Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çanım inşallah bakalım ama benim anlamadığım çatlama dün oldu dedim test yaptım o da bugün dolu yarın boş sonra tekrar dolu dedi çatladıktan sonra da şans var mı
Var tabi olmaz mı çatlamadan sonraki 3-4 günü boş geçmeyin diyolarr

Çanım inşallah bakalım ama benim anlamadığım çatlama dün oldu dedim test yaptım o da bugün dolu yarın boş sonra tekrar dolu dedi çatladıktan sonra da şans var mı
Hatta sana bir yerden bir bilgi duymuştum onu söyliyim 3 gün full sabah 5 gibi uyanıp değerlendirilirse spermlerin en canlı olduğu zaman dilimleriymiş değerlendirme sonrası her gün mutlaka muz ve avakado ye spermin tutunması için 8 gün falan ye

Muzla avokadayı her gün yiyorum canım devam ederim yemeye ama sabah çok zor hayatta uyanmaz benimki

Canım avokadoyu zeytinyağıyla karıştırıp her gün yiyorum ama kıtır kıtırken, geçen almıştım yumuşaktı ezik gibiydi yiyemedim normalde olması gerekn o muymuş

V Vavelya09 kuzu sen naptın bu ay gidecek miydin dra
Gunaydin sabah devlet hast. gittim bile bebis kan verdim ogleden sonra sonuclar icin tekrar gelecegim. Muayene etmedi su asamada daha once etmisti zaten. Duruma gore esinden de sperm testi isteyebilirim bi hormonlarina bakalim once dedi. 31 yasinin uzerindeysen ve 1 yildir olmadiysa yuzde 40 sende yuzde 40 esinde sikinti olabilir yuzde 10 her ikinizde birden olabilir dedi. Oyle iste canim. Kalan yuzde 10luk pay deneme surecine devam etmek herhalde

ben hemen regl bitince yapıp harcamıyorum ama herkesin bünyesi farklı. Regl sonrası yumurtlayan da oluyor ben 2 3 gün sonra başlıyorum piki yakalıyorum düzenli gidio benim o yüzden siz ilk deneyecekseniz adet biter bitmez başlamanız daha faydalı olur vucudunuzu tanımanız açısından

kuzum ben hem erken gebelik hem ovulasyon testi olanlardan alıyorum freely nin. Erken gebelik olan mor kapaklı, ovulasyon olan pembe kapaklı. mavi olan bana hiç denk gelmedi ama ben pembe kapaklıdan memnunum. Çok net çıkarıo çizgileri

Kızlar ovulasyon testi falan hiç yapmadım ben, ne olduğunu da bilmiyordum açıkçası burdan öğrendim . Ben evlenir evlenmez hamile kaldım ,4 yaşına girecek çocuğum, inşallah bunda da sıkıntısız bir şekilde hamile kalırım. Biraz fazla mı stres yapıyorsunuz acaba biraz akışına bıraksanız daha doğru değil mi? bilemedim...

kızlar günaydın nasıl keyifleriniz? Ben regli bitirdim bile nerdeyse bugün 5.günüm yeni bi dönem başlıyor. Size birşey soracağım. Benim yaklaşık 1 1,5 aydır sağ kasığım yumurtluyor gibi ağrıyor. Regl olunca geçer dedim ama o dolgunluk sanki geçmedi hala. Kist vs gibi problemlerim hiç olmadı kontrollerde çıkmamıştı. Yumurtlamam da düzgün ilerliyor piki görüyorum ve çatlamada oluyor
. Bu dolgun sağ kasık ağrısı neden olur? Elimi bastırınca sanki böyle apandisit ağrısı gibi yangı şeklinde birşey oluyor. Normal midir kızlar?

benim agrılı olur ama bukadar erken belirtim olmuyodu sanki bikaç gün öncesinden olcagımı anlıyorum bikaç güne kadar bendede acayip akıntı vardı tık diye kesildi dünden beri anlamadım
Benim de öyle oldu geçen ay ama adet oldum bazen vücudumuz bizi kandırıyor gerçekten mesele hiç göğüs ağrısı çekmedim bu yaşa kadar korunmayı bırakalı her ay göğüs ağrım oluyor mesela adete sekiz gün var su an da şiddetli ağrım var göğüslerde sızı uçları kanacaklardı kırmızı olmuş ama hiç inanmıyorum geçen ay hiç gecikmeyen regl sırf ben inanamayıp diye iki gün gecikti beynimizin oyunu oluyor çoğu zaman

Ay iyi gelmezmi mis gibi uyumuşum sen çalıştığın için vücut belli bir saate alışık o yüzden öyledir canım sen yinede her fırsatta dinlenmeye bak
Canım avokadoyu zeytinyağıyla karıştırıp her gün yiyorum ama kıtır kıtırken, geçen almıştım yumuşaktı ezik gibiydi yiyemedim normalde olması gerekn o muymuş
Evet kuşum avakodayu marketlerden ezik almayın genelde çürümüş oluyor hiçbir vitamin değeri olmuyor sert alın kendiniz olgunlaştırıp tüketin en az 2_3 güne olgunlaşıyor bir poşete yanına muz yada elma koyup güneş görmeyen bi dolaba koyarsan hallolur hem çok lezzetli oluyor senin hastane işin halloldu sanırım hadi bakalım güzel değerlendirin gerisi zaten takdiri ilahi

Ay iyi oldu gittiğin. Saat kaçta çıkacak acaba sonuçların? Muayeneden ziyade zaten hormonlar sanki daha önemli gibi geliyor bana biz yaşlar için.

Stres büyük etken ama canım malesef biraz mahalle baskısı gibi bir şey oluyor ne kadar takmayalım desek de elimizde olmuyor. Yaş evlilik yılı gibi meselelerde etken işte. Bir kere bıraksak akışına olacak gibi de işte nasip

Valla canım ben alır almaz kesip yiyorum öyle bekletemiyorum bir şekilde onun da vitamini illaki gidiyordur vücuda. Aynen dr üç gün önemli dedi bir dolu bir boş ilerleyin dedi bakalım nasipten öte köy yok. Ben bunca zamandır çatlamayı görüp bırakıyordum. Şimdi en azından çatlama sonrasının da önemi olduğunu anladım. Belki şansımızı arttırır. Beslenmeye falan da dikkat ederek ilerledik bakalım

Bize de haber ver canım. Kendini de sıkıntıya sokma imkansız diye bir şey yok bu ay beslenmene dinlenmene dikkat et hem fiziksel hem ruhsal olarak dinlenmeye çalış inşallah güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…