Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canıma tak etti mi diyorsun sağlık ocağındaki çıkmadı mı

çiçeklerim ben elendim pıhtısız ama yoğuna dönüyor kanamam. Kısmet değilmiş bu ayda :/ Ne güzel yılbaşı gecesi mahsülü bi bebem olcaktı :)))Zaten o meşhur 4 lü virüs hastalığını ben de atlattım hala atlamış sayılmaz gerçi umudum yoktu pek. Dünyanın iğnesi ilacı olacağı varsa da olamazmış .Eşime diyorum biz çiftleşmeyi bilmiyoruz galiba yaa diye artık şakaya vuruyorum napim deli gibi bişey oldum :)

Son düzenleme:
Evet evet buna da şükür diyorum inşallah hormon sonuçlarım iyi gelir. Valla gün say saat say kendimizi çok hırpalıyoruz ama elde değil malesef
Insallah yoktur bir problem canim kaldigin yerden devam edersin. Saymak bir taraftanda hayatima heyecan katiyor anlamadim

Canıma tak etti mi diyorsun sağlık ocağındaki çıkmadı mı
Hala çıkmadı... Diyorum valla. Ya kuşum bugün benim kasık ağrım göğüs ağrım falan nerdeyse reglden çok öncesi gibi belirtisiz hale geldi sen hiç böyle belirtinin azaldığı bir dönem yaşadın mı korkuyorum açıkçası biraz

Günaydın kızlar freely erken gebelik testlerine bakar mısınız , baş dönmemden kuşkulanıp erkenden yapmaya başladım, bu şekilde çıkıyor. Ama arada hiç bir şey çıkmayanlarda oldu bu 2 günde. Ne dersiniz…

Eklentiler

• IMG_1052.jpeg
    458,7 KB · Görüntüleme: 64
O ne sacmalik ya bildigim kadariyla saglik ocaklarinda numunelerin analize gitme gunleri oluyor her gun gondermiyorlar. Biriktirip o gun gonderiyorlar. Acaba analize gonderme gunune uzak bir gunde mi kan aldilar senden de biriktirmek icin bu kadar bekledi.

Yok hayatım görüyorum aynı gün numune kabul yapmışlar. Arıyorum laboratuvarın numarasını buldum bak düşün. Hematoloj, biyokimya hormon her şey çıktı betam çıkmadı diyorum bana diyor ki çıktı ama doktor onayında. Ne zaman onaylar diyorum belli değil, söyleyin diyorum onay vermeden söyleyemeyiz diyor anlamadım ben de valla.

İlk idrarla mi yaptın kuzum

Ay Allah korusun aklına kötüyü getirme.. Bu çok normal yavaş yavaş bebek yerleşmiştir artık o yüzden azalmış olabilir benim regliye 3_4 gün varken ölüyodum sancıdan bide ayaklarım hiç ısınmıyodu sonra geçti şuan ara ara sızı şeklinde sancı girip çıkıyor ama genel olarak iyiyim o yüzden korkma bunlar normal şeyler sen bu akşam git kan ver parası neyse de önemli değil için rahat etsin sonucu bizede bildir tamammo kuzum sakın stres yok tamammı

Kuzu daha öncekini de görmüştüm var gibi duruyo kan vermiş miydin

Bir tane mi doktor varmis digerleri bir kenara beta gunluk artan ve takip edilmesi gereken birsey 4 gun onceki betaniz bu diye cikmasi cok anlamsiz olur.

Canım çok fazla test yapmışsın anlaşılan nolucak bu sabırsızlığımız ya alttakinde sanki gölge gibi bi var ama bilemedim bence hergün test yapma kuzum beta bile baktırırken doktorlar 2 günde bir baktır diyor mesela yani 2 günde bir artıyor aslında yani sende evde koyulaşmayı takip ediceksen 2 günde bir yap test koyulaşmayı öyle takip et inşallah bebiş vardır
Canım şimdi şöyle benimde kan sonucum onaylanmış msj geldi ama enabızdan göremiyorum öğleden sonra doktorun yanına gitmem lazım ancak doktor onaylarsa e nabıza düşüyor seninkide öyledir bence emin ol

Yok yok daha laboratuvardaki biyokimya uzmanı doktor onaylamamış protokol numarası bile aldım direkt labın internet sitesinden bakıyorum artık bir de el insaf 9 u sabah 9 da verdim. Neyse sağlık olsun bu akşam gebeliği öğrendiğim aynı hastanede yaptırıp geçeyim

Bir tane mi doktor varmis digerleri bir kenara beta gunluk artan ve takip edilmesi gereken birsey 4 gun onceki betaniz bu diye cikmasi cok anlamsiz olur.
Anlatamıyorum ki. Bir daha da sağlık ocağından acele işlerde kan vermem kuşum dersimi aldım valla.

Aaa çol saçma olmuş ya aman neyse boşver ozaman bu akşam netleştir inşallah güzel artmıştır bende saat 2 de alıcam sonuç inşallah bugün güzel haberlerle dolar topiğimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…