Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımmmm aminnnn sen benle bir sevindin bir üzüldün Allah da seni sevindirsin , iyi ki varsın
Aaaaa birileri gece 3 e kadar uyumamış heyecandan ay ay ay maşallah sana
Günaydın tatlı anne adayı mesajın beni duygulandırdı tabiki birlikte sevindik birlikte üzüldük kuzum dualarda buluştuk şükürler olsun Nasıl yeni güne karnında bebişinle uyanmak

Gece uyanıverdim valla döndüm döndüm uyuyamadım. Bambaşka bir duyguymuş sımsıkı tutunsun inşallah mercimeğim sağlıkla büyüsün. Hepimizinki inşallah
Canım benim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın çok mutlu oldum
Amin inşallah Allah razı olsun, dilerim senin de müjdeli haberlerini alırım

Canım öncelikle hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah çok sevindim diğer topikten geliyorum zumruduanka topigi cogunuzu tanıdığım için burası uğur getireceğine inandım ve geldim.benide eklermisin kuzum sat22 aralık bat 27 ocak

İnşallah inşallah

Gece uyanıverdim valla döndüm döndüm uyuyamadım. Bambaşka bir duyguymuş sımsıkı tutunsun inşallah mercimeğim sağlıkla büyüsün. Hepimizinki inşallah
Daha çooookkk geceler uyanıverirsin artık
Bebek kucağında döner döner yürür yürür saatlerce uyyamazsın ahhahahah bütün gece uyumayan kuzucuk gündüz uyuyuverir sende öyle bakakalırsın göz altların mor kafada kocaman topuz ve elinde bez ve ıslak mendille
O yüzden iyi uyu uykuya doy hatta
Tabi şaka bitarafa anne olmak kolay değil ama onun bir gülümsemesi alıyor bütün yorgunluğunu

Hahahahahaha ay çok güldüm ben de perişansu bebek artık Allahım o günleri göstersin bana. Senin sonucun saat 2 deydi dimi kuşum? Etiketlemeyi unutma

selam kızlar, ben dün akşam dayanamadım doktora gittim. döngü 37 hala regl olmadım nedendir diyerek. ( 2 gün gecikme )
rahim duvarı kalınlaşmış, maşallah 17 tane de yumurtaya sahipmişim. beta hcg görelim dedi baktık 2.0 mecbur regl olana kadar bekleyeceğiz eğer ki 1 hafta sonunda hala regl olmazsan tekrar beta hcg bakacağız dedi.

bu süreçte test vs hepsini yasakladı stres olmamak adına he birde bana regl bittikten sonraki 15.gün almam için bir takviye edici hap önerdi yumurtlama anında döllenmeyi yada tutunmayı kolaylaştıran her neyse onu önerdi. araştırıp döneceğim size tekrar.

İsmi nedr acaba ozelden yazarmsn

Femometer diye bir cihaz aldım t.yoldan araştır canım
O cihaz bende de var trendyoldan almıştım .6 aydır takip yapıyorum ama hiç güvenmeyin derim. Ateşten belli oluyor yumurtlama deselerde ovulasyon testleriyle tespit ettiğim yumurtlama çatlamayı derece farklı gün gösteriyor. Ayrıca 2 ay önce implantasyon düşüşü var diye heveslendirdi beni regl oldum. artık ölçmeyi bıraktım sadece uygulamayı takip ediyorum.

Gunaydinnn adete 5 gun var dayanamadim test yaptim ama ben ilk yaptigimdan beri asiri golgeli bir cizgi goruyorum yada gormek istiyorum o yuzdendir bilemiyorum ama kamerada bir turlu cikmadi artimed markasi guvenilirmi

Eklentiler

• IMG_20240109_085803.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 49
canım üzülme sakın ben çok üzüldüm günlerdir doktorum artık bu konu üstünde durmamı yasakladı stres bizi biz farketmesekte çok etkiliyor. içten içe vücudumuz ruhumuz zarar görüyor dün ağlaya ağlaya uyudum halbuki daha 1 aydır deniyorum ne bu acele dimi? yorulmak yok akışa bırakmak var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…