Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-15-12-14-41-227_com.android.chrome.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2024-01-15-12-13-59-415_com.android.chrome.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 28
V Vavelya09 valla canım sorun görünmüyor gibi bu testlerde. Ay hadi hormonlarda aynı şekilde çıksın
Insallah kuzum eger sikinti cikmazsa sperm testi yaptircaz ne kadar perhiz veriyorlar acaba bizim son iliski 31 aralikta oldu cunku coook uzun zaman gecti ustunden sikinti olur mu bilmem onu da sorayim gittigimde

gunlerdir bu tobikin yazışmalarını okuyorum kimisi hamile kimisi haldn bekliyor bende buraya katılmak istiyorum -benim bi oğlum var 4 yaşında 1 yıldır bizde deniyoruz sadece korunmuyorduk fazla üstelenmedim ama olsun dedim ama baktım ki bayadır olmuyor doktora gitim tahim filmi çektirdim tüpler açık dedi eşimde test verdi onunda normaldı iyi yani ama benim adet düzensizliğim var 2 ayda bir 50 günde 37 günde çok değişiyor adet görmem bide polikistiğim var iki yumurtamda bide aşırı yumurta tembelliğim var doktor ocak 6 da ilaç yazdı bana yumurtan büyüsün diye geçen cuma gittim 14 mm olmuş dedi bi tane tek büyümüştü pazar ilişki plsun dedi ayın 21 kadar 25 te kontürüle gel dedi ama yumurtam büyümüşse bu günlerde çatlama olacaksa bende hiç bid belirti yok akıntı hiç yok bende kasık ağrımalar falan burdaki bayanlar yumurtalama olduğunu anlıyabiliryor ama ben anlıyamıyorum acaba o yumurtam da çatlamadı mı yada daha fazla büyümedi mi banada yardımcı olursanız çok sevinrm

Haklısın canım insan ne yapacağını şaşırıyo olmadı mı acaba şunu yapmadım ondan mı diyoruz kendimiz bi kılıf uyduruyoruz soguk zamanını bekliyo herşey de biz bian önce olsun istiyoruz hayırlısı bakalım daha bu ay başladım bende ama düzenli bi deneme de olmadı ilk hamileliğimde de gün aşırı bi birliktelik yaşamadan olmuştu inşallah çok bekletmezler gelirler hemen hepimizin bebekleri siz ne zamandır düşünüyorsunuz ilk gebelik mi olacak

Kuzum benide ekler misin ?

Sat 30 Aralık Bat 23 ocak

Canım benim yedi ay önce gebeliğim sonlandırıldı. Tekrar istiyoruz bakalım nasibimizde varsa sağlıkla hayırla gelsin yavrularımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…