Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim sabah erken gittim nerdeyse hic sira beklemedim doktor geldikten 10 dk sonra odadaydim eve geldimde oglen 2 veya 3 gibi cikar sonuclar dediler bende tekrar giderim gostermeye.
Çok iyi kuzum her hastane aynı olmuyor aynı hastanedeki dr lar bile farklı tutum sergileyebiliyor iyisine denk gelmişsin ne güzel

Teşekkür ederım kuzum

Çok iyi kuzum her hastane aynı olmuyor aynı hastanedeki dr lar bile farklı tutum sergileyebiliyor iyisine denk gelmişsin ne güzel
Evet bu ilk doktorumdu zaten ikinci gittigimde onu bulamadigim icin baska doktora girmek zorunda kalmistim niye geldin ki sen zaten 1 sene dene oyle gel diye kovmaktan beter etmisti

İnşallah tertemiz çıkar kuzum

Evet bu ilk doktorumdu zaten ikinci gittigimde onu bulamadigim icin baska doktora girmek zorunda kalmistim niye geldin ki sen zaten 1 sene dene oyle gel diye kovmaktan beter etmisti
Aynen ya rabbim her alanda her adımda iyi insanlar çıkarsın karşımıza üslup çok önemli halden anlaması lazım dr ların da

Canım ben kuzuma 51 ile hamile kaldım doğuma 78ile girdim sonra diyet yaptım 1 sene uğraştım 55 kiloya kadar indim şimdi tekrar 5 kılomu alıp 60 a çıktım kesınlıkle dıyetısyene git sana cok faydası olur ben iyiki gitmişim diyorum

@burcuyengeç yanlış yazmışım 61 le hamıle kalmıstım

Kizlar bazi sonuclar cikmis ama hormon ogleden sonra cikar onlar cikmamis cikanlari size atiyorum hic birsey anlamadim H hawaii Y Yaseminnn35 uniq12

Eklentiler

• Screenshot_20240115_120948_Chrome.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20240115_120936_Chrome.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 47
İnşallah bende bu ay hamile kalırım Kızlar 4 aydır bebek çalışması yapıyoruz ovulasyon zamanlarımızı bu ayda değerlendirdik adetime 8 gün var kahverengi ip gibi uzayan bir akıntım oldu dün hafiften bir kasik ağrım vardı bugünde baya bir belim agriyo bu yerleşme ile ilgili bir akıntı mi yoksa yumurtlama akıntısı mi sizce bu tarz bişey yaşayan oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…