Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yrn mutlaka kan ver canım burası şenlensin
Canım benim :) Ben normalde 3 yıldır tüp bebek tedavisi goruyorum , eger hamileysem kendiliginden olacak inşallah. Benim dusuklerim , bos ve kimyasal gebeliklerim olduğu için reglinin gecikmesini bekleyelim diyorum. Beta düşük çıkınca moralim bozuluyor, simdi varmis gibi umidim oluyor

Yıllarca tüp deneyip sonradan doğal gebe kalan çok hikaye dinledim neden olmasın ki? Belki de vakti bu zamandır. Corasprin kullanıyor musun tedavi için ne dediler sebebi neymiş ki

Yıllarca tüp deneyip sonradan doğal gebe kalan çok hikaye dinledim neden olmasın ki? Belki de vakti bu zamandır. Corasprin kullanıyor musun tedavi için ne dediler sebebi neymiş ki
Canim sebepsiz denildi. Tüm genetik tahliller yapildi , esime de bana da , pıhtılaşma da yapıldı, çok şükür hepsi temiz çıktı.
8 yıllık evliyiz , ilk 3 sene olmadı sonra kendiliginden oldu , erken dogum sebebi ile kaybettik , sonra da hic olmadı , tüp bebek surecindeyken 1 kez bos gebelik ve bir kez de kimyasal oldu. En son Ekim ayinda transfer yaptirmistik , kimyasal olunca ara verelim Ocak gibi baslariz dedik. Reglimi beklerken galiba kendiliginden hamile kaldım:)

Pıhtılaşma olmadığı için corasprin vermedi doktorlar.

Benim bi gebeliğim pıhtılaşmadan sonlandı. Hergün düzenli kullanıyorum. Genetik trombofili hatta embriyoya genetik test dahi yaptırdım. Eşim dahil hepimizin temiz fakat trombofili pozitif çıktı. Vakti ve zamanı var illa ki. Sebepsiz infertilite çok yaygın. En yakın arkadaşım 3 sene sebepsiz denedi sonunda muradına erdi inşallah senin de öyle olmuştur. Beta baktırırsan beni mutlaka etiketle. Şansın şansımız olsun

Cok üzüldüm

Tabi ki etiketlerim , amin inşallah
Bizler de muradimiza erenlerden olalım inşallah.
Bu yolda emek veren , isteyen kim varsa Rabbim en hayırlı zamanda ve kolaylıkla nasip etsin inşallah

Valla ben hiç belirti hissetmiyorum sen genede arada hissetmissinben belirtisiz umutlaniyorum belirti olsa demek kendimi direk hamile ilan ederim bu kadar belirtisiz olupta hamile kalmışsam helal olsun banaama şaka bi yana gerçekten karşılaştırma yaparsam umutsuz olduğum zamanlar daha fazla oldu bu ay nedense bilmiyorum korunmayı bırakalı 2. Ay olduğu için hemen tutmaz diye düşünüyorum geçen bi arkadaşımla konuştum ocakta korunmayı bırakmış nisanda tutmuş gebeliği 4 ayda anca tutturabildik biraz zaman istiyor herhalde nedense hemen tutturamayacakmisim gibi geliyor ondanda sonucu biliyorum diye rahatım galiba rahat halimm bu bide düsün

Ben niye bu kadar ümit ettim bilmiyorum inşallah bu hafta güzel sonuçlar alırız kuzum. Moral bozmayacaz ama önümüzdeki maçlara bakacaz

Ben niye bu kadar ümit ettim bilmiyorum inşallah bu hafta güzel sonuçlar alırız kuzum. Moral bozmayacaz amq önümüzdeki maçlara bakacaz
Aynen daha. Güzel hazırlanalım bu sefer canım gynoseed jeli. Hiç duydunmu spermi rahime daha kolay ulaştırici etkisi varmış hiç denemeyi düşündünmu

Aynen daha. Güzel hazırlanalım bu sefer canım gynoseed jeli. Hiç duydunmu spermi rahime daha kolay ulaştırici etkisi varmış hiç denemeyi düşündünmu
Ben onu okudum biraz araştırdım ileri hızlılığı düşük olanlar için iyi bir şey gibi. Hiç denemedim emin olamadım kuzum ya yabancı bir kimyasal spermin yapısını bozar mı bilemedim açıkçası. Memnun kalan varsa kızlar duyduğunuz falan yazar mısınız

Ben ovulasyon yapmayı 2 aydır bıraktım. Gün aşrı değerlendirme devam ediyorum hala bile. Normalde yumurtam geç gelişiyor. İlk gebelik de geç döllenmeydi. Ama bu ay nedense aşırı ağrı tek test ovu 16. Günde pik gördüm ve inanır mısın ben 5-6 ay hep yaptım bu testi hiç bir zaman tam pik görmemiştim hep daha soluk oluyodu. Ondan galiba ümitlendim. Tabi sperm faktörü de var ama ben yine ovulasyon yapmayacam. Ama gün aşrı oke

Canım ben kkda bi arkadaşla mesajların Şuan bildirimlere bakıyorum bulamıyorum geride kalmış diye gösterilmiyor heraldw olsa direk sana Atacam kız ovulasyon testi ve gynosedi kullanıp sadece 3 gün ilişkiye girip hamile kalmis hatta ovulasyon testinin yanında iki tane gebelik testi yollamışlar o testte sanirim çok düşük beta hcg değerini bile algılanabilir ekstra aşırı hassas bi testmis o testle regline 9 gün kala silik çizgi çıkmış test doğru çıkmış yani hamileymis çok şaşırdım 9 gün önceden testin doğru bilmesine

Erken yumurtlamıştır çıkar tabi benimki 16. Gün olmuş nası çıksın kız 9 gün önce saat 12yi geçtiğine göre 1 günü daha yedik kaldı 6. Diren testbadim güzel günler göreceğiz güneşli günler ben artık yatayım sabah erkenden kalkıyorum öpüyorum seni çok

Anladım canım ondan umutlanmisin Sen ama güzel bi yandan umudunu hep diri tutmuş olursun ya aslında biz hani sürekli test yaparak kendimizi strese sokuyoruz aslında bu ay değilde mesela başka bi ay önümüzdeki yada başka bi ay regl olana kadar test yapmadan durabilsek bu kısır döngüyü bozmuş oluruz aslında bazı korkuların üstüne gitmek lazım onları yenebilmek icin belki rahat kafaya kavusursak ztresi yokrdersek daha kolay hamile kalacağız çünkü stres çok etkiliyor doğurganlıgi doktorlarda stresten uzak durun diyor hep

Aynı şeyi yaşadım stres hormonu yüksek çıkınca doktorum bu kadar kafaya takarsan zaten olmaz dedi. Kesinlikle rahat kafayla olacak iş

Aynı şeyi yaşadım stres hormonu yüksek çıkınca doktorum bu kadar kafaya takarsan zaten olmaz dedi. Kesinlikle rahat kafayla olacak iş
Aynen canikom uyuyacakmissin galiba hadi uyu uykunu al sen yarın ola hayrola salıya az kaldı zaten salıya ne kaldı şunun şurasında Allaha emanet ol çok öpüyorum bende

Beyaz akıntı adet tarihlerinde gebelik belirtisi değil mi ya ben bikaç kişiden öyle okudum burda ay hadi bismillah güzel haberler ver bize

Kızlar ben soğan kürüne başladım dün. Bugün reglin 6. Günü sizce yumurtlama gününe kadar yapmaya devam etmeli miyim
Hayırlı uğurlu olsun bacım. İbrahim saraçoğlu söylüyodu ne zamana kadar kullanılacağı bi bak istersen ona bende incir havuca başladım. 21 günmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…