Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AA 203 mü çok güzel sanırım benim bebetomla aynılan beta değeri olarak

Canım birde doktor mu senden diğer tahlilleri istedi.bende sadece beta ya bakıldı

Hoşgeldin sen de canım aramıza arka arkaya bitmiş reglimiz. Güzel haberler alırız inşallah bu ayın sonunda bence sen dene yine de dünya dönüyor kuşlar uçuyor
kız sigorta yaptıracağım ay hamile kalmayayım da bu ay açıkçası şu sigorta muhabbetinden dolayı sallamasyon olacak kuşum. Hatta korunsam mı diye bile düşünüyorum hoş pek fark etmiyor da anam her ay yaptırmadım bu 1 ay bekleme yüzünden ay yok şimdi kalırım ay yok yarın kalırım baktım kalmadım dedim niye yapmıyorum. Eşim de diyor 1 ay beklesen ölür müsün

İnşallah canım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Peki 2 gün sonra yine kan ver dedim sana beta için
Dün kan vermeye gittiğimde bahsetti 2 gün ve 4 gün sonra tekrar gelmem gerektiğini ama dediğim gibi daha doktorla görüşmedim, az sonra evden çıkıyorum bakalım ne diyecekler. İnşallah hayırlı haberler alırız

İnşallah kuzum bir konuş bakalım bir de bebeklerimiz aynı ya bakalım sana ne zaman kese için gel diycek bana 19 u gel rahat görünür dedi ultrasonda..

Sıkıntı olmayacaaaaak güzel haberler alacağız miniğin de güzel güzel büyüyor maşallah

Sallamasyonda tutma olasılığı daha yüksek olur diyorlar

Kızlar şimdi benim aklıma ne takıldı. Betam çok mu düşük benim

kızlar bugün eşim geceye kalacakmış gece gelecek diye dün gece nobetcı eczaneye gönderdim ıstedıgım markadan bulamamış ama olsun biraz önce test yaptım terrrtemiz bir negatifle karşılaştım zaten hiç belirti yok dıyıp duruyordum. Ben elendim kızlar bu ay … insallah kalan arkadaşlar pozıtıf haberler verir benım olmadı maalesef. Y Yaseminnn35 Imeraferaa V Vavelya09

Eklentiler

• 831E17C6-6E3A-4212-B642-FFB83575C1F6.jpeg
    123,2 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…