Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
He aynen bak muzu demeyi unutmuşum sayende ben de güzel besleniyorum diyor avokadoyu sevmedi yoksa onu da isteyecek ama var ya batacağız bu gidişle kuruyemişe meyveye balığa, bu ovü ve gebelik testlerine para vermekten
Ben her gün muz yiyorum eşime diyorum ki beni maymunla karşı karşıya getirsen kavga ederiz o derece

S kaç gun uygulayacam kuzum bide çörek otu kürü hakkındada Bilgin varmı
Aşkım 21 gün bu bir hafta ara gebelik oluşmadıysa bi 21 gün daha adetin 2.-3. Günü gibi başladım ben. Çörek otu 10ar çay kaşığı öğütülmüşü de olur kendi de 10ae çay kaşığı tarçın üstüne de göz kararı bal ama hepsini bir yapma karaciğeri bpzar bide bitkisel ürünlerde fazla yaptın mı karışık yaptın mı sıkıntı

Ben bunu reglin ikinci günü başlayıp yumurtlamaya kadar 4-5 gün yaptım

ArasaNillGerek yetiş bacım ben adetin 2. Günündeyim hem çöreği hem havuçlu kürü yaptım kaç gün yiyip içecektim bunları. Ovulasyon yapmıyorum bu arada
Bacım hepsini bi arada yapma bide zararı olur allah kprusun karaciğeri bozar bide. Ben çörekotu yapmadım bu ay sadece havuc incirden başladım. Yumurta kalitesiz byüüyünce ovü testi napsın bacım. Önemli olan kaliteli yumurta büyütüp çatlatmak

Ben her gün muz yiyorum eşime diyorum ki beni maymunla karşı karşıya getirsen kavga ederiz o derece
Valla ben de kuzu muzla başladım avokadoyu da ekledim kuruyemişler soğanlar sarmısaklar derken yumurtalar ben gideceğim diye kavgaya tutuşuyorlar sonra da olmuyor herhalde yahu yol verin bir yumurta ablanıza da biri çıksın bitirsin bu işi

Benim de çok düzenli aslında canım ama deneyeyim öyle dedim geçen ayki denememden sonuç alamadım inşallah bu ay olur hepimizin ya
İnsallah bu ay tek tek hamis oluruz ve surecı beraber yürütürüz tatlı heyecanlı beraber yaşarız ilk poztıf görünce kan vermeye koşarız hemen ben dayanamam ya kan vermeye koşarım ya test yaparak koyulasma takıbı yaparım

Ahahahaha alemsin ben avakado sevemedimmm nasıl yiyorsunuz onu

Tamam hayatım teşekkür ederim

Saraçoğlu 21 gün vermiş kuzun sen fayda gördün mü 4-5 gün yapınca
Valla ben buraya testleri attım var gibi yarın tekrar yapıcam regle 4 kaldı. Saraçoğlunu bilmiyorum ben şey düşündüm eğer yumurtlama sonrası tutunmaya çalışırken yaparsam riske atmış olur muyum diye ondan bıraktım çörekotu nun fazlası düşük yaptırıyor ya

İnşallah canım benim ya

Ay inşallah benim gerek kalmaz ya valla içim dışıma çıkacak midem bulanacak sonra gebelik belirtisi diyip iyice heveslenecem
Ben 10 kaşık değilde her gün taze yapıyorum 1 kaşık 1 kaşık balıda bir tik daha fazla koyuyorum anca öyle yiyebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…