Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim düzenli olduğu için yumurtlamayı değerlendirsem bile tutmadığından tam olmam gereken zamanda oluyordum regli. 😅 Daha altı gün var varsa bile şimdiden çıkmaz diye düşünüyorum
Senin zamanlamanda olsam 2 testi harcamıştım bile 🤣🤣 negatifler bizi üzemez 😍 bide senin adetin 26sı 🤣🤣🤣 yrnı bilmem ama çarşamba varsa çıkar kuzu ve çıkacak inşallah 😍🥰🙏

Senin zamanlamanda olsam 2 testi harcamıştım bile 🤣🤣 negatifler bizi üzemez 😍 bide senin adetin 26sı 🤣🤣🤣 yrnı bilmem ama çarşamba varsa çıkar kuzu ve çıkacak inşallah 😍🥰🙏
Takvim senden daha mı iyi bilecek kuzu sen öyle diyorsan öyledir. ama sorun şu daha ovü üzerinden 8 gün geçti yani batın pek bir önemi yok önemli olan ovülasyonun üzerinden kaç gün geçtiği😅

Daha erken zaten kuzu aslında bekleyebilsek en erken ovü üzerinden bir on bir gün geçmesi lazım da işte bekleyemiyoruz

Aynen canım bişi varsa hemen öğrenip umutlanmak istemiyoruz ama işte insan negatif görünce de üzülüyor. Rabbim hayırlsı ne zamansa o zaman nasip etsin inşallah🙏

Takvim senden daha mı iyi bilecek kuzu sen öyle diyorsan öyledir. ama sorun şu daha ovü üzerinden 8 gün geçti yani batın pek bir önemi yok önemli olan ovülasyonun üzerinden kaç gün geçtiği😅
Bu konuda çeşitli söylentiler var 😂😂 burdan gebe çıkan hatunları incelediğimde yumurtlamayı 1 sayınca 11-12-13. Günleri öğrenenler çoğunlukta. Bilimsel makale yazdıracaksınız bana sonunda 😂😂 günler geçmek bilmiyor ve sanki ocak ayı 6 ay sürmedi mi 😅

Bu konuda çeşitli söylentiler var 😂😂 burdan gebe çıkan hatunları incelediğimde yumurtlamayı 1 sayınca 11-12-13. Günleri öğrenenler çoğunlukta. Bilimsel makale yazdıracaksınız bana sonunda 😂😂 günler geçmek bilmiyor ve sanki ocak ayı 6 ay sürmedi mi 😅
Yumurtlama mı çatlama mı 😅 benim şimdi yumurtlama 13 ocaktı pik olan gün. Eğer öyleyse daha 10. Günüm😂

Bu ay çok garipti kuzum ovu testi yaptım , onda çatlama 13ü gösterdi.ovu testi de bi garipti tam pik değil gibi ama sonrasında akıntılar geldi yumurtluyor gibi. Takvim bu şekilde. Ateş ölçüyorum ondan da hiç bişi anlamadım. Umudum yok bu ay olmadı öyle hissediyorum:)
IMG_3647.jpeg

Yumurtlama mı çatlama mı 😅 senin şimdi yumurtlama 13 ocaktı pik olan gün. Eğer öyleyse daha 10. Günüm😂
Sen benim tez konum olacaksın 😂😂😂 benim hesaplamama göre 10. Gündesin en erken çıkacak tarih yarın. Ama şöyle bişi de var yumurtanın çatlaması içeride döllenme için harcanan zamanı da göz önüne alırsak. Perşembe kesin sonuç.

Bu ay çok garipti kuzum ovu testi yaptım , onda çatlama 13ü gösterdi.ovu testi de bi garipti tam pik değil gibi ama sonrasında akıntılar geldi yumurtluyor gibi. Takvim bu şekilde. Ateş ölçüyorum ondan da hiç bişi anlamadım. Umudum yok bu ay olmadı öyle hissediyorum:)Eki Görüntüle 3374221
Bu işler hiç belli olmuyor canım ummadığın anda geliyor güzel haberler🤗

Sen benim tez konum olacaksın 😂😂😂 benim hesaplamama göre 10. Gündesin en erken çıkacak tarih yarın. Ama şöyle bişi de var yumurtanın çatlaması içeride döllenme için harcanan zamanı da göz önüne alırsak. Perşembe kesin sonuç.
Çarşambayı zor bekliyorum kuzu valla yapayım ,çarşamba çıksa da çıkmasa da cuma yapacağım ikinci testi 😂 valla çok umutlandım bu ay diğer aylar gibi ama bakalım yine hüsran olmaz inşallah🙈

Çarşambayı zor bekliyorum kuzu valla yapayım ,çarşamba çıksa da çıkmasa da cuma yapacağım ikinci testi 😂 valla çok umutlandım bu ay diğer aylar gibi ama bakalım yine hüsran olmaz inşallah🙈
Allahın izniyle hayırlısıysa inşallah olsun kuzum 🙏 amannn olmasa da burdayız biz birbirimize destek olmaya. Yeni yeni kürler buluruz nolcak 😍🥰

İnternette döllenme sonrası 6. Gün yerleşmenin başladığı 12. Günde tamamlandığı söyleniyor işte döllenme için önce çatlama olması gerekmiyor mu benim beyin error verdi😂

İnternette döllenme sonrası 6. Gün yerleşmenin başladığı 12. Günde tamamlandığı söyleniyor işte döllenme için önce çatlama olması gerekmiyor mu benim beyin error verdi😂
İnterneti boşver sen oraya baktığında testi bilmem nesinin nikahında yap diyo 😅😅 tüp yapan bi arkadaşım embriyo yerleştikten 6. Günü testte pozitifi gördü

X