Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testbadim senı sabah uyarayım test yapma dıye yazayım şuraya dedim başkasını etiketlemişim😀😅demekki sen test yapacaksın klavye bile engel oluyor bana 😀
Ahahahhaha her şey test yapmam yönünde 😂😂 sabah ped taktım ne olur ne olmaz diye bu arada şiddetli ağrım falan gitti hepsi hafif sızı şeklinde kaldı

Gunaydin Guncelleme: döngü 34. Gun catlama 11. Gun tertemiz uyandim hala regl yok bebislerim testte yapmiyorum. Kandil gecemiz mubarek olsun bu yil hepimiz hayirlisiyla hamile kalalim insallah.
Merhaba kuzum Ay test yapınca beni de etiketle merak ettim inşallah bebişin senledir❤️❤️ ben adet oldum bitti bile

Gunaydin Guncelleme: döngü 34. Gun catlama 11. Gun tertemiz uyandim hala regl yok bebislerim testte yapmiyorum. Kandil gecemiz mubarek olsun bu yil hepimiz hayirlisiyla hamile kalalim insallah.
Gunaydın canım hatırlı kandıller olsun inşallah herhangi bir regl belirtisi varmı?

Ahahahhaha her şey test yapmam yönünde 😂😂 sabah ped taktım ne olur ne olmaz diye bu arada şiddetli ağrım falan gitti hepsi hafif sızı şeklinde kaldı
Benım göğüs hassasiyetim var ve cinsel istek artışı regl belirtilerim ikiside 😅😊 benim 14 Ocak pazar regl günüm ama ben 13 Ocak cumartesi bekliyorum çünkü hep bi gün öne atıyor benim

Regl agrilarim gecti ama yinede regl gelebilir belli olmaz canim. Belirti olarak hicbirsey yok acikcasi ne hamilelik ne adet hicbiri.
Benimde göğüs hassasiyeti ve cinsel istekte artış var🫠 utandım😅😅 bunlar benim her zamanki regl belirtileri normalde 14 Ocak pazar ama ben 13 ocakta bekliyorum regli çünkü hep bir gün öne atıyor benim.bu Kandil gününün yüzü suyu hürmetine rabbim mucizelerini göstersin inşallah 🤲

Hanımlar bu kandilde kendimize birbirimize dualar edelim inşallah rabbim kabul eder ,yarın üç ayların başlangıcı bizler için ülkemiz için güzel bir yıl olsun🙏🤗
Amin inşallah kazasız belasız bir yıl olsun depremsiz felaketsiz huzurlu bir sene geçirelim bu mübarek günde deprem şehitlerimizi unutmayalım ruhlarına el Fatiha 🤲

Benimde göğüs hassasiyeti ve cinsel istekte artış var🫠 utandım😅😅 bunlar benim her zamanki regl belirtileri normalde 14 Ocak pazar ama ben 13 ocakta bekliyorum regli çünkü hep bir gün öne atıyor benim.bu Kandil gününün yüzü suyu hürmetine rabbim mucizelerini göstersin inşallah 🤲
Amin kuzucum bunlar hormonal dogal sureclerimiz 😁 meme hassasiyeti benimde var dokunmadigim surece sikinti yok bir o var dogru baska da birsey yok. Bende en son pazartesiye kadar beklemek istiyorum olacaksa garanti olsun. Yalniz soyle birsey var sat 9 aralik ben eger hamileysem ve pazartesiye kadar beklersem 38. Gun oluyor nerdeyse 6 haftalik hamile mi olmus olcam

Amin kuzucum bunlar hormonal dogal sureclerimiz 😁 meme hassasiyeti benimde var dokunmadigim surece sikinti yok bir o var dogru baska da birsey yok. Bende en son pazartesiye kadar beklemek istiyorum olacaksa garanti olsun. Yalniz soyle birsey var sat 9 aralik ben eger hamileysem ve pazartesiye kadar beklersem 38. Gun oluyor nerdeyse 6 haftalik hamile mi olmus olcam
Bencede sen pazartesiy kadar bekle daha net olsun sonuç bu şekilde test negatif çıktığı zaman acaba pozıtıfe dönermi diye düşünüyor insan regl gelse sıkıntı yok ama adet gecikince kafada soru işaretleri oluyor evet aşagı yukarı öyle bişey oluyor canım😍🤗

Benım göğüs hassasiyetim var ve cinsel istek artışı regl belirtilerim ikiside 😅😊 benim 14 Ocak pazar regl günüm ama ben 13 Ocak cumartesi bekliyorum çünkü hep bi gün öne atıyor benim
Geçen aya göre bakarsak cumartesi adet bekliyorum. Ama hiç belli olmuyo 25. Gün de 38. Gün de olduğum oldu 😅 normal test yapacağımız gün bugündü vay bee ne çabuk geldi (1 ay gibiydi)

X