Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora kafana takilanlari sorarsin iste canim. Mevlananin bir sozu var 'ALLAH GECIKTIRIYORSA GUZELLESTIRIYORDUR' onu hatirla hep yoluna devam et herkesi bosver once sen kendi icindeki firtinalarini dindir ki bebisin gelsin en guzel zamanda insallah.

Doktora kafana takilanlari sorarsin iste canim. Mevlananin bir sozu var 'ALLAH GECIKTIRIYORSA GUZELLESTIRIYORDUR' onu hatirla hep yoluna devam et herkesi bosver once sen kendi icindeki firtinalarini dindir ki bebisin gelsin en guzel zamanda insallah.
İnşallah canım inşallah güzelleşiyordur . İnşallah iyi olabilirim bu ara herşey üst üste oldu ama ben güçlüyüm üstesinden gelebilirim inşallah iyiki varsın canım

Hayırlısı ömrü yokmuş Allah yüzünüzü tekrar güldürür inşallah
Tam anlamıyla gerçekten hayırlısı ömrü yokmuş dedik. Herşey o kadar normal ve yolundaydı ki doktorumuz bile şok oldu. Birde ben aşırı risksiz hamilelik gecirdim. Şuan gebelik yaşarsam mesela önlem amaçlı kan sulandırıcı falan başlıycaz hemen. Adet gecikmesi beklemeden test yap dedi doktorum. Allah hiçbir kadına yaşatmasın evlat acısını. Sınamasın böyle

İnşallah canım inşallah güzelleşiyordur . İnşallah iyi olabilirim bu ara herşey üst üste oldu ama ben güçlüyüm üstesinden gelebilirim inşallah iyiki varsın canım
Oyle canim hepimizin her ani mutlu gecmiyor sonucta imtihanlar var ama uzulme asamasini kisa tutup toparlamak lazim daha bebis buyutucez biz

Oyle canim hepimizin her ani mutlu gecmiyor sonucta imtihanlar var ama uzulme asamasini kisa tutup toparlamak lazim daha bebis buyutucez biz
Öyle kuzum geçti bile bizim ulvi görevimiz var değil mi bebişLerimizi büyütücez Rabbimin izniyle

Merhaba kızlar bu ay ovülasyon testi ile takip yapıyorum uygulamaya göre de cumartesi yumurtlama gösteriyor bugün ovülasyon test yaptım t çizgi tam koyu değildi ama çok hafif pembe sonra kahverengi kan geldi ama çok affedersiniz silince geldi ama çok az sizce neden oldu henüz pik olmadı testlerim daha 5 gün var yumurtlamaya yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada pcos var bende

Yumurta akı gibi bir kıvamı var mıydı? Genelde yumurtlama akıntısı için o şekilde diyorlar Sünen bir akıntı.

Amin amin

Çok üzüldüm canım Allah sabırlar versin. Sizin sınavınız çok büyükmüş. Allah bir daha kimseye yaşatmasın

Ayy inşallah çok çok sevinirim canım bisey diycem benim bi arkadaş Şuan hamile adetinin geçtiği ilk hafta bütün belirtilerinin kaybolduğunu söyledi umarım seninkine öyledir

Ahah belli olmaz gece 12 den itibaren 6 gün kalmış oluyor
Bu belirtiler kafamı çok karıştırıyor. Bi an oluyo hepsi birden var sonra uçup gidiyor turp gibiyim. Benim genelde adete 5gün kala ağrım başlar adet günü hepsi geçer ağrısız geçiririm. Bazen umutlanıp bazen sönüyorum. Fazla umutlandık galiba bu aya ya keşke öyle yapmasaydık

Mesela biri demiş kaşlarım kirpiklerim birbirine karıştı sonra baktım hamileymişim ya ne alakası var duyduğum en saçma şey buydu...
Benim reglime 4 günüm var , dün sabah kirpiklerimin ıslak ıslak olduğunu gördüm, yani ağlamışım da su damlası kalmış gibi karışık , ya da rimel surmusum ama karışık karışık surmusum gibi. Kirpiklerim çok karışmıştı , bir gün önce de kasiklarima ağrı girmişti birden. Bir kac gündür mide bulantısı ve baş dönmesi vardi ve aşırı gazım ve cok sık idarara çıkışım var. Dün erken gebelik testi yaptım, silik cizgi çıktı, kuruma cizgisidir dedim gittim baska bir erken gebelik aldim , onda da silik cizgi çıktı. Bugün kaset test ile yaptim onda da silik cizgi çıktı. Dediğim gibi bat a 4 günüm var. Ama neredeyse tüm belirtileri kirpiklerin dağınık olmasına kadar yaşıyorum.

Yrn mutlaka kan ver canım burası şenlensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…