Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iste kendinde ne oldugunu bildikten sonra yapmak lazim demekki birseyleri benim suan buyuklugune bakamaz tabi ama duzenli gidecegim bakalim

Hayır çatlayan benim demek istediğim tüp bebekte bile çok güzel büyüyüp içi boş kalitesiz olanlar var ve bu yüzden iptal edilenler oluyor bunu demek istedim

Iste kendinde ne oldugunu bildikten sonra yapmak lazim demekki birseyleri benim suan buyuklugune bakamaz tabi ama duzenli gidecegim bakalim
Aynen öyle en az iki ay gittim eşimden test istemişti sonra verdi normal geldi sonucu benden rahim filmi istemişti. Araya hastalık girdi bide tırstım ben hsg den az önce şubat grubunda bir iki arkadaş çok kısa sürüyo acısına dayanabiliyosun dediler içim rhaatladı baya kürlerden sonuc alamazsam rahim filmi için gidicem

Insallah gerek kalmaz canim. Kalirsa bile kisaymis bak herkes bu kadar cektirdigine gore herkesin aci esigi farkli belki bu muymus gozumde buyuttugum dersin.

İşte günde iki kez de çok mu zoraki olur dedim kuzu ya, sonuçta bugün akşam 7 de çatlama gördüm teste göre ve bugün sabahki değerlendirmemizle bile tutabilir aslında ama bu testlere pek güvenim yok
Ya doğru dıosun kuZum günde 2 kere yapmış olacaksınız bılemedım ki ya yinede ıcın rahat etmeyecekse bidaha yapın ama dedıgın gıbı sabahkı degerlendırme yere gıbı gelıyor ya

Bence kesınlıkle gıt canım tavsıye ederim en azından doktor yumurta sayısı yumurtlama kalıtenle ilgili şeyler halkında Bilgi verir sana ya mesela sımdı baktırsan öburkı ay uğraşmana gerek kalmaz

Canım ben de deneyeyim diyorum ne zaman başlanıyor ne zamana kadar yapılıyor
Adet bitiminden 3-5 gün sonra başlanıyor diye hatırlıyorum. Önce su kaynatacaksın sonra soğanı 4 e bölüp 5 dk da o şekilde kaynatacaksın. Ilıklaşınca içeceksin. Sabah akşam yapılıyordu sanırım. Uzun zaman oldu da kullanalı ondan net hatırlayamadım. 15 gün kullanmıştım ben ama hergün yapamadım tabi. Fakat ilk defa o ay hamilelik oluşmuştu bende

Canım ben de deneyeyim diyorum ne zaman başlanıyor ne zamana kadar yapılıyor
Çanım youtubeda İbrahim saraçoğlu soğan kürü yazınca orda detaylı var çok da basit bir şey aslında ama ben bir hafta kullanıp bıraktım yumurtlama zamanı ne olur ne olmaz bilmiyorum diye

Canım adetten 5 gün sonra başlanıyorsa mesela 14.gün yumurtlama oldu yumurtlama ve sonrasında da içiliyor o zaman dimi. Bazı kürler yumurtlamaya kadar yapın diyorlar ya mesela

Ya doğru dıosun kuZum günde 2 kere yapmış olacaksınız bılemedım ki ya yinede ıcın rahat etmeyecekse bidaha yapın ama dedıgın gıbı sabahkı degerlendırme yere gıbı gelıyor ya
Valla kuzu sabah bir gideyim de bakalım doktor ne diyecek . Kimi doktor pikten bir gün öncesi de önemli diyor ovü testlerini satanlar pik günü çatlama günü ve çatlama sonrası günü değerlendirin diyor amannn herkes bir şey diyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…