Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar eczaneden aldım şimdi hiç duymadım bunu

Eklentiler

• IMG_20240115_110246.jpg
    149,9 KB · Görüntüleme: 37
Eşim evden çıksın almaya gidicem
Kız benim evde bir sürü gebelik testi var sana göndereyim kaset testleri valla ben de eşime aldırıp durmuştum geçen aylarda eczanede az burda artık utanıyorduk en iyisi internetten sipariş vermek ben de şu an üç adet prodoctor erken gebelik testi var. Anammm şu an farkettim ben predictor early 6 gün öncesine kadar olanlardan sipariş etmiştim yanlış göndermişler. Predictor yerine prodoctor göndermişler. Geri de gönderemem kaldım öyle iyi mi

Camım çatlaman bugün olmuş galiba peki test dışında kendin birşeyler hissettinmi ağrı akıntı falan. Bende yarın gidicem doktora

Ya benim sipariş ettiğime bakın bir de gönderdiklerine bu prodoctor kaç güne kadar çıkarıyor biliyor musunuz

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-15-11-04-49-197_trendyol.com.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 17053059447538971219735322503067.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 35
Camım çatlaman bugün olmuş galiba peki test dışında kendin birşeyler hissettinmi ağrı akıntı falan. Bende yarın gidicem doktora
Dün test yapmıştım canım 15.00-19.90 arası çatladı galiba akşam yatarken kasığımda ağrı hissetmiştim akıntı da sanki uzayan bir akıntı ama biraz daha koyulaşmış gibi. Dr baktı yumurta göremedi. Dün bir ağrı falan hissettin mi dedi evet test yaptım akşam çatlamış görünüyordu dedim. O da evet çatlamış bugün ve çarşamba değerlendirin dedi işte

Arkadaşlar selamlar liste güncellemelerini yapıyordum kendi sayfasından regl olduğunu ya da hamile olduğunu gördüğüm mesajını bulduklarımı güncelledim. Sizler ne durumdasınız umarım her şey yolundadır.

Hayırlısı olsun kuzum hakkınızda inşallah Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin

Kızlar eczaneden aldım şimdi hiç duymadım bunu
Bende ilk defa görüyorum ama yap bakalım zaten 4 günün kaldı bugün itibariyle ay inşallah olmazsında bebiş vardır yaa
Ya benim sipariş ettiğime bakın bir de gönderdiklerine bu prodoctor kaç güne kadar çıkarıyor biliyor musunuz
Yanlış yollamışlar resmen dolandırıcılık bu bence şikayet etmelisin .. ama prodoktorda iyi canım ben oğluma onla öğrenmiştim

Anladım canım bende şimdilik ağrıda yok akıntıda bakalım. Yokya test kullanmıyorum zaten doktora gidicem diye hiç o strese girmek istemedim açıkcası
Yumurta akı uzayan akıntı varsa ben onu gördükten sonra üçüncü gün pik görmüştüm canım. Yarın git bakalım inşallah güzel haberler verir bizi de habersiz bırakma olur mu

Kuzum prodoctorda iyi merak etme o da baya erken gösteriyor
İyi bari ya bakalım benim uygulama dün ovü diye gösteriyor benim de zaten çatlama dün olmuştu. Belki on gün sonra test yaparım. Nasıl olsa üç tane var prodoctor erken gebelik testinden. Yapar yapar dururum artık

Yumurta akı uzayan akıntı varsa ben onu gördükten sonra üçüncü gün pik görmüştüm canım. Yarın git bakalım inşallah güzel haberler verir bizi de habersiz bırakma olur mu
Ay inşallah yolundadır herşey. Ben uzayan akıntıyı gördüğüm zaman çatlama gerşekleşmiş oluyor ultrasonla teyid ettim

Ayyy en heyecanlı günler geliyor desene. Yap kız buraya at yapar yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…