Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tmm bebiş ben inciri şimdi getirden alayım birazdan yapayım yrn başlayım içmeye

Gorecegiz artik kuzucum yarin bu sekilde cok utaniyor insan ama yapacak birsey yok

Evet canim o da var ben esim gidecek degerlendiremeyecegim diye uzuluyordum ama belki diyecek ki bunlari bunlari kullan bu ay degerlendirme.

Kız havuç çörek otu soğan incir yemediğimiz halt kalmadı bişiler değişebilir ArasaNillGerek
Hahaha o yüzden dedim ekstra bişey yapmadıkça değişmez ama yazayım herkes okusun bu kürlerin oranlarını kafasına göre arttıran veya hepsini bir yapıyım da kombo olsun diyen olursa karaciğer değeelerini bozarlar ast alt kanda uçuşa geçerse o zaman bütün sistem bozulur

Iste buyuk ama kalitesizmiydi acaba.
Kalitesiz olan bu kadar büyümüyo dedi ama dr diğer yumurtam 19 mm di o ay. Bide ailede erken menapoz var annem tarafında yaşına göre çok fazla yumurtan var dedi menapozdan korkma demişti bence çatlamadı çatlamada sorun vardı hatta burdan bir iki arkadaş neden yumurta çatlaması için ilaç vermedi dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…