Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende düşünüyorum ilk başlarda ufacık şeyden büyük kavgalar çıkıyordu şimdi düşünüyorum da ben bunun içinmi kavga etmişim diyorum
Y Yaseminnn35

Ahaha😀 dur bakalım ben de yarın yapar

Büyük bi ihtimalle regl canım. Hakkında hayırlısı üzme kendın diycem ama insan beklentiye gırınce ilk başta bi şok etkısı oluyor bılıyorum🫤 renk olarak nasıl kırmızımı? Miktarı falan nasıl?
evet canım regl bencede, cünkü baya bir karın ağrım var. koyu pembemsi ne çok az ne çok fazla :KK43: nasip durmak yok yola devam

Napsak bilemedim bu strese ya gecen bir kadinin hikayesini okudum 20 yil cocugu olmamis sonunda doktordan bu saatten sonra cocugu olamaz raporu aliyor ve evlatlik ediniyorlar 1 yil icinde pat kadin hamile kalmis o yaşta ve doktor şok 😄
Valla bilmiyorum ya su stres hormonunu düşürecek bi takviye ilaç milac yapsalar barı zaten alışkınız takviyelere😀

kızlar bir sey soracağım şimdi regl gecikmesi 3.gün , lavaboya gideyim dedim kırmızılar gelmiş ve biraz karın ağrım var.
Yerleşme kanaması değil herhalde dimi? Galiba regl oldum. elendim :KK43: lilyrosey lilyrosey Z zesamu93 Y Yaseminnn35
Regl olursanda iyi canim hamile degilsen ve daha fazla gecikse o da kotu oluyor devami gelecekmi bakalim hayirlisi olsun

evet canım regl bencede, cünkü baya bir karın ağrım var. koyu pembemsi ne çok az ne çok fazla :KK43: nasip durmak yok yola devam
Nasıp kuzum bu arada telefonumun sarz kısmı bozuk elimle sarz kablosuna bastırarak yazıyorum bazen yazılar karışıyor 😒 olumlu yönden bak en azından reglin 3 gun direndi yoksa belirsizlik uzun sürecekti kafanı kemirecekti acaba varmı diye diye.

Regl olursanda iyi canim hamile degilsen ve daha fazla gecikse o da kotu oluyor devami gelecekmi bakalim hayirlisi olsun
gelecek gibi kuzum ya karın ağrım başladı vallahi regl bu. pes etmek yok şubat topiğini bekleyeceğim hayırlısı rabbim ne derse o. siz güzel haberler alın inşallah canımmm

Kızlar kürtajdan sonra ki ilk adetini nasıldı? Ben 2.gundeyim hala leke şeklinde söyle gümbür gümbür Bi olamadım. Olsam bitse de rahatlasam diyorum

gelecek gibi kuzum ya karın ağrım başladı vallahi regl bu. pes etmek yok şubat topiğini bekleyeceğim hayırlısı rabbim ne derse o. siz güzel haberler alın inşallah canımmm
Reglse de en azından başladı. Stresten geçilebilir ki senin 2 gün geçmişti sanki kuzum. Biz de yoksa biran evvel olsak da yolumuza baksak

Valla bilmiyorum ya su stres hormonunu düşürecek bi takviye ilaç milac yapsalar barı zaten alışkınız takviyelere😀
Ben ilk denemeye basladigimda cok cesaret edemiyordum korunmadim ama iliski hep hamilelik olmasin daha diye oldu dollenme olmus ama kimyasalmis. Bir yolunu bulcaz hayatim artik resimmi yaparsin evin bir kosesini mi duzenlersin seni ne rahatlatiyorsa odagini oraya kaydircaksin.

Kızlar kürtajdan sonra ki ilk adetini nasıldı? Ben 2.gundeyim hala leke şeklinde söyle gümbür gümbür Bi olamadım. Olsam bitse de rahatlasam diyorum
Kuzu ben kürtajdan sonra 21gün kanama oldu. Sonrasında kürtajın 6. Haftasında adet oldum. Baya ağrılı ve pıhtılıydı. Geçmiş olsun kuzum

Kuzu ben kürtajdan sonra 21gün kanama oldu. Sonrasında kürtajın 6. Haftasında adet oldum. Baya ağrılı ve pıhtılıydı. Geçmiş olsun kuzum
Benim ilk hafta lekelenme oldu 35.gun yani iki gün önce regl oldum ama oldum mu belli değil sökülmesi nedense acaba rahimde kalınlaşma olmadı mı diye tereddüt ettim

Bakalim canim gecikenler olarak cumleten subat topiginde bulusacak gibiyiz hayirlisi olsun regl demek baslangic demek ben regl bile olamadim daha

X