gitti iki tane bebek Allahtan hayırlısı olsun ama insan çok üzülüyor her ay test yapmaktan yıprandım elimde gebelik testi geziyorum. Adetim 3 gün gecikti dün test yaptım bişey yoktu adet olacak gibi ağrım da var stresten olamadım sanırım
eğer ikinizde de sorun yoksa olacaktır bebeğim kafana takma stres bütün sebepleri inşallah tez zamanda alırsın güzel haberleri biraz eğer deenemediysen doğal kürleri denesene ek takviyeler al kendine mesela

Aynen ya benım ilk gebeligimde cok belirgin belirtilerim vardı yanı kendımde bı farklılık oldugunu hıssettmıstım galiba ondan belirti arıyorum her ay aynı şey oluyor hakkimızda hayırlısı canım ne dıyelım senın kaç gun var regline
Benimde ilk gebeliğimde çok keskin belirtilerim vardı test yaptığım nerdeyse emindim pozitif olduğuna. Bugün doktor kontrolum vardı ama galiba bu ay yumurtlamıycam doktorum umutsuzdu biraz

Canım benim çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun 😔

Aynısını yaşadım kuzum. Bebeğe genetik, bana, eşime hepsi temiz çıktı benimki de kızdı. Kan pıhtılaşma pozitif çıktı. Çözümü kolay bi sorun. Hiç moralini bozma 1 kere gebe kalan yine kalır
İki kürtajdan sonra acaba sorun mu oldu diyorum 9 aydır hamile kalamadım inşallah nasip olur tekrardan. İğneden de ya yeterli gelmezse diye çok korkuyorum yani kuzum aşırı sitreste yim.

İstatistiklerime göre kesin sonuç. Ama bi perşembeye de fırsat vermek istiyorum. Kimisinde hemen gözüken kimisinde 2 gün sonra görünüyo. Moral bozmuyoruz 🙏
O zaman yarını da pas mı geçelim. Çok korkuyorum ya diğer aylarda erkenden başlardım bana mısın demezdi negatifler bu ay ayrı bir gerginim

İki kürtajdan sonra acaba sorun mu oldu diyorum 9 aydır hamile kalamadım inşallah nasip olur tekrardan. İğneden de ya yeterli gelmezse diye çok korkuyorum yani kuzum aşırı sitreste yim.
İğnenin dozunu doktor vücut kütle indeksine göre veriyor kuzum. Aynı şeyleri yaşayıp iğneyle doğuran 5 tanıdığımı sayabilirim sana. Hatta bunlardan bi tanesi 3 kayıp yaşadı 4.yü doğurdu. Corasprine başla 100mg günde 1 tane kan sulandırıcı bu. Hiç bir zararı yok ben 8 aydır neredeyse kullanıyorum

Geçen hafta potansiyel olan 2 tane yumurta vardı onlarda sönmüş dedi artık umutsuzca adet bekliycem ama işin garip tarafı ben dün yumurtlama akıntısı gördüm acaba neden
Balım ben bunların mantığını pek anlamıyorum ki ama bir şey diyim mi bu ay nasıl olsa yumurtlamayacağım diyip beklentisiz spontane ilişkiden belki de hamile kalacaksın. (İnşallah)

O zaman yarını da pas mı geçelim. Çok korkuyorum ya diğer aylarda erkenden başlardım bana mısın demezdi negatifler bu ay ayrı bir gerginim
O zaman perşembe diyelim kuzu. Bekleyelim 1 gün daha. Çok şartladın kendini yapma bunu. Aylar bi yere kaçmadı. Olursa bizim olmazsa sağlık olsun.

Balım ben bunların mantığını pek anlamıyorum ki ama bir şey diyim mi bu ay nasıl olsa yumurtlamayacağım diyip beklentisiz spontane ilişkiden belki de hamile kalacaksın. (İnşallah)
Vallaha bende anlamıyorum İnşallah senin dediğin gibi olur ama umudum yok inşallah mucize olur ne diyim🥺

Hahah alemsin ya 😁 benim 10 gunum var denk geldi geldi artik doktorun da icine mi dogdu nedir daha sık degerlendirin dedi bana. Yumurtalarimi gelistiriyorum pekistiriyorum dolleyecek malzeme olmayinca onlar napsin gariplerim. Soganda iki kere ictim ucuncuyu bugun aksam icicem suanlik birsey yok bakalim akintimi artirdi birazcik sadece. 3 gunden sonra etkisini gorecegimi dusunuyorum 1 haftadan sonra belirgin etkisi olur hatta bence.

Birde annemle konusuyorduk ilk hamileliginde hoplaya ziplaya dogum yapmis gunum gecmese hamile oldugumu bile anlamazdim dedi belirti arayan hamis adaylarina boyle ornekler duyurulur.
H hawaii Z zesamu93
Oylemı dıyosun. İnslalah öyle olur bendede kuzum cunku belırtı olmayınca hemen fosss diye sönüyorum bu ay da olmayacak diye bu ay belirti aramayacağım

O zaman perşembe diyelim kuzu. Bekleyelim 1 gün daha. Çok şartladın kendini yapma bunu. Aylar bi yere kaçmadı. Olursa bizim olmazsa sağlık olsun.
Öyle balım amann bakma sen bana öyle gelip gidiyorlar anlık ruh halim değişiyor işte. Bilemedim ya her türlü zaten yarından sonra da teste devam edeceğim sonuçta yapayım gitsin. Ama buraya attığımda kör olabilirsiniz şimdiden diyeyim😅

X