Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çörek otu için demedim incir ve havuc için dediğinizi diyorum yanlış anladık galiba birbrimizi incir havuc tarifinin sahibi ibrahim saraçoğlu siz de alıntılamışsınız ya incir havuc kürünü o 21 gün olacak bir hafta ara eğer adet olunursa ikinci bi 21 gün daha yapılıp bırakılacak

lilyrosey sat 25 aralık - bat ise dört uygulamaya göre bitinde yarını gösteriyor yani 15 ocak, birinde cumayı gösteriyor yani 20 ocak, ikisinde ise perşembeyi gösteriyor yani 19 ocak

Merhaba arkadaşlar bende ikinci bebegim olsun istiyorum daha bu ay başladık denemelere. Kaç günde bir ilişkiye giriyosunuz acaba bizim çok sık olmuyo bu ay yumurtlama günlerini de kaçırdım. bide bişey soracağım ilişkiden sonra hemen ayağa kalkıyo musunuz. kalkmak tuvalete gitmek gebelige engel olur mu

Merhaba hoşgeldin aramıza valla gebelik gerçekten nasip işi,tek seferdeki ilişkiden de hamile kalınabiliyor yumurtlama zamanı girilenden gebe kalınmadığı da oluyor. Genelde dr lar regl biter bitmez gün aşırı diyor sağlıklı sperm üç güne kadar içerde kalabildiği için sperm yumurta karşılaşmasının daha mümkün olduğu söyleniyor. Bir de ilişki sonrası en az bir 15-20 dk kalkmamak iyi diyen de var kalkıp tuvalete gitsen bir şey olmaz diyen de

Ay olur mu bırakır mıyım hiç kuşum burdaydım aslında ama sürekli uyukladığımdan görünememişimdir nasılsınız neler yapıyorsunuz
Ah hamişlik işte uyutuyor insanı bizde bildiğin gibiyiz sadece seni göremeyince merak ettim kuzum

Gunaydın canım bende erkencıyım bugün

Sevgili kocamla haftasonu kaçamakları valla hiç oturamadım adeta her yere saldırdım
Ooooooooo çifte kumrular kaçamakta
Bu ay nedense daha çok içime siniyo biraz fazla kilom var ya. İstiyodum ama çok içime sinmiyodu. Şimdi daha kafam rahat en azından diyorum bi 5kilo daha veririm. Yok ya şubat bizim ayımız hadi inşallah
Kuzum ya şuan kaç kilosun merak ettim benimde çok kilom var malesef 80 im şuan zaten doğumdan sonra verememiştim kilolarımı zaten yine hamile kaldım inşallah bu doğumdan sonra verebilirim

Böyle bişey olduğunu sanmıyorum. Bir doktor vardı kağan Kocatepe onun videolarında dinlemiştim, böyle bişeyin olmadığını, sperm hücrelerinin çok hızlı hareket ettiğini ayagga kalksak da bunun hamileliğe engel olmayacağını söylüyordu. Aman hemen niye kalkıyorsunuz onu da anlamıyorum yatın işte, yani gebelik olsun diye değil keyfine yatın

89um kuzuu bi 10 kilo fazlam var verebildiğim kadar direniyorum spor diyet uğraşıyorum. Benim bi arkadaşım 24 haftalık gebe sadece 1.8kilo aldı idolüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…