Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemiyorum canim hatta ilk muayeneye gittigimde smear testini unuttum soylemeyi birdahaki sefere yapabiliriz suan enfeksiyon mantar yok smear gerek gorseydim alirdim suphelenecegim semptomlar yok dedi baya tecrubeli bi adam aslinda da iste. Yasadigim sehirde cogu kisinin tedavisini yapan bir hekim.
Ee tamam o zaman kafan rahat olsun. Biz işte hep sanki bişeyler eksikmiş gibi düşünüyoruz. Adamlar senelerdir bu işin içinde de işte güvensizlik hep 😀

Yine ben sizlere şeyi soracağım kızlar,çatlama sonrası değerlendirmenin mantığını biliyor musunuz çatlama sonrası 24 saate kadar tamam ama sonrası neden önemli bileniniz var mı

Valla bende yeni başladım omega 3 folik asit birkaç takviyenin daha olduğu bir vitamin aldım. Regenesis diye. Herkes fazlaca övmüş. Bugün başladım
Hadi hayırlısı olsun canım ben folik asite 7 Aralıkta başladım beslenmeme de dikkat etmeye çalışıyorum. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız🤗🙏

Ee tamam o zaman kafan rahat olsun. Biz işte hep sanki bişeyler eksikmiş gibi düşünüyoruz. Adamlar senelerdir bu işin içinde de işte güvensizlik hep 😀
Yani bana oyle demisti bazi seyleri de suphe yoksa yapmiyormus birbiriyle baglantili seyler varmis gerek gorse yaparmis falan falan iste.

Merhaba kızlar ben silik çizgi görüyorum ama belki de görmek istediğim içindir çizgiyi gören var mı?

Eklentiler

• IMG-20240115-WA0024.jpg
    IMG-20240115-WA0024.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 47
BurcuYengec BurcuYengec @Lila_22 @BernaBegum Kızlar benim regl ağrısına benzer ağrılar yine geldi :110: Böyle normal mi bu ya. Gitti şimdi de anlamadım.
Normal canım benimde öyle bir sağ kasığım ağrıyo bi sol kasığım ağrıyo arada bir aynı adet ağrısı gibi ama kızıma hamileyken sadece sol kasığım ağrımıştı oğluma hamileyken hep sağ kasığım ağrıdı şimdi ikiside ağrıyo 🤭 bide ikiz olmuyomuymuş
Kızlar şimdi kan vermeye gidemicem yarın sabah ilk idrarla testi yenileyelim burda bakalım ne çıkacak 😂

Beni sabah burada bekleyin😂
Gözümüz kulağımız sende kuzum sabah erkenden bakıcam buraya 🥰

Normal canım benimde öyle bir sağ kasığım ağrıyo bi sol kasığım ağrıyo arada bir aynı adet ağrısı gibi ama kızıma hamileyken sadece sol kasığım ağrımıştı oğluma hamileyken hep sağ kasığım ağrıdı şimdi ikiside ağrıyo bide ikiz olmuyomuymuş

Gözümüz kulağımız sende kuzum sabah erkenden bakıcam buraya
İkiz mi 🤭 Ayyyy ya ben eriyorum böyle kız ikizin olsa ısırırım dayanamam gibi. 🥰

hfjsdh aman aman çocuğum yerinde dursun zamk gibi tutunsun sağlıkla büyüsün evrene yanlış enerji vermeyeyim 😂
Ay evet ya aman diyin bende bu ara evrene msj olayına çok taktım bazen söylediklerimize hiç dikkat etmiyoruz kuzu ya birebi yaşadıktan sonra emin oldum güzel msjlar verelim güzel olsun

X