Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya benim de geçen ay iki kere pik görme oldu ama işte reglim geldi ilk çatlamaya göre 14. Günde inşallah seninki tutmuştur 🤗
Ilk catlama gunu bende tamamen tahmini canim test yapmadim ama agri akinti oldu onun uzerinden de 13 veya 14 gun gecti zaten bat bugundu regl hala gelmedi

Ikinci catlama 31 aralik canim bugun 8. Gun dun sabah erken gebelik yaptim bisey cikmadi regl de gelmedi bekliyorum oyle iste ben de ne halt edecegimi bilemedim 😄
Canım o dündü yarın çıkabilir. Bide ikinci yumurtlamayı baz almalısın bence sen

Canım o dündü yarın çıkabilir. Bide ikinci yumurtlamayı baz almalısın bence sen
Ay bilemiyorum ya yarin birkac kaet test alayim bari yaparim bir gun arayla hala regl gelen giden yok. Elimde test yok anca sali sabah yapabilirim. Birde bu dedigim site guzelmis ya kendi kisisel dongunde gunlere gore yasayabilecegin semptomlar bunlarin yuzdeleri hangileri hamilelik ihtimalini artirir yada azaltir hepsi var baya guzelmis

Eklentiler

• Screenshot_20240107_202651_Chrome.jpg
    Screenshot_20240107_202651_Chrome.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 42
Canım ne durumdasın? Var mı bir hareketlilik? Benim eli kulağında. Sabahta ateşim 36ya düşmüştü kesin bugün yarın olurum. Dün eşimle konuştum şubattan sonra denemelere devam edelim dedi. Memlekete gidip geleceğiz daha hazırlıklı oluruz dedi. Diyemedim her geçen ay benim için çok kıymetli diye :)
Yaa kuzum seninle aynıydı şeylerimiz bende gribi tam atlatamadım sadece parol içerek geçmedi yumurtamın çatladığı günün üzerine 9. Gün bugün 8 gündürde regl gecikmem var işte 14 günü doldurmaya çalışıyorum ama dolduramıcak gibiyim 🥹 su son 2 3 gündür azar azar beyaz krem formunda akıntım var çok nadirde hafif bir sağ kasığımda batma gibi bişeyler oluyor baska da bir belirtim biseyim yok valla olmucak bu ay da heralde 🥹

Yaa kuzum seninle aynıydı şeylerimiz bende gribi tam atlatamadım sadece parol içerek geçmedi yumurtamın çatladığı günün üzerine 9. Gün bugün 8 gündürde regl gecikmem var işte 14 günü doldurmaya çalışıyorum ama dolduramıcak gibiyim 🥹 su son 2 3 gündür azar azar beyaz krem formunda akıntım var çok nadirde hafif bir sağ kasığımda batma gibi bişeyler oluyor baska da bir belirtim biseyim yok valla olmucak bu ay da heralde 🥹
Bende kesin regl geliyor. Hiç kendimi acabalara kaptırmayacağım valla. Şimdi tek beklediğim biran önce olmak ve hemen doktora gitmek. Eşim şubattan sonra denemelere devam etme taraftarı çünkü memlekete gidicez. Şu aşamada hamilelik olayını düşünmek istemiyor. Ben kendimden umudu kestim bu ay inşallah sizlerden güzel haberler alırız 🙏🙏

Anladım canım nedense senden yana çok umutluyum inşallah hislerimde yanılmıyorumdur amin 🙏 bide uygulama güzelmiş detay veriyor
Ay bilemiyorum ya yarin birkac kaet test alayim bari yaparim bir gun arayla hala regl gelen giden yok. Elimde test yok anca sali sabah yapabilirim. Birde bu dedigim site guzelmis ya kendi kisisel dongunde gunlere gore yasayabilecegin semptomlar bunlarin yuzdeleri hangileri hamilelik ihtimalini artirir yada azaltir hepsi var baya guzelmis

Iste milli sloganimiz regl gelmedikce umut vardir😊 her tuvalete gittigimde kalbim agzimda kirmizilari gorecegim diye
Tabikide her zaman “Kırmızılar Gelmedikçe Umut Vardır:skandal:
Ay o duyguyu çok iyi bilirim ben bazen korkudan hiç çamaşırıma bakmadan lavabodan çıktığımı bilirim:KK70:

Varikoselle gebe kalman çok zor. Oradaki damar fazlalığı spermi ısıtıyor ve ölmesine sebep oluyor. Ufak bi operasyon hastanede bile yatmadı. Sperm sonuçları 3-4 katına çıktı 1 yılda. Hala da artmaya devam ediyor. Muhakkak yapılması gerekiyor arkadaşım
Yanlış bilgilendiriyorsunuz. Varikosel ile gebelik çok zor değil. Sadece normalden biraz daha fazla vakit alıyor. Her varikosel olanın illa ameliyat olmasına gerek yok. Eğer belli referans değerinin üzerinde ise ameliyat edilmesi gerekiyor. Demekki eşinizin damar genişlemesi biraz fazlaymış. Çok sevindim adınıza 1 yılda 3-4 katına çıkmış. Umarım kısa zamanda gebelik gerçekleşir
Merhaba canım benim eşimde de Varikosel çıktı ama amaliyat olmadı henüz bazıları çok önermedi siz de durum nedir şimdi eşinde yani
Ameliyat önerilmediyse hala şansın var demektir. İmkansız değil sadece normal biri örneğin 3 ayda gebelik elde ediyorsa seninki 6 ay gibi bir süreç olarak düşün. Asla olmaz düşüncesi olmasın kafanda oluyor 😊

Aynen kuzum ya benim de öyle 28 i pikti 30 da çatladı dediğin akıntı var göğüs hassasiyeti var kasik ağrısı batmalari var yarın kaset test yapmayı düşünüyorum bakalım 😇

Yaa canim benim. Sen nasilsin peki
İyiyim bende nasıl olayım🥺etrafa gülücükler saçıyorum ama içimi bir görsen nasıl fırtınalar kopuyor. 🥀

Şimdiye adetim bitmesi lazımdı ama bitemedi bir türlü tam bitti diyorum tekrar gelmiş denemelere başlamak istiyorum. Bide klomen kullanıyorum ayın 16sı doktor randevum var yumurta takibi için inşallah herşey güzel olur amin 🙏😄

X