Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa ben de bırakayım diyorum ama stresten daha çok arttırdım😓
Valla ben kendimden çok endişe ediyordum bırakamam mutlaka içerim diye. Ha tamam çok olmadı bugün 2. Günüm ama inan çok zor olmuyor. Benim şansım belki de eşimin de içmemesi. Böylece aklıma gelse bile ona haksızlık yapmamak için içmiyorum. İnşallah devamı da gelir. Zaten hamilelik olursa illaki bırakmak zorunda kalacağız. O yüzden denemekte fayda var bence

Zaten deliye dönüyorum delirtme beni popo falan diye 🥰
17053342819356528517301179726491.jpg

Şuradan bir ısırık alabilirsiniz ozaman 😂😂

İlk idrarla değil. 2 kez yumurtladım bu ay ve en son yumurtlamama göre bugün bat günü. Kaset test. Normalde regl 9 gün gecikti. Sizce bir şey var mı? Cuma sabah ilk idrarla tekrar yapıcam yoksa artık hastane yolu görünür bana.

Eklentiler

• IMG_20240115_190552.jpg
    IMG_20240115_190552.jpg
    220,7 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar ben hamileyimmmm. Ilk deneyimimiz çok ṣaṣırdım. Erken gebelik testi yaptım pozitif ama çoook açıktı. Sonra kan aldırdım ve sonuç 3 haftalık hamileyim 🥲😍
Çok şanslısın cidden Allah kucağına almayı nasip etsin. Nelere dikkat ettin ve belirtiler nelerdi 🙏🙏🙏

Valla ben kendimden çok endişe ediyordum bırakamam mutlaka içerim diye. Ha tamam çok olmadı bugün 2. Günüm ama inan çok zor olmuyor. Benim şansım belki de eşimin de içmemesi. Böylece aklıma gelse bile ona haksızlık yapmamak için içmiyorum. İnşallah devamı da gelir. Zaten hamilelik olursa illaki bırakmak zorunda kalacağız. O yüzden denemekte fayda var bence
Kesinlikle öyle balım valla iyi olur inşallah ben de şu geçsin bu geçsin bırakacağım derken tiryakilerle aşık atmaya başladım

Kesinlikle öyle balım valla iyi olur inşallah ben de şu geçsin bu geçsin bırakacağım derken tiryakilerle aşık atmaya başladım
Ya canımcım inanır mısın ben ne zaman sigarayı azaltcam desem daha fazla içtim. Bence direk kesmek lazım azaltmakla olacak şey değil. Valla bebiş istiyorsak herşeyden ödün vermeye şimdiden başlamamız lazım 🥰

İlk idrarla değil. 2 kez yumurtladım bu ay ve en son yumurtlamama göre bugün bat günü. Kaset test. Normalde regl 9 gün gecikti. Sizce bir şey var mı? Cuma sabah ilk idrarla tekrar yapıcam yoksa artık hastane yolu görünür bana.
Canım çok hafif gölge gördüm ben kaç dakikada çektin fotiyi

Kızlar size ben erken gebelik belirtelirmi yazayım daha adet olmama 5 gün var ama hamileliğim kesinleṣti.
-erken gebelik testi yaptırdım çok açık bir pozitif çıktı.
Benim belirtilerim ne mi oldu :
-bel ve sırt ağrısı. Belim gerçekten baya ağrıyor.
-memelerim aṣırı hasas
-karın ağrısı aynı adet olucakmıṣım gibi.
-akıntılarım normal bu arada

Ya canımcım inanır mısın ben ne zaman sigarayı azaltcam desem daha fazla içtim. Bence direk kesmek lazım azaltmakla olacak şey değil. Valla bebiş istiyorsak herşeyden ödün vermeye şimdiden başlamamız lazım 🥰
Kesinlikle öyle canım ben de inşallah bırakırım bir kerede

Ay kızlar size bişey sorucam 28 i pikti 30 da çatladı yumurta ve kasik ağrısı göğüs hassasiyeti vardı yumurtlama dan beri o yüzden acaba mi demiştim iki kez test yapıp atmıştım çok çok hayali birşeyler var gibiydi 10 Ocak ta da adet olmuştum çatlamaya göre erken olmuştu ama farklı birşeyler var gibi 5 gün süren adet 3 gün sürdü hiç pıhtı gelmedi ve göğüs hassasiyeti hâlâ var bugün de Pembe kahve gibi lekelenme oldu yine aklımda deli sorular var 😂sizce ne olabilir

X